Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek duše umrlih

duše umrlih

Tisti, ki verjamete v posmrtno življenje in menite, da duša umrlega odide in se čez nekaj časa vrne v novorojenega, mar menite, da se duše umrlih v onostranstvu še kdaj srečajo .

MOJ mož se je smrtno ponesrečil v gorah in včasih sanjam, da prihaja k meni in mi pravi, da se bova spet srečala.

Sama v to ne verjamem, mislim, da duša gre v vesolje, se tam očiščuje in sprosti vse težkoče, ko se to sprosti, gre naprej.

Ko so energije pravilno nastavljene, se duša spet spusti na fizično raven, to je notranji klic v reinkarnacijo.

Mislim pa, da se duše umrlih ne srečajo več, čeprav sta bila dva na zemlji neizmerno povezana.

Prosim za kakšno obrazložitev.

Tvoj ima še kako prav. Seveda se bosta srečala. Ravno zadnjič sem na radio Ognjišče poslušala zgodbo o partnerju, ki mu je umrl otrok, dojenček. Pravi, da je vsako leto na romanju videl dedka (tudi pokojnega) z njegovim pokojnim otrokom. Prvo leto je bil še kot dojenček, nato pa, glede na starost, ga je že vodil za roko… In videl je srečo na obrazu dedka.

To je čisto normalno. Ampak morajo nas pustiti na miru, ker imamo mi svoje delo tu, da ga opravimo kot je treba. Že tako in ljudem zmanjka časa za vsakdanje opravila, kaj šele za kaj drugega. So pa posebni ljudje, ki so odprti ali izbrani in preko njih lahko dobivaš sporočila višjega sveta.
Tudi k meni je oče prišel v spremstvu angela in mi rekel, da se moram premaknit naprej. Pa se nisem,.. ampak to je že druga zgodba.

Pa ker si sanje zapisujem, se spomnim, da mi je pokojna babica prišla povedati, da naj se pripravim na sprememembo in potem je res oče umrl…. Itd.

In ja, srečanja s pokojnimi se običajno zgodijo ob smrti ali ob obsmrtnih izkušnjah.

Tudi sama sem se znašla pred enakim vprašanjem. Michael Newton je avtor knjig, ki so mi dale vse odgovore, vse se je ujemalo.

nova
Uredništvo priporoča

Karkoli verjameš o tem, samo da ti pomaga. Je vera, je upanje, je moč. Čez čas lahko tudi spremeniš verovanje. Pomembno je, kaj ti vrača.

V notranjosti smo duhovna bitja. Duša se inkarnira in pride spet v fizično telo.
Mi sicer nimamo spominov na pretekla življenja ampak en del globoko v nas ima spomin in včasih nas spreleti dejstvo, kot, da smo nekaj že doživeli, videli.
Regresija nam pomaga spoznati preteklost.
Je pa to dolga in težka pot učenja.

Moj nasvet. Ni važno kako dober je bil človek itd, ne mešaj in ne priklicuj misli.
Svet duš je drugačen od našega dojemanja.

Kako se pa duse razmnozujejo?
Vcasih je bilo bistveno manj ljudi na tem svetu, od kod zdaj 8 milijard dus?

Povej mu, da rada živiš in se ti nikamor ne mudi! 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Folk.
Fak ej. A razumete nekaj?
Vam se dogaja točno tisto, kar si vi želite.
Štekate.
Tebi mož govori, da se bosta srečala spet… Ja daj no ne seri. Vem, da ti je hudo, ampak on je tam in ti si tu in če bi bil kaj vreden, bi ti kvečjemu rekel, da živi življenje. In si najdi moža. Sama s sabo se pogovarjaš, ne pa z njim!!!

Ejga ejga negovor no k videm da si čist nerazgledan človek haha.

no sj vrjamem dokler ne doživiš nevrjameš! mogoče se bo pa tut teb kdaj kšna matilda prkazala pred očmi

Mimogrede, duse se ociscujejo tukaj in ne nekje v vesolju.

Ker smo enkratna in neponovljiva bitja je reinkarnacija le pobozna zelja nekaterih.

Se najslabse se godi samomorilcem. Po samomoru nima vec izbire…Satan se pa smeje, Ker je spet pogubil eno duso (levica – left – proc-zavreci-pogubiti), ostala bo v vecnem mrazu in izoliranosti…

Imejte vero v Zvelicarja!

Še najslabše se bo godilo farizejem.

Zveličar naj bi bil neskončno usmiljen. In zato se lahko usmili vsakega, ki ga tega prosi in si to želi. Satan lahko pogubi samo tistega, ki se za to sam zavestno odloči. Torej, če samomorilec po smrti spozna svojo zmoto, najde pri Zveličarju usmiljenje. In Satan ne more prav nič….

