Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj je meduza žival, saj nima možganov?

Zakaj je meduza žival, saj nima možganov?

Zakaj je meduza žival, saj nima možganov?

Sam res. Pa pi.. e tudi nima.

zakaj pa ene meduze zivijo vecno-nesmrtna?

Zakaj pa clovek ni zival saj ima mozgane?

Zakaj pa clovek ni zival saj ima mozgane?
[/quote]

Človek je žival. Pripada redu primatov.

Katero šolo pa si ti obiskoval, da ste žival definirali kot ˝stvar z možgani?˝

Verjetno isto kot ti, saj ves da ti razumevanje molekul vode dela tezave

Verjetno isto kot ti, saj ves da ti razumevanje molekul vode dela tezave
[/quote]
Mene so vsaj naučili postavljati vejice. Po kakšnem algortimu pa jih notri trosiš ti, pa tudi bog ne bi znal povedati.


Mene so vsaj naučili postavljati vejice. Po kakšnem algortimu pa jih notri trosiš ti, pa tudi bog ne bi znal povedati.
[/quote]

Bog se ne ubada z vejicami kot jaz tudi ne, z nepomebnimi zadevami si krajsate cas bedaki kot ti hehe


Mene so vsaj naučili postavljati vejice. Po kakšnem algortimu pa jih notri trosiš ti, pa tudi bog ne bi znal povedati.
[/quote]
Joj mene! Js ne maram vejic, ker se skoz motim! Mene ne tu lovit 🐸, če priznam mi je pou oproščeno, al kak.
Meduze, meduze-js skoz sumim, da so to bitja z drugega planeta. Prav fascinirajo me, kako lep gravž so to. Brez srca, možganov, oči… Ene celo razpadajo in se celice reinkarnirajo, starejše so od časa dinozavrov.. Waah, huda bitja! 🤘 Vseeno jih ne želim spoznat! Človek je lh cela zverina. Zverjasec!

A celo to? 1. slišim.

Eni moški tud nimajo možganov, kam pol spadajo?

Med mehkužce. 😁

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Pa ti povej, katere pogoje mora bitje izpolnjevati, da se kvalificira kot žival?

Nimam možganov, imam vitko telo in dolge noge.

Pa ti povej, katere pogoje mora bitje izpolnjevati, da se kvalificira kot žival?
[/quote]

Moja prva misel bi bila, da je sestavljena iz živalskih celic, ki se pomembno razlikujejo od celic ostalih večjih skupin organizmov. Če te pa zanima kaj več, pa si preberi na tej spletni strani:
https://www.sciencedaily.com/terms/animal.htm

Ne pozabi, žival je precej širši pojem kot pa to kar vidiš v živalskem vrtu 😉

Meduza je virus, ne žival ali rastlina.

New Report

Close