Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški je dolžen poskrbet za svojo žensko.

Moški je dolžen poskrbet za svojo žensko.

Ja dolžen nas je finančno vzdrževat.
Denar je gonilo vsake uspešne veze in koliko denarja, toliko ljubezni.

Se strinjam. Ženska si je pa dolžna najti takega, ki bo skrbel za njo.

Zato so vsi reveži samski 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Zena pa za moje potrebe.

Saj ne morem verjet, da nekateri monovci se kar zivite v 18 st. Halo, ti casi so mimo.

Zato mi romi imamo vsi druzine, ker nismo srmaki.

Bo pa treba prvo kar nekaj vložit, preden kaj dobiš. Pa na prave tipke pritiskat, seveda, da denar pride. Niso vsi moški budale. Brez nič ni nič.

A niso vsi reveži na socialni podpori z najmanj petimi froci, potem pa fehtajo za popravilo strehe prek televizije?

Bo pa treba prvo kar nekaj vložit, preden kaj dobiš. Pa na prave tipke pritiskat, seveda, da denar pride. Niso vsi moški budale. Brez nič ni nič.
[/quote]

Točno! Si je treba z dekoltejem, štrumpantli in vlažno tamalo izborit tistega, ki te bo z denarjem filal. Ne bo ti ga socialna priskrbela.

Bo pa treba prvo kar nekaj vložit, preden kaj dobiš. Pa na prave tipke pritiskat, seveda, da denar pride. Niso vsi moški budale. Brez nič ni nič.
[/quote]

Pffff. Vlagat mora moški.

A si niso monklje izborile enakopravnost v tej druzbi. Ali se jaz motim.

Točno! Si je treba z dekoltejem, štrumpantli in vlažno tamalo izborit tistega, ki te bo z denarjem filal. Ne bo ti ga socialna priskrbela.
[/quote]

Ti ne gre brat med vrsticami, a ne? Vsak, ima svoje gumbe. Gumbi so lahko dekolteji, kuhinja ali intelekt. Nimajo vsi enake pin kode.

Denar je ogledalo moškega, škoda, da v 2021 zapeljivci tega ne dojamete in nas imate za izbirčne. Nismo izbirčne, samo ne bomo izgubljale časa z luzerji in razmišljale kje izkoristit državne bone. Ene se cenimo.

Potem pa le poskrbi za zgledno doto. Sicer bo bolj slabo vse skupaj.

Vztrajaj! .

In to je dolzen poskrbet za vseh deset.

https://youtu.be/F8Mvygawb1c

Ti ne gre brat med vrsticami, a ne? Vsak, ima svoje gumbe. Gumbi so lahko dekolteji, kuhinja ali intelekt. Nimajo vsi enake pin kode.
[/quote]

Ena močna okol kepe je univerzalna koda, da vam intelekt sproži v pravo smer. Da se zbudite iz turškonadaljevanjskega sanjarjenja in malo zmigate v življenju.

Tiste ki tako razmišlate same zaslužite svoj denar drugače kot z svojim mednožjem in poskrbite za svoje razvajene riti!!!

Ker denar je moč, in če date to moč v roke moškemu se potem ne pritožujte če boste dobile kero okol ušes ko boste stare in ujete in ne boste imele več nobenga drugega premožnega moškega, ki vas bo preživlju.

Zenske znajo same poskrbet zase. No res da ne vse.

https://youtu.be/V5KfEgDL5mY

Dolžna sta oba skrbeti drug za drugega, na vseh področjih. Kakšne teme danes… vsi bi se parčkali za denar. Kje je ljubav? Koliko je vredna? Pa spoštovanje pa skrb drug za drugega? Pa opora in skupne borbe? A vsi samo še skozi materijalno gledate na zveze ali sem jaz v eni grozljivki tu na forumu? Neverjetno.. prav žalost me prime ko take berem … boljš da grem dol že enkrat s tega, če ne bom izgubila še tisti 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} upanja, ki mi je ostal….

No lej, jaz se cisto strinjam.
Ce je zenska NJEGOVA, kar pomeni, da jo je kupil, potem jasno da mora skrbeti zanjo.
Cipirat, cepit, proti zajedalcem, vse.
Lastnistvo je odgovorna rec.

Ha ha ha, dobra!

Ena močna okol kepe je univerzalna koda, da vam intelekt sproži v pravo smer. Da se zbudite iz turškonadaljevanjskega sanjarjenja in malo zmigate v življenju.
[/quote]

Saj so že, delajo na karieri, imajo vodilna mesta, dobre plače, potujejo pa descem spet ni prav.

Ena močna okol kepe je univerzalna koda, da vam intelekt sproži v pravo smer. Da se zbudite iz turškonadaljevanjskega sanjarjenja in malo zmigate v življenju.
[/quote]
Bravo!!!

Točno to smo si pisali v temi “Stare telenovele” .

Seveda takšne ženske ponavadi gledajo turške telenovele in ameriške serije ker tam je ženska zgolj objekt.
V ameriških še bolj ker oni ne zakrivajo žensk kot muslimani, ampak so jih spremenili v čiste sex objekte, ki na kavčih nastavlajo režiserjem, da potem oni prodajajo njihov videz naprej.

Žal mi je da veliko slovenk ni prav nič drugačnih od bosanskih in srbskih gospodinj, ki cel dan gledajo ameriške serije(filme) in turške telenovele.

Saj so že, delajo na karieri, imajo vodilna mesta, dobre plače, potujejo pa descem spet ni prav.
[/quote]
Sej tud ženskam ni nič prav. Nobenmu ni nič prav. Potlej tud ne more bit nič prav.

Ženska zame ni ženska,če ne poskrbi sama zase. Vse ostalo mi je bla bla.. Si sama kupuje svoje stvari,si sama plačuje svoje položnice,se sama vzdržuje,in če se znajde v partnerstvu je moškemu enakovredna. V smislu,da je fifty-fifty.

New Report

Close