Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če pride na zmenek s starim avtom

Če pride na zmenek s starim avtom

Koliko vam je avto pomemben, ko spoznavate kandidata/ko za resno vezo?
Zanima me za take v srednjih letih, recimo 45, 50 stare, ko bi že morali kaj ustvariti v življenju.

Vas moti, če vam reče, da sploh nima avta?
Kaj pa, če ima pa je to 15 let star clio, twingo, fabia.. pač nekaj malega, po možnosti zarajavelega?

Če nima avtomobila v vrednosti vsaj 30 000 evrov, se mi prižge opozorilna lučka. Govorim za žensko srednjih let. Avto je danes prepoznavni simbol. Če tega nima na nivoju, po vsej verjetnosti išče sponzorja, po možnosti, da bi se še preselila k njemu, ker nima urejenega stanovanjskega statusa. Ni šans.

Se pravi, da mora ženska najeti avto pa te bo ujela, a ne Odgovorni :).

nova
Uredništvo priporoča

Meni mi veliko pomeni avto pri moskem. Avto veliko pove kaksen tip moskega si.

Lahko poskusi, če ima denar za večkratni najem. Verjetno nima.

mi odgovarjamo.

Me ni to nikoli zanimalo preveč. Zdaj pri teh letih (v primeru da bi bila samska in iskala moža) je pa itak vse en kakšen avto ima, ker bi marsikateri prišel s slabšim od mojega. :))

Ni važno, koliko je avto star, ampak, kakšna je njegova vrednost. Kakšen obnovljen 40 let star oldtimer ima lahko večjo vrednost od marsikaterega novega avtomobila. Da se mi pa tip privleče z neko rjasto kanto, po možnosti še noter nastlano s papirji od bureka, polnim pepelnikom in svinjarijo, pa ni šans. Pri meni vzbudi interes šele od avta srednjega razreda navzgor.

Zanimivo.
Jaz sem par let nazaj sprobala speletne zmenkarije.
Ponavadi sem se na srečanje pripeljala s kolesom.
Če pa že z avtom pa sem ga daleč stran pustila pa prišla peš :).
Se pa spomnim, da en tip je bil prav obseden, da mu pokažem svoj avto.
Večina ni spraševala po avtu. Eni so po ovinkih kaj vprašali, eni direkt. En pa totalno obseden, da bi videl avto na lastne oči. Prav smešen je bil.

Meni so všeč bemvejaši. Res, da so to po navadi bolj nastopaški tipi, ampak taki se znajo uveljavit v družbi in nasploh v življenju – niso neke mevže. Mora pa biti bemve vsaj predzadnje verzije. Kakšne 20 let stare kante vozijo samo čefu.rji, ki za čevape nimajo.


Ljubitelji BMW (ta dobrih in močnih) so vsi po vrsti nestrpneži na cesti, dobesedno izsiljujejo in tiščijo gas, pa zdi se mi da so tud zakompleksani (vsa čast izjemam, večinoma ženske ) za razliko od šoferjev npr mercedesov

Mogoče pa ima tak avto kot zavarovanje pred lovačami… 😉


Ljubitelji BMW (ta dobrih in močnih) so vsi po vrsti nestrpneži na cesti, dobesedno izsiljujejo in tiščijo gas, pa zdi se mi da so tud zakompleksani (vsa čast izjemam, večinoma ženske ) za razliko od šoferjev npr mercedesov
[/quote]

A veš, da jaz isto razmišljam.
Če ima tip BMW, si mislim: ta je pa ziher aroganten, nastopač, agresiven. Pač izkušnje z BMWjevci z avtocest pa navadnih cest, da so to pretežno obupni, nesramni, agresivni šoferji.

Vozim Mazdo6 in tudi od moškega pričakujem nekaj vsaj v tem rangu. Socialci in minimalci – obvoz!

Če ne pride z velikim volvotom, najmanj 4 leta starim, ni šans. Ne mislim jaz trpet bolečin v sebi.

V moji makini je vedno tudi pleh picka.

Meni bi mi frajer s taksnim avtom definitivno osvojil srce.

https://youtu.be/qTMMrY-23Bw

Avto mora biti dobre znamke, ni treba, da je nov. Cena naj bo vsaj 15 jurjev. Vsec so mi SUV- ji. Crne barve.

K urejenosti moškega spada tudi avto na (cenovnem) nivoju. Vse povedano.

Hu, vidim, da bom morala še naprej prihajat s kolesom na zmenkarije :).

Katera bi sploh hotela z mano na zmenek, ce bi se pripeljal z taksnim avtom? Verjetno nobena. Vsaj Slovenka ne.

https://youtu.be/SXFMWfITumk

Hja, tudi kolesa so različnih razredov in znamk. 😉

Najbolje peš, bo pogledal kakšne čevlje nosiš.

če sm prou zastopu..
DACIA za 20 jurjev NI ok..
ker ni etablirana.. znamka..
medtem ko porshe cayene letnik 2008 za 15 jurjev je pa OK..??

Zdaj vsaj vem zakaj sem samska :).
Zdaj celo brez avta.
Kupit pa nameravam nekaj do 4000 jurje, majhen avto, rabljen seveda. Tako, da tudi to ne bo ok :).

Joj, groza, same pleh pecke. Pa bmw, pa črna makina….a drage babe, a niste še slisale, da je avto pri moškem podaljšek oneta? Torej vecja makina, manjši ku.rac.

Ker ste take pleh pecke, potem stalno tu beremo, da naletite na same mikrosofte in se pritožujete nad arašidi…..

New Report

Close