Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kaj menite o predlogu, da bi organizirali "post korona party", za katerega bi vsak ob cepljenju dobil free VIP karto??

Kaj menite o predlogu, da bi organizirali "post korona party", za katerega bi vsak ob cepljenju dobil free VIP karto??

Evo, sem gledal v Izraelu in jim je to super špilalo, takoj ko so bili cepljeni, so lahko šli v klub na party.

To bi tudi pri nas moral organizirat, pa bi še mladi imeli več interesa za cepljenje.

Ob cepljenju dobiš karto za post corona party VIP edition, država časti pijačo…

KAJ MISLITE? 🤙🍹🍸

Jaz sem zato, da se naredi party za necepljene, prostovoljni in da se potem vidi, koliko bi jih dejansko zbolelo. Brez da se jih testira s temi fake testi. Gleda se samo simptome.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zakaj pa, če nisi imun? Zakaj se po cepljenju smeš družiti, če nobeno cepivo ne jamči imunosti? Ravno toliko ali pa še bolj si pred korono zaščiten s svojim lastnim imunskim sistemom in se ne smeš družiti in hoditi na zabave. Zato tudi cepljeni ne bi smeli, ker isto širijo virus.

Upam, da uvedejo ta predlog, se ful dobr sliš in js se bi sla prec cepit ce bi blo tko. Mi ze ful manka parli pa cirkus 🤪

Necepljeni boste kmalu črne ovce.

Samo poglej si v Nemčiji, kjer se tisti, ki so cepljeni, lahko prosto gibljejo, za necepljene pa velja lockdown.

Ali v Ameriki, kjer so začeli odpuščati tiste, ki se ne želijo cepit.

Je treba anti cepilce zatreti v kali, preden uničijo celotno svetovno gospodarstvo s svojimi norimi idejami.

Jaz mislim, da bi bil tak party, da namesto jegra v epruveti, dobiš šus Zenece al Pfiserja v ramo. Pa pol velik štempelj na čelo. Kaj pravite?

Jaz mislim, da bi bil tak party, da namesto jegra v epruveti, dobiš šus Zenece al Pfiserja v ramo. Pa pol velik štempelj na čelo. Kaj pravite?
[/quote]

Jaz bi kr pred vhodom v klub odprl cepilni center.

Tipe bi špikno v ramo, pa za karto bi mogli plačat, za bejbe bi pa mel špik v ramo, pa da plača karto al pa špik v rit, pa klub časti VIP karto. 😉

Jaz bi kr pred vhodom v klub odprl cepilni center.

Tipe bi špikno v ramo, pa za karto bi mogli plačat, za bejbe bi pa mel špik v ramo, pa da plača karto al pa špik v rit, pa klub časti VIP karto. 😉
[/quote]

Ok, jaz pa vzamem bris za pcr test iz anusa!

Necepljeni boste kmalu črne ovce.

Samo poglej si v Nemčiji, kjer se tisti, ki so cepljeni, lahko prosto gibljejo, za necepljene pa velja lockdown.

Ali v Ameriki, kjer so začeli odpuščati tiste, ki se ne želijo cepit.

Je treba anti cepilce zatreti v kali, preden uničijo celotno svetovno gospodarstvo s svojimi norimi idejami.
[/quote]

Isto je Hitler razmišljal, pa se je na koncu obesil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Isto je Hitler razmišljal, pa se je na koncu obesil.
[/quote]

Biden in Merkel nista Hitler, onedva sta najvplivnejša človeka na svetu in njuna bo obveljala.

Pripravi se na prihodnost in napredek.

Ok, jaz pa vzamem bris za pcr test iz anusa!
[/quote]

A imajo tudi vaginalni PCR test?

Vaginalni PCR test in špik v ritko, da je bejba lepo cepljena. The future is here.

Isto je Hitler razmišljal, pa se je na koncu obesil.
[/quote]

Ustrelil se je.

Ustrelil se je.
[/quote]

Hotel sem napisati, da se je ubil. Ampak saj point je isti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Odlična ideja, ki bi mnogo mladih pritegnila k cepljenju, sploh za populacijo 18-30 bi tole izjemno dobro delovalo.

Necepljeni boste kmalu črne ovce.

Samo poglej si v Nemčiji, kjer se tisti, ki so cepljeni, lahko prosto gibljejo, za necepljene pa velja lockdown.

Ali v Ameriki, kjer so začeli odpuščati tiste, ki se ne želijo cepit.

Je treba anti cepilce zatreti v kali, preden uničijo celotno svetovno gospodarstvo s svojimi norimi idejami.
[/quote]
Vas golazen fašistično bi bilo treba zatreti v kali, preden pride do splošnega nasilja, kot v drugi svetovni vojni.

Ovce ko ovce. Najprej gužvanje za injekcijo, potem pa gnetenje na fukfehtarskem partyju. Taki debili se tudi rinete v vrste pred vsako otvoritvijo nakupovalnega centra, čeprav nič novega tam ne boste videli; v vsakem nakupovališču so enake štacune in enake blagovne znamke.

Placebo press ☺︎︎

Tole bi bil največji žur, 5.000 folka, željnega zabave po skoraj dveh letih suše.

Hjao, to bi denar tekel v potokih, cepivo bi pa tudi vse porabili.

V Izraelu glej raje tole:

https://www.rtvslo.si/svet/azija-z-oceanijo/moseja-al-aksa-v-nemirih-v-jeruzalemu-med-palestinci-in-policisti-vec-ranjenih/579449

New Report

Close