Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj se to dogaja z gostinci !!!

kaj se to dogaja z gostinci !!!

vse podrazili….navaden lokal,pivo ze 2,60 !!! a zdaj se bodo izzivljali na goste na vse zamujeno?! ze lansko leto , po dveh tednih epidemije, so zaceli jamrat da propadajo. Kako je pa ko grejo na dopust za dva tedna , atakrat je ok?! zdaj ,apsolutno zastopam, da so imeli kar precej tezav ampak niso edini,in stranke nimajo s tem nic…norcevanje od strank….govorim o navadnih lokalih,kje so cene bile normalne (pivo 2-2,20), ne pa ofensi “zvezda”in podobnih ,kjer je kava 2,50…..

Ce se nisi opazil se vse drazi, ne samo gostinci, zahvali se kovid norcem ki razglasajo epidemijo zaradi obicajnega respiratirnega obolenja
…..kdo mislis da bi placal vsa testiranja, dodatke, opremo kovid norije…zbudite se debili

Podrazilo se je vse v trgovini, hrana , obleke, elektrika, bencin. Gostinci so najbolj takratko potegnili in prav je, da tudi oni dvignejo cene. Pri grosistih se je pivo zelo podrazilo, oziroma kar vse.

nova
Uredništvo priporoča

Pri nas so povsod cene ostale enake kot prej.

Ce mene vprasate, bi morali za gostince zbirat se prostovoljne prispevke. Eno leto so imeli zaprto !! Zdaj jih vsak teden nadlegujejo inspektorji. Vsaka figa je kazen 4 jurje. Od drzave do dobili kapljo v morje. Eno leto so ziveli od prihrankov. Podprimo jih in si privoscimo kaksno pijaco v lokalu.


“eno leto so ziveli od prihrankov” in zdaj bi morali “zbirat se prostovoljne prespevke”…zanimljivo,ni kaj….

Za pivo se sekiras, da je slo ogrevanje 34{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} gor te pa ne skrbi?!
Zdaj bo sla se elektrika, potem voda verjetno kakih 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465},da o trgovini ne govorim, ko so sle vse cene krepko gor!

U lijepoj našoj sosed gostinec že vliva ploščo za drugo apartmajsku kuču. Vse gotovina na roke, ti apartmaji za Furs ne obstajajo.

kaj vam tle dogaja. če že, pa pejte korak dlje pa povejte, da so proizvodni delavci in policisti in vsa medicinska in dežurna zdravstva itd,gorska itd, oprosti, če sem koga izpustil rešejujejo gospodarstvo države. Kdo je pa njim jamču, da ne bodo zbolel med tem, ko so oni med 4stenah lahko čez okn gledal

kaj vam tle dogaja. če že, pa pejte korak dlje pa povejte, da so proizvodni delavci in policisti in vsa medicinska in dežurna zdravstva itd,gorska itd, oprosti, če sem koga izpustil rešejujejo gospodarstvo države. Kdo je pa njim jamču, da ne bodo zbolel med tem, ko so oni med 4stenah lahko čez okn gledal


vem vse to…to je ze 30 let tako…razmerje plac – inflacije….presenetilo me ta pozresnost enega folka …karkoli ze

So dražili že pred covidom, vsake par mescev 10 centov gor. Zdaj je šok, ker se ni videlo vmesnega konstantnega porasta. Lahko pa greš na kavo v kak Kočevje. 😛 Navadno ful cenej kot v Lj.

ze leta nazaj sem bil na kosilo v gostilni,sl.bistrica…lepo te docakajo,pride do mize te pozdravlja in narocis pac…ne pa od sanka eno dretje”kaj bi radi”…ce je kaj zaseden (ali na mobitel,kar je v zadnje case trend) ti pove “takoj bom”,ne pa brez besed te pusca cakat v nedogled…bila sva dva,kosilo je bilo za stiri osebe,normalna cena…pravi uzitek….
seveda so teski casi za vse,ocitno pa eni grejo kar mal pozresno naprej…podjetje ni lahko imet,drugac bi vsi imeli podjetja….

So zmešani

Datum tega kar piješ. Včeraj smo naročili Laško, vse 4 flaše rok uporabe do marca!

Inflacija, samo poglej v Ameriko.

Nafta se je od lani podražila za več kot 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, prav tako železo, baker, les in ostali gradbeni materiali. Transport se je noro podražil, ker ljudje po odprtju noro kupujejo in jih proizvajalci ne morejo dohajat, zmanjkuje kontejnerjev za transport.

Do konca leta se bo še vse močno podražilo, 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}+.

Sedaj je čas za naložbo v zlato in za to, da se vzame kredit po fiksni obrestni meri, ker bo čez pol leta ves denar na banki pol manj vreden.

Lp

Tržnica Koseze 1,8€ brez kofeina z riževim mlekom. Nimamo igrišča in reke zraven, torej je ambient nezanimiv.
Kakšni kavo piješ za 2€?

Omg…in kaj ‘skačeš’ zaradi pol €…v 1/2leta pa res ni nobena stala taka minorna podrazitev (se ga ne rabiš ulivat, verjamem ja, da se pri 5ih pirčkih pozna.. :D)

Omg…in kaj ‘skačeš’ zaradi pol €…v 1/2leta pa res ni nobena stala taka minorna podrazitev (se ga ne rabiš ulivat, verjamem ja, da se pri 5ih pirčkih pozna.. :D)
[/quote]

kje si najdl “po 1/2 leta”?! zgresil si poanto o cem je beseda….

Posledica printanja denarja čez vsako mero, nič drugega.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Kje so to podrazil pivo in kavo?
Ker pri nas imajo se kar iste cene.

Stare zaloge, stare cene:-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Tisti, ki ne hodimo po gostilnah nimamo teh problemov.

Stare zaloge, stare cene:-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

V dobrem letu kar so bile gostilne priprte sem zaradi tega prišparal dobrih dvatisoč eurov več, zato me teh par centov ne bo pobralo

New Report

Close