Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Cepljenje covid, kaj mislite

Cepljenje covid, kaj mislite

Koliko casa bo potrebno cakat, da bomo na vrsti za cepljenje, tisti, ki smo se prijavili v cetrtek na zvem? Stara sem 44 in sem se prijavila za cepljenje, vendar ne spadam v skupino prioritetnih ljudi (kronicni, bolniki, solniki…)
Rada bi bila cim prej cepljena.
Tisti, ki ste proti cepljenju, obvoz

V tem ali naslednjem tednu. Sigurno.
Cepijo po prijavah, hkrati pa po starosti.
Prehiti te vsak 50, kaksen zamudnik 60 itd.
Se pa povecuje stevilo cepljenih na dan.

Se malo!
Lp 🙂


Najmanj en mesec, računaj dva do tri. Odvisno od je tudi od kraja, pri nas recimo gre to zelo počasi.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem tudi 44, prijavila sem se kakšen mesec nazaj, dobila datum 11.5. V ljubljani. Juhu, svoboda!

Kaj mi ki smo cepljen dobimo kakšni rumen našitek na rokav, da bomo svobodno se lahko šetali ali kako nas bodo ločili od necepljencev v trgovini/na ulici ipd? Na meji bi nam lahko dali recimo rumen pas pa take…na blagajni posebej blagajno samo za nas, na kateri bi delala ultra hitra blagajničarka….

recimo lahko bi tudi imeli prednost v gostilni —- če prideš v gostilno in je vse polno mora necepljen vstat in pustit mizo…
Al pa sedež na avtobusu/vlaku….
Rezervacija za hotel…necepljen plača akontacijo, se prijavi cepljen in ni več prostora in vržejo necepljenega ven pa cepljen dobi kar še njegovo akontacijo zraven.

Uh to bo super….jaz grem kar po 4 doze da bom imela turbo rumeno nalepko na rokavu.

Sem pred kratkim odkrila,da sem pol Judinja,zdaj edino ne vem ali moram imeti pol zvezdice ali celo??!!

Celo, seve.
Pol rumene, pol modre.

New Report

Close