Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus pripravljen sem se cepit pod pogojem

pripravljen sem se cepit pod pogojem

če jim je za številke, sem se pripravljen cepit pod pogojem, da tisto sranje iz šprice spusti mimo.


Nisi pomembno, ne šteje# blesavo in nihče te ne bo silil. Še vsi, ki se hočejo ne bodo prišli na vrsto.

ja res jim gre dobro, da se lahko tako pohvalijo kako so na Bledu cepili slabih 600 prebivalcev v enem dnevu. zakaj pa se ne bi mogli cepit vsi, ki se hočejo? bo spet kakšen kamion, to pot s cepivom, tankal v Postojni?

Ne blodi imbecil, nihče ne bo nikogar prosil. Zaenkrat še vedno čakajo rizični in starejši, še niso na vrsti. Zagotovo tebe ne rabijo nikjer. Hvaležni bodo za vsakega anticepilca, ker celiva ne bo nikoli dovolj, saj bodo pred koncem leta morali nekatere že drugič cepit.

Mene je groza, kako ljudje zadnje skoraj eno in pol leta nasedajo tej skrbno premišljeni manipulaciji po Goebbelsu, se bojo zdaj šli cepit, saj to je tako skrbno načrtovano, saj tudi Jude niso takoj poslali v uničevalna taborišča…..

Jebemu, ne morem verjeti, ljudje božji, da se boste pustili cepiti za to, da boste lahko……Pa to je tako s psihopatsko natančno načrtovana manupulacija.

Ne vem, kaj je res v Sloveniji toliko ZABITEŽEV, ki se bojo pustili pocepiti, ki ne spregledajo te MANIPULACIJE. Bog vam pomagaj!


Kaj točno te tako boli? 😅 Hvaležni bodo vsakemu takemu kot si ti, ker bo več ljudi, ki s i želijo bit cepleni prišlo na vrsto. Ne vem kaj boš ti prikrajšan pri tem? 😅 Te bo kaj manj? Te bo bolelo?


Boš si le moral strokovno pomoč poiskat, če tako hudo trpiš in nikakor ne preneseš, da drugi razmišljajo in ravnajo po svoje, ne po tvoje. Razumeš, da imaš ti težavo, če tako trpiš zaradi razmišljanja drugih?

Kaj bodo naredili, ko se bodo cepili šestič? Se bodo pustili cepiti šestič, ker bodo napol hromi od dodatnih virusa v cepivu? Virus na virus, mora te pobrati, telo ne more proizvajati toliko protiteles, ker bo DNK programirana na novo.

Gensko modificirini folk bo nor, ker bo brez čustev, brez duše, robot, a to bodo samo mlajši. Starejši bodo vsi pod rušo. Bogati vladajaoči se ne cepijo, samo navaden folk se mora, ker je tak befel iz centra vladanja tega sveta.

Kaj bodo naredili, ko se bodo cepili šestič? Se bodo pustili cepiti šestič, ker bodo napol hromi od dodatnih virusa v cepivu? Virus na virus, mora te pobrati, telo ne more proizvajati toliko protiteles, ker bo DNK programirana na novo.

Gensko modificirini folk bo nor, ker bo brez čustev, brez duše, robot, a to bodo samo mlajši. Starejši bodo vsi pod rušo. Bogati vladajaoči se ne cepijo, samo navaden folk se mora, ker je tak befel iz centra vladanja tega sveta.
[/quote]

Ti boš ostalo “zdravo”, kaj se toliko za druge sekiraš? Kaj te toliko boli?😄

Pa kaj tega NYCI nagovarjate v moški obliki? Gre za totalno zblojeno babo, izgubljeno v času in prostoru, ki v obupu korone dnevno bruha patološke antifašistične parole.

Tako zblojena kot je tale Mici z N in Y ne more biti nobena baba!

Kaj bodo naredili, ko se bodo cepili šestič? Se bodo pustili cepiti šestič, ker bodo napol hromi od dodatnih virusa v cepivu? Virus na virus, mora te pobrati, telo ne more proizvajati toliko protiteles, ker bo DNK programirana na novo.

Gensko modificirini folk bo nor, ker bo brez čustev, brez duše, robot, a to bodo samo mlajši. Starejši bodo vsi pod rušo. Bogati vladajaoči se ne cepijo, samo navaden folk se mora, ker je tak befel iz centra vladanja tega sveta.
[/quote]

Daj še razloži ZAKAJ bi vse vlade na svetu rade pobile svoje državljane? Svoje delavce? Svoje vojake? Svoje davkoplačevalce? V kakšnem smislu je to dobro za državo?
In zakaj se to pobijanje lastnih ljudi vrši v razvitih državah?? Kaj pa Afrika?
In še naslednje vprašanje: kaj bodo storile vlade potem, ko bo večina ljudi zaradi tega cepiva mrtva? Bodo srečne, ker ne bo skoraj nič ljudi, ki bi jim vladale??

Si vlade res želijo robote? In kdo bo kaj izumil? Ustvarjal? Se bo napredek ustavil? A bodo roboti operirali vladajoče, a bodo zombiji izumljali nova zdravila?

A VI TEORETIKI ZAROTE SPLOH PREPOZNATE, KAKO TA TEORIJA IZPADE VEN BUTASTA??? KJE JE KAKŠNA LOGIKA PRI TEJ VAŠI TEORIJI???

Avtor, tudi jaz tako.

Kar se tice cepiva, ga je prevec. Ostaja. Kdor se hoce cepit, se lahko.

