Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A vladi morda teče voda v grlo?

A vladi morda teče voda v grlo?

V včerajšnji tarči sta se namreč pojavila tako Urbanija kot Simoniti. Je že tako hudo, da se spet pojavljajo na tv?

Ne se tolažit in upati prehitro.

Ne samo to. Poglej, kako so danes ladno skenslali glasovanje o Zorčiču. Za burek nimajo.

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.
nova
Uredništvo priporoča

Vsem je jasno, da so jim šteti dnevi. Na tarči se je lepo pokazala živčnost dolgolasega, ampak mora vztrajati da je ljubljeni vodja zadovoljen.
Namišljenih 47 podpisov je zmanjkalo… Še en udarec v mehki trebuh janšizma.

Janša ima stalno podporo zvestih volivcev, hkrati pa gredo druge stranke v koalicijo z njim, ki si obetajo koristi in ministrske stolčke. Konec koncev pa je isti k*** , kdo je na vladi. Pomembno je gospodarstvo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

naduvanih 47 z dvema glasovoma iz manjišine, kar se še ni zgodilo, da bi ta dva prevagala na vagi, postane pušiona na osemintridesetih, bedaa s(d)s ova, kaj vse pacient počne, da ostane na aablasti, joj prejoj….

Slovenski pacient verjame v Orbanov recept kjer je ena od sestavin za dosmrtno vladanje popolna podreditev in prevzem medijev. Pozabil je na eno najbolj pomembno sestavino, da bi moral najprej zamenjati 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} državljanov Slovenije z državljani Madžarske.

Gremo po lepo vrsti. Najprej močan direkt udarec EK v mehki trebuh janšizma…slovenski pacient je takoj začel bruhati svoj strup. Zdaj namišljenih 47 podpisov… Počasi in zanesljivo ta prevarantska koalicija izgublja večino. Vsem so se začele vrteti kroglice v glavi in njihov abakus v glavah je začel preračunavati o možnostih preživetja na naslednjih volitvah. Sledi rešuj se, kdor se more. Podgane se bodo spustile v beg.

Upanje umre zadnje!

Najprej jih je bilo 47, naslednji ( ali celo isti) dan pa 38. Najbrž je bila tisto prvo natega. A so upali, da bo šla skozi? Naj mi kdo razloži, kako se je ta stvar (v resnici) odvijala.

Ne se veselit prehitro, vlada bo o Zorčiču glasovala na redni majski seji in ko bo odstavljen Zorčič in zamenjan, bo vlada lahko v miru priplula do konca mandata, v kolikor bo to želela, se mi pa dozdeva, da bodo volitve jeseni.

https://twitter.com/Mirko_Mayer/status/1390713812832165889?s=20

Ne se veselit prehitro, vlada bo o Zorčiču glasovala na redni majski seji in ko bo odstavljen Zorčič in zamenjan, bo vlada lahko v miru priplula do konca mandata, v kolikor bo to želela, se mi pa dozdeva, da bodo volitve jeseni.

https://twitter.com/Mirko_Mayer/status/1390713812832165889?s=20
[/quote]

Saj se še ne veselimo, za enkrat samo analiziramo situacijo.

Ne se veselit prehitro, vlada bo o Zorčiču glasovala na redni majski seji in ko bo odstavljen Zorčič in zamenjan, bo vlada lahko v miru priplula do konca mandata, v kolikor bo to želela, se mi pa dozdeva, da bodo volitve jeseni.

https://twitter.com/Mirko_Mayer/status/1390713812832165889?s=20
[/quote]
Bolje jeseni, kot čez eno leto.
Kako ba sedaj pri predsedovanju, bo šlo, ali se bo twitalo?

Ne spremljam politike že dobro leto.

jaz bi prej rekel, da Spumante kot voda.

New Report

Close