Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Na zVEm se je prijavilo 22.000 ljudi za cepljenje v enem dnevu

Na zVEm se je prijavilo 22.000 ljudi za cepljenje v enem dnevu

Aplikacija za cepljenje na javnem portalu. Nakladanje neverjetno. Kdo verjame tej številki?

Ja saj to so pa vsi, ki se bodo prijavili.


4. 5. so jih cepili 21000, predlagam da takih tem z vsebino o takem številu cepljenih ne odpiraš več, vseeno me malo skrbi za tiste tri dežurne anticepilce na portalu še živčni zlom bodo dobili, raje napiši, da se je cepilo 3-5 oseb, daj malo jih razveseli 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Vsi, ki se mislijo cepit bodo to naredili zaradi dopusta. Bliža se sezona morja in folk se bo masovno počepi samo, da bo lahko šel kamor bo hotel…

Pa kdo še verjame takemu nakladanju. Če se niso do sedaj prijavili se tud na zvem niso. To je gebelsova propaganda. Naj objavijo imena in priimke, pa emšo in telefonsko, da vidmo, kdo so ti junaki.

Pri nas se je prijavila cela fabrka,..cca.340 ljudi.

Zakaj se bi že sedaj prijavljali, če pa še vse ranljive skupine niso bile cepljene; kje je tukaj logika? Nobenega sistema nimajo, vse nekaj mimovrste in na pol.

Toliko jih pocepijo v enem dnevu, meni je številka neverjetno nizka…..

Toliko jih pocepijo v enem dnevu, meni je številka neverjetno nizka…..
[/quote]
Meni je pa številka nenormalno visoka, saj kdor je imel interes za ceplenje se je prijavil že zdavnaj, kdor ga pa ni imel se pa tudi sedaj ni.
Da pa bi kar na isti dan toliko ljudi doživelo razsvetljenstvo in se premislilo, pa ne verjamem.

Od nekaj čez 300 ljudi nas je okoli 50 že cepljenih, prijavljeni so pa skorj vsi. Mislim da jih okoli 15 ni.
V bistvu teh “ne bom se čipiral” ni tako ogromno. Samo glasni so. To je tako kot k greš na kavo in se pri sosednji mizu otrok dere. Imaš občutek da je miljon mulcev ki se derejo in da se vsi mulci nonstop derejo – po polurnem poslušanju dretja 🙂
Mogoče se pa motim, pa jih pač ni veliko ker jih je 5G scvrl 🙂


Meni je pa številka nenormalno visoka, saj kdor je imel interes za ceplenje se je prijavil že zdavnaj, kdor ga pa ni imel se pa tudi sedaj ni.
Da pa bi kar na isti dan toliko ljudi doživelo razsvetljenstvo in se premislilo, pa ne verjamem.
[/quote]

Tiste prijave so se večinoma zbrisale…

Se vidi kdo se hodi cepit, zelo inteligentne ovčice. Me ne čudi res, zato ste tam kjer ste.

Se vidi kdo se hodi cepit, zelo inteligentne ovčice. Me ne čudi res, zato ste tam kjer ste.
[/quote]
Jp, ti moraš bit posebej brihtno in izobraženo multinično, ha? 😅😅😅

Jaz pa verjamem, da je številka taka, ker so se vsi tisti, ki so že kje prijavljeni, prijavili še sem, ker so se marsikje prijave izgubile..
In naj povem, sem za cepljenje, in sem že cepljena, naročena sem bila po treh kanalih, in če do sedaj cepljena še ne bi bila, bi bil Zvem četrti kanal moje prijave.

Se vidi kdo se hodi cepit, zelo inteligentne ovčice. Me ne čudi res, zato ste tam kjer ste.
[/quote]

Če bi živel v času Josipa Broza ne bi dolgo blejal.
Takrat je bilo jasno, kdo se mora cepit…

Butasti Slovenci ocitno rabijo trdo roko. Cepljenje bi moralo biti obvezno za vse !

Cela familija smo se prijavili na Zvem. Komaj cakamo, da nas poklicejo na cepljenje.

Zakaj že?
Ker je argumentacija ZA cepljenje zanič, je treba na silo doseči svoj cilj?

Zakaj že?
Ker je argumentacija ZA cepljenje zanič, je treba na silo doseči svoj cilj?
[/quote]

Morda zato, da necepljeni cepci ne bi prenašali virusov med Slovence in ostale državljane.

Morda zato, da necepljeni cepci ne bi prenašali virusov med Slovence in ostale državljane.
[/quote]

A tujcem necepljeni cepci lahko prenašajo viruse?
Komu pa lahko prenašajo viruse cepljeni cepci?

