Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Cepljenje in prisotnost na delu

Cepljenje in prisotnost na delu

Zanima me, če greste na dan cepljenja tudi v službo oz. kako je sploh po zakonu s tem. Torej, ali ti pripada prost dan, bolniška, bolniški izhod na cepljenje ali kako.

Prav tako me zanima pregled na medicini dela. Če vas podjetje pošlje na preventivni pregled, kako je tisti dan s prisotnostjo na delu.

Po pregledu prideš v službo.
Pri meni je trajal dobro uro.

Jaz sem se skočil pokniti s Pfizerjem kar med šihtom. Tam odčičaš še 15 minut za opazovanje in si frej. Res pa, da sem si to lahko privoščil, ker je cepilno mesto blizu.

Jaz imam cepilno mesto v mojem kraju bivanja, službo pa drugje, kar predstavlja cca 45 minut potovanja v eno smer. Potem štejem še čas, prebit na cepilnem mestu in sem ob 3 ure. Naj še kdo pove, ki ima podobno situacijo kot jaz.

Jaz imam cepilno mesto v mojem kraju bivanja, službo pa drugje, kar predstavlja cca 45 minut potovanja v eno smer. Potem štejem še čas, prebit na cepilnem mestu in sem ob 3 ure. Naj še kdo pove, ki ima podobno situacijo kot jaz.
[/quote]

Ko se naročiš, poveš da bi v soboto ali popoldne.

Glede cepljenja ne vem. Nismo še imeli.
Ko pa imamo preventivni pregled na medicini dela, nam firma plača 8 ur dela + 4 fiksne ure (kao za pregled) = 12 ur/dan in prevozne stroške dom-služba-dom + dodatne prevozne stroške od doma do medicine dela in domov.

Jaz imam cepilno mesto v mojem kraju bivanja, službo pa drugje, kar predstavlja cca 45 minut potovanja v eno smer. Potem štejem še čas, prebit na cepilnem mestu in sem ob 3 ure. Naj še kdo pove, ki ima podobno situacijo kot jaz.
[/quote] Tudi jaz.

Tudi jaz.
[/quote]

Moji znanci so vsi dali svoj dopust za tisti dan.

aja, ti si se cepil pri SDS cepilcu Bitencu, ki ima Pfeizerja na razoplago za vaše.
Jaz sem šel rajši k mojemu zdravniku, ki me je cepil s fiziološkim cepivom in mi dal potrdilo da sem cepljen. Lahko grem v vsako restavracijo, hehe

Rečeš svojemu dr., da ti napiše bolniško za 2h, ali kolikor pač rabiš. Tudi to se da, samo rečt je treba.

aja, ti si se cepil pri SDS cepilcu Bitencu, ki ima Pfeizerja na razoplago za vaše.
Jaz sem šel rajši k mojemu zdravniku, ki me je cepil s fiziološkim cepivom in mi dal potrdilo da sem cepljen. Lahko grem v vsako restavracijo, hehe
[/quote]
A celo v vsako restavracijo lahko greš ?
Vauuuuu….kakšen napredek in svoboda….


A celo v vsako restavracijo lahko greš ?
Vauuuuu….kakšen napredek in svoboda….
[/quote]
Čudno anede, ti imaš prost vstop samo na psihiatrijo 😜

aja, ti si se cepil pri SDS cepilcu Bitencu, ki ima Pfeizerja na razoplago za vaše.
Jaz sem šel rajši k mojemu zdravniku, ki me je cepil s fiziološkim cepivom in mi dal potrdilo da sem cepljen. Lahko grem v vsako restavracijo, hehe
[/quote]

ja, ampak mene je zdravnik, ki ne verjame v ta virus cepil s slano vodo, toliko da je sestra videla, da me je cepil.

New Report

Close