Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dolgotrajno čudno počutje – je kriv sladkor?

Dolgotrajno čudno počutje – je kriv sladkor?

Preden me obsojate, ja, vem, da to ni način prehranjevanja. Samo zanima me vaše mnenje, preden se obrnem na kakšen laboratorij.

Zadnjič sem v dnevu malo jedla, pač za zajtrk nekaj s kakavom, potem pa popoldan okrog štirih tri krofe s sladko glazuro in polnjene z vanilijo. Kmalu zatem sem se čudno počutila.
Naj vam povem, da to ni prvič. To se mi mogoče dogaja 2 leti ali več. Ne znam vam opisat, kaj mi je bilo. Lahko samo povem, kako se NIsem počutila. Pač ni mi bilo slabo, ni mi bilo, da bi padla dol, nisem bila omotična, videla sem normalno, ampak malo čudno. Ni me bolela glava, samo čuden občutek sem imela v glavi. Ne znam opisat.
Naj še povem, da ko sem zelo navdušena nad nečem, se nad pričakovanjem začnem tresti. Kaj bi to bilo? Ali je prvo porast sladkorja, drugo pa padec sladkorja?
To, da se ‘čudno’ počutim, se mi dogaja, ko veliko pojem, pa naj bo sladko ali kaj drugega. Tokrat mi je bilo zelo vroče, potem pa je okrog sedmih oz. osmih ta vročina ponehala. Vmes nisem jedla nič (od 4h do 8ih zvečer).
Zna kdo pojasniti?

saj nisi praktično nič pojedla, le sladkor,
zjutraj pojej dva jajca in kakšen kruh, nato kakšno daje, potem pa kosilo (meso, priloga, solata…)

Mam kolega, ki
Kadarkoli se naje rata v obraz rdec in mu srce zCne nabijat.
Pravi da ima po hraNi zelo visok pritisk.
Pa sem mu ga zmerla in ga je res imel 160

nova
Uredništvo priporoča

Bo treba kdaj pa kdaj dat komu noge narazen. Potem pa ni cudno, da je toliko posilstelj v drzavi.

New Report

Close