Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj pa večno samske in samski 40+ za resno vezo?

Kaj pa večno samske in samski 40+ za resno vezo?

Tule je veliko tem, kjer pišete, da obvoz mimo samskih mamic in očetov.

Kaj pa večno samske in samski pri 40+?
Bi šli v resno razmerje z nekom 40+, ki še nikoli ni imel resne veze, še nikoli z nikomer v dvoje živel?

Samski imamo ocitno virus, da se nas celo samski izogibajo. Najbolj ziher je flirtat z poroceno osebo. Ampak tudo to se lahko slabo konca. Celo tragicno. Najboljse je biti sam. Tako ves da nisi v slabi druzbi.

Ze s tem nikom odganjas. To, da si oce je tvoja stvar. Zenska rabi dedca

Se ne ukvarjam z mnenjem tujih ljudi, ki me sploh ne poznajo.
Če se z nekom ujameš je čisto vseeno kaj “družba” misli. TO je tako redko, da najdeš, da je za zjokat da bi se določeni temu odpovedali zato ker francka iz sosednje vasi misli da ni ok.

Čisto odvisno. Eni so biseri, eni katastrofa.

Sicer pa nikomur ni treba vedet, da še nikoli niste bili v resni zvezi, wink wink.

Hja, samo, če se z nekom zapelteš v razmerje, bo slej kot prej vprašal po predhodnih razmerjih.
Nekako, če si recimo 45 star pa, če se nekdo zanima zate, bo kaj hitro vprašal si samska, ločena, z otroci…

moj stric si je našel ženo po 50 letu. večno samsko 35 letnico
20 let že čist ok furata, so bile pa za ostalo žlahto na začetku bolj težave, ker je imela ona huuuud manjvrednostni kompleks in je vsak pogled in besedo interpretirala po svoje

Hja, samo, če se z nekom zapelteš v razmerje, bo slej kot prej vprašal po predhodnih razmerjih.
Nekako, če si recimo 45 star pa, če se nekdo zanima zate, bo kaj hitro vprašal si samska, ločena, z otroci…
[/quote]
Vidim, da ne veš, kaj pomeni wink wink.

Jaz sem že hu hu starejša kot tista večno samska 35 letnica. AMpak vseeno, če bi vendarle spoznala koga za resno vezo, bi mu seveda morala nekak razložiti , da sem večno samska. AMpak bi mu zabičala, da žlahti, kolegom in ostalim pač ne sme tega povedat. Niti pod razno.
Da bi njegova žlahta o meni razpravljala, da sem večno samska? Ne bi.

Ne, pojma nimam kaj je wink.

New Report

Close