Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Če bi se moja mama cepila

Če bi se moja mama cepila

Danes ne bi bila v bolnici na oddelku covid.Rada imam mamo, poisusam ji ugoditi, vem, da so leta..prinesejo težave. Dvakrat bi bila že cepljena, klicali so jo iz zd, pa ne…obakrat se je premislila in me en dan pred cepljenjem poklicala, da ne gre.Danes mi je žal, še kako žal, da nisem vztrajala.Je še čisto pri pameti v svojih zrelih letih in…sem popustila, nekako nisem mogla na silo.Danes moja draga mama, tako polna dobre volje vedno, leži s težko pljučnico v ukc.Scenariji se mi igrajo v glavi, zakaj, zakaj, sem jo poslušala.Bojo se igle itd. Zdrznem se ob klicih telefona…moja mama je zelo verna, ne vem kaj mi je storiti drugega, kot da jo prepustim v varstvo Marije, Jezusa in vseh angelčkov.Jočem…oh mama. Ne še, ne še, še veliko si imava povedati.

Časa nazaj ne moreš zavrteti, niti ni dobro na silo kaj urejati. Je že čutila tako in poslušala notranji glas, je že bilo tako namenjeno. To je bila njena želja in tako naj ostane, sprejmi to. Držimo pesti zanjo, ostani močna.

Moja starsa pa sta dvakrat cepljena in zivita ze povsem normalno zivljenje. S cepljenimi prijatelji se druzita kot v starih casih. Prav zavidam jima.

Nimas kaj, tvoja mama je dovolj stara, odlocila se je kot se je. Nimas si kaj ocitati. Upam, da se zmaze in da bo se vse ok!

Za eno od komentatork – poznam precej ljudi, ki so ze dvakrat cepljeni. Vsi zivi in zdravi.

Takih neumnih ljudi, kot je tvoja mama je zal kar veliko. S svojim trmarjenjem proti cepljenju si je naredila slabo uslugo. Nauk zgodbe : cepite se !

Ti boga no, samo da si poklicala Marijo, Jezusa in angelčke, da bodo še vernice nasedle, a ne. Za tvojo informacijo. Imela sem hudo pljučnico dolgo pred Covidom. Bila je komplikacija po gripi, sev H3N2. Bila sem mlajša od 20 let. Samo toliko, da boš vedela, da Covid ni izumil pljučnice. Drugič napiši bolj realno provokacijo, to je reklamo za cepljenje.

Bodi vesela tako je vsaj še živa, ker po cepivu bi lahko bila že mrtva.
Kolegica, mlajša je bila cepljena in že 3x na urgenci zaradi razbijanja srca, prej nikoli težav s srcem, arimetrijo. Sorodnik imel strdek po cepljenju,cdobro da ni umrl.

Če bi se tvoja namišljena mama cepila proti pnevmokokom, ne bi dobila pljučnice. Vsaj pozanimaj se preden se lotiš pisat prosti spis.

Jočem….od smeha.
Reklama za cepljenje samo bolj slaba ::)))))

iz aviona se te vidi trolček!
https://www.youtube.com/watch?v=G3m3xe2vO1Q

New Report

Close