Sedaj je malo bolj jasno, kaj pomeni številka 22.000. To so tisti, ki so na NIJZ prijavili interes za cepljenje. Novega ni nobenga. No pa sem zvedel o zvem.
Še ena grda polomija NIJZ. Ljubljana in Kranj sta rekla, da tega seznama ne bosta upoštevala in naj ljudje še naprej vlagajo prijave na njihovo spletno stran.

Od kod ti ta podatek? Zrasel na lastnem zeljniku? No, jaz sem že ena, ki se je na novo prijavila, moj mož tudi. Pač do sedaj je bila varianta, da se gre po vrsti, najprej tisti nad 70, pa nad 60, drugi se nismo mogli prijaviti, pa po pravici povedano, sem se prijavila zaradi dopusta. Ne da se mi zajebavat s tistimi plačljivimi testi kamorkoli greš. Tako imaš pa dokazilo o cepljenju in greš kamor hočeš. To je to. In točno ti ljudje, ki se prej nismo imeli namena cepit, smo se zdaj prijavili, ko je jasno, da boš najlažje potoval, če boš imel cepilni list. Kaj je tu čudnega? Tako bo po vsem svetu in ali ostaneš doma, ali se zezaš z unimi PCR testi ali pa pač imaš cepilni list.

Od kod ti ta podatek? Zrasel na lastnem zeljniku? No, jaz sem že ena, ki se je na novo prijavila, moj mož tudi. Pač do sedaj je bila varianta, da se gre po vrsti, najprej tisti nad 70, pa nad 60, drugi se nismo mogli prijaviti, pa po pravici povedano, sem se prijavila zaradi dopusta. Ne da se mi zajebavat s tistimi plačljivimi testi kamorkoli greš. Tako imaš pa dokazilo o cepljenju in greš kamor hočeš. To je to. In točno ti ljudje, ki se prej nismo imeli namena cepit, smo se zdaj prijavili, ko je jasno, da boš najlažje potoval, če boš imel cepilni list. Kaj je tu čudnega? Tako bo po vsem svetu in ali ostaneš doma, ali se zezaš z unimi PCR testi ali pa pač imaš cepilni list.
[/quote]

Sprašuješ, kaj je čudnega, da kar naenkrat več ni dovolj potni list, ampak se ljudi vedno bolj zafrkava z vedno bolj nenavadnimi pravili, pod katerimi se lahko gibljejo po svetu?
To čisto resno sprašuješ?

Od kod ti ta podatek? Zrasel na lastnem zeljniku? No, jaz sem že ena, ki se je na novo prijavila, moj mož tudi. Pač do sedaj je bila varianta, da se gre po vrsti, najprej tisti nad 70, pa nad 60, drugi se nismo mogli prijaviti, pa po pravici povedano, sem se prijavila zaradi dopusta. Ne da se mi zajebavat s tistimi plačljivimi testi kamorkoli greš. Tako imaš pa dokazilo o cepljenju in greš kamor hočeš. To je to. In točno ti ljudje, ki se prej nismo imeli namena cepit, smo se zdaj prijavili, ko je jasno, da boš najlažje potoval, če boš imel cepilni list. Kaj je tu čudnega? Tako bo po vsem svetu in ali ostaneš doma, ali se zezaš z unimi PCR testi ali pa pač imaš cepilni list.
[/quote]

upam da bo v Sloveniji kmalu na voljo Sputnik Light, z enkratnim odmerkom. FSB mi je namreč izročila password za vcepljene čipe.

Od kod ti ta podatek? Zrasel na lastnem zeljniku? No, jaz sem že ena, ki se je na novo prijavila, moj mož tudi. Pač do sedaj je bila varianta, da se gre po vrsti, najprej tisti nad 70, pa nad 60, drugi se nismo mogli prijaviti, pa po pravici povedano, sem se prijavila zaradi dopusta. Ne da se mi zajebavat s tistimi plačljivimi testi kamorkoli greš. Tako imaš pa dokazilo o cepljenju in greš kamor hočeš. To je to. In točno ti ljudje, ki se prej nismo imeli namena cepit, smo se zdaj prijavili, ko je jasno, da boš najlažje potoval, če boš imel cepilni list. Kaj je tu čudnega? Tako bo po vsem svetu in ali ostaneš doma, ali se zezaš z unimi PCR testi ali pa pač imaš cepilni list.
[/quote]

super, da si prijavljena. Ampak s to prijavo se v Ljubljani ne boš moglča cepit. ZD Ljubljana ima svojo aplikacijo.

New Report

Close