Jaz sem se pred leti izselila iz neke hiše samo zato, ker je bila tam še vedno ujeta neka duša. V dveh prostorih (vedno samo v teh dveh, nobenem drugem) je bilo vedno občutiti še neko težko in negativno prisotnost, čeprav ni bilo nikogar videti. Brez nobene logične razlage. Tudi obiskovalci so govorili o čudnem, neprijetnem občutku.
Takrat in nikoli več doživela česa takega. Sem prepričana, da je šlo za neke duše ali nekaj nadnaravnega.

Samomorilec se zavestno odloci za pogubljenje, da se enostavno ne bo več boril zoper skusnjavca in razdvojevalca [Satan]. Lahko tudi, da nima energije.

Po dejanju sicer lahko spozna svojih “zmoto”, kot pravite temu, a POTI NAZAJ ni več. Sam postane Satan in pogublja naslednjega (primer Eli in Klare H.).

Boj zoper Satana je kot hoja navkreber. Vsak dan neprestano se moras boriti. Cim prenehas, te ze ima demon v oblasti.

Koliko potem se lahko pomaga exorcizem mi ni znano.

Znano pa je, da Svet predvsem po 14.7.1789 zdrknil pod Satanovo nadoblast (Robespierre). Cim nekdo zacne z mnozicnimi poboji takoj ves, da je Satanovo orodje (Robespierre, Lenin, Stalin, Hitler, Kidric, Tito Mao, Ho, Pol Pot, Idi Amin, Putin,…).


V Googlu ne najdem nič o tem – kaj sta primera Eli in Klare H.?

Logično, da ob taki težki izkušnji o tem študiraš. Vse mpgoče razlage so in če ti je lažje, verjemi kakšni. Ve itak nihče, bomo videli, če bomo. O tem ne razpravljam javno, s partnerjem sploh ne. Ne verjame v nič in ok je tako, če mu paše. Meni to da upanje in motivacijo, da se borim in mi je vsak trenutek fajn. Tudi če je slabo, je že potrebna taka izkušnja.

Iz iste druzine sta iz istega mostu skocili k Satanu dve sestri. Baje je Elin zli duh nagovarjal Klaro.

Pred leti je enako storil njun stric. Kriva sta pa perfekcionisticna starsa; otroci so morali biti vrhunski odlicnjaki, baletniki….

In kot v posmeh – zblojena starsa imata podjetje, ki se ukvarja z druzinsko problematiko v smislu, kako ravnati, da vas otrok postane genij.

Njuni otroci nimajo svojega zivljenja. Starsa jim do minute predpiseta, kaj vse morajo prestudirati. Ce ne izpolnijo vsega, se morajo samokaznovati. Se letos bo morda skocila v prepad naslednja po vrsti, imela sta 6 otrok in oddajata turisticne sobe v Sp. Gorjah.

Če je vse skupaj samo eksperiment? Potem se vsa predvidevanja sesujejo kot hišica iz kart!

kaj pa duša dojenčka? A on je imel dušo, glede na to, da se ni ničesar še zavedal? Če ja, potem ima dušo tudi pes, mačka, konj…in če gremo še dalje, metulj, glista… vsi imajo dušo. Zakaj bi imel dušo samo človek? Ker je človek in si je on tako zamislil? To, da si nekaj zamislimo, da obstaja, ker nam je tako lažje, še ne pomeni, da zares obstaja. Zadeve so dogajajo samo v človeških možganih, tistih bolj nagnjenih k sugestijam, pač bolj. Tem se tudi Marija prikazuje, pa vsi umrli.

Ti pa živi življenje, ker je to edino, kar imaš.

Obstaja več paralelnih svetov. Na vseh paralelnih svetovih si ti. Zavest pa preskakuje med temi paralelnimi svetovi. Telesa tako ali tako nimaš več, uma tudi ne, samo še zavest. Tako da je mogoče oboje. Da se srečaš z njim po smrti in da nadaljuješ naprej inkarnacijo.

Regresija uči, da je duša neumrljiva, da gre iz človeka, ko človek umre in se vrne.

Seveda je to težko dokazati, vendar neizpodbitno je, da tisti, ki smo se zbudili iz dolge, dolge nezavesti, smo tam zaznali neko svetlobo, ki je pravzaprav lepa in svetla-drugi svet.

Mogoče kdo tega ne bo verjel, vendar meni so se odpirala vrata v tak svet, pa so mi jih vedno znova zaprli. Phudi prometni nesreči sem se po mesecu dni zbudila iz nezavesti in počasi, počasi okrevala.

Sedaj se ukvarjam z regresijo.

Kako se pa duse razmnozujejo?
Vcasih je bilo bistveno manj ljudi na tem svetu, od kod zdaj 8 milijard dus?
[/quote]
Očitno tako kot ljudje, tudi one pretiravajo z razmnoževanjem. Ali kot pravi molitev Oče naš: Kakor v nebesih tako na Zemlji …
😉

Seveda obstajajo pogovori z umrlimi, vendar je to dolg proces in priprava.
Vendar umrli ne govori o tem, kje je ampak obuja le spomine s tistim, ki je živ.

New Report

Close