Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj sploh imamo moža.

zakaj sploh imamo moža.

Sedaj ko je slabo vreme, nima kaj delat in samo najeda. Pa to ni prav, pa to bi moglo bit tak, pa daj to tako. Mi je dvignilo pokrov, sem mu jih napela, da je spokal in šel nekam. Za tisto nočno nadlegovanje se mi zdi, da ga sploh ne rabim. Ali sva že predolgo skupaj in sem mu že odvač, pa me zato najeda. kaj pa pri vas v teh dneh, imate tudi problame z moškimi, ki od dolgega časa nevedo kaj bi.

Moj je intelektualec in dela cel dan. Študira, predava, piše knjigo. Imam mir pred njim in se super razumeva. Si ne predstavljam, da bi posedal doma in se prekladal. Ima svojo delovno sobo, knjižnico in tam ima on mir, in jaz tudi.

Ce mu kaj ni prav, naj dam naredi in popravi.

Kaj tebi tu ni jasno?

nova
Uredništvo priporoča

Pri nama po službi se eden ukvarja z otroki, drugi poprime za delo v hiši ali okrog hiše, torej vse, od gospodinjstva, vrta,….. . Se sproti prilagajamo, težja fizična dela zunaj naredi on, ta čas jaz izberem kaka opravila, ki jih najlažje opravljam tudi če mi otroci “pomagajo”. Nobeden ne najeda drugemu, saj sva znala vse naredit in preživet dokler nisva bila par, torej znava tudi zdaj.

Prvič po več desetletjih svoboden…
Bivša gospa ni čistila, kuhala, likala, skrbela za otroke… skratka nič.
Ves prosti čas je preležala ali kofetkala s kolegicami.

Tako, da tudi moški počasi spoznavamo vse samske privilegije…

Za fizična opravila, za finance… Če bi imela dovolj lastnih sredstev se danes odselim. Sexsava itak že par let ne, zaradi njegove bolezni.

Tole se ti večkrat zgodi: pada pritisk in si malo zadremal, a sanje so bile sladke.

jaz tudi po desetletjih svobodna. Ker se na koncu zaveš, da so tudi taki partnerji, ki so naključno morda po prvem polomu iskali samo genetsko dobro podkovano in dobro izgledajočo maternico za svoj genetski material, pa potem še varuško, putz frau in fizičnjakarico za vse ostalo, ko njega ni bilo doma, saj je delal svojo kariero, uspešno 🙂

Ampak moja maternica kot epilog tega obdobja tudi ima svojo ceno za uporabnino in izrabnino, oja :). Tudi to , na koncu mora bit pošteno sklenjen posel. (sarkazem off).

Kako se je lepo raztegnit po postelji, uživaš v “solo”. Ko bo čas indokončno zaključeno določeno obdobje, pride pa na vrsto tudi še užitek, svoboda in pravica do mirnega nadaljnjega življenja, ker si to po tolikem času tudi zaslužiš.

Je on tudi tako nepismen kot ti? Če je, lahko gresta skupaj na kakšen tečaj rabe slovenskega jezika, pa vama bo manj dolgčas.

Takšnih, ki nam je dol Čas verjetno ni tko velik.

Samski stan je sicer draga reč.
Ampak, ko pomisliš, da ni treba decu rit odnašat pa njegovo tečnarjenje poslušat, se pa splača.

Drugič mu ob takšnem vremenu vlij skledo vode pred pralni stroj in mu povej, da pralni stroj toči, pa boš imela pol nekaj mira… revež pa naj išče vzrok… 🙂

New Report

Close