Mojega moza so klicali ze dvakrat. Pa je star 50.

Ja cepljenci ste pa res bedaki.
Cepiva je preveč in prosijo lepo naj se gre folk cepit.
Tudi Beovička je zadnjič v tem smislu povedala, da se folk sploh noče pod 55 leti več cepit.
Pa od kje vam ideja da je cepiva premalo?
Ne hvala jaz se ne bom šel cepit.
To kar bo bodo rekli vsako leto se cepit eto ti ku rac,pardon vsako leto se dvakrat cepit.
Tisti ,ki ste cepleni se pojdite 5 x na leto cepit bo bolj držalo verjemite,samo ne javkat da ste potem dobili kakšno pi zda rijo glede zdravstvenega vidika.
Na potovanja izven Slo.nebom šel, ker mi ni potrebno,z ljudmi se pa zelo malo družim.

Paranoja je mentalna bolezen.

Ej, a si slišal, da cepljeni oddajajo covid necepljenim? Ljudje poročajo o slabem počutju, ko so zraven ceplenih. Predlagam, da se izoliraš, da ne zboliš.

[img]https://scontent.flju1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/183904847_3995101593876271_3413466428628886376_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=cWfXW0ZIK7AAX8T_js5&_nc_ht=scontent.flju1-1.fna&oh=1e008d1cb37930a9b0f4e0bf11d5658b&oe=60BDD1DF[/img]

Svoje zapise poglej in ti bo vse jasno!

Veliko zdravstvenih delavcev, predvsem zdravnikov, se cepi vsako leto proti gripi. In? Mogoče bodo naredili kombinirano cepivo, gripa/covid, da ne bo treba 2x na špikanje. Pa se bomo jeseni zvrstili in imeli mir eno leto. Jaz ne vidim problema, razen seveda v teorijah zarote.

Povej mi,kaj bos ti naredila.
Ce se ne bos cepila ne bos smela niti v trg ali banko.
Ne verjames
Bos videla kaj ti recem.
Ce mislis da ko se bo vecina cepla, da se teb ne bo treba.
Bo, ker ne bi blo fer.da eni se morajo drugim ni treba.
Pa na zacetku bo se uredu potrdilo da si kovid prebolela,ampak kot ves traja ene 3mes zascita. Potem ga lahka spet fases.
Uhlavnem cepit se bomo mogli vsi.
Ali.pa bos doma,ampak res doma.

Povej mi,kaj bos ti naredila.
Ce se ne bos cepila ne bos smela niti v trg ali banko.
Ne verjames
Bos videla kaj ti recem.
Ce mislis da ko se bo vecina cepla, da se teb ne bo treba.
Bo, ker ne bi blo fer.da eni se morajo drugim ni treba.
Pa na zacetku bo se uredu potrdilo da si kovid prebolela,ampak kot ves traja ene 3mes zascita. Potem ga lahka spet fases.
Uhlavnem cepit se bomo mogli vsi.
Ali.pa bos doma,ampak res doma.
[/quote]

ma daj fašist spravi se dol s tega foruma, de te nom ušlatau

Povej mi,kaj bos ti naredila.
Ce se ne bos cepila ne bos smela niti v trg ali banko.
Ne verjames
Bos videla kaj ti recem.
Ce mislis da ko se bo vecina cepla, da se teb ne bo treba.
Bo, ker ne bi blo fer.da eni se morajo drugim ni treba.
Pa na zacetku bo se uredu potrdilo da si kovid prebolela,ampak kot ves traja ene 3mes zascita. Potem ga lahka spet fases.
Uhlavnem cepit se bomo mogli vsi.
Ali.pa bos doma,ampak res doma.
[/quote]
Blesavo multinično prizadeto še vedno grozi s svojim fašizmom.


Blesavo multinično prizadeto še vedno grozi s svojim fašizmom.
[/quote]
Blesavo multinično debilno ponavlja k Kakadu.


Blesavo multinično debilno ponavlja k Kakadu.
[/quote]

punčka mala pridi k ateku Janezu, cepi se punčka, boš lahko šla na morje, lahko boš šla v slaščičarno po trortice, šla boš lahko v šolo brez nagobčnika, da se bo videla tvoja šminka, pa tudi na avtobus boš lahko šla, pridite otroci, vsi pridite in se cepite, dajte starši pripeljite svoje otroke CEPIVO JE VARNO, samo krvne strdke povzroča, pa vročino, pa tresavico, pa nočno znojenje in težko dihanje, ampak to naša stroka en- dva-tri–hopla- rešeno!”!!
Pripeljite naslednji teden vse otroke, bomo delili sladoled, če ne bo dežja…..
Vaš Janez !

punčka mala pridi k ateku Janezu, cepi se punčka, boš lahko šla na morje, lahko boš šla v slaščičarno po trortice, šla boš lahko v šolo brez nagobčnika, da se bo videla tvoja šminka, pa tudi na avtobus boš lahko šla, pridite otroci, vsi pridite in se cepite, dajte starši pripeljite svoje otroke CEPIVO JE VARNO, samo krvne strdke povzroča, pa vročino, pa tresavico, pa nočno znojenje in težko dihanje, ampak to naša stroka en- dva-tri–hopla- rešeno!”!!
Pripeljite naslednji teden vse otroke, bomo delili sladoled, če ne bo dežja…..
Vaš Janez !
[/quote]
A danes je na psihiatriji dan odprtih vrat.

New Report

Close