Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A danes pa ni noben čutil potresa?

A danes pa ni noben čutil potresa?

Okolica Brezovice?

==================================================== Bogat si šele takrat, ko imaš nekaj, kar se ne da kupiti z denarjem.

sem čutila v denarnici en močan sunek.

Jaz sem ga, ob 5.30 uri, Ljubljana

nova
Uredništvo priporoča

Sem ga. Okolica lj.

5:55 me je zbudil

A se še komu dogaja, da ga matra nemir PRED potresom samim? Vrtoglavica, nemir, danes sem se npr zbudila ob 4 20. Brez razloga. V službi me je zadnjič “cingalo” kot bi bila na barki uro ali dve PRED potresom, potresa samega pa nikoli ne občutim… smo pritilično. Vsakič grem pogledat ali ke kakšen potres, pa nič, kasneje pa ugotovim, da je bil – le časovno se nikoli ne ujema s temi mojimi občutki. Je lahko to kako povezano ali je čisto naključje?

Možno je, da imaš tak stik z naravo, da začutiš. Ful dobro, da te opozori, kot živali, ki so se umaknile pred tsunamijem.
Jaz marsikaj subtilnega začutim, glede potresov pa nič. Sploh še ga nisem čutila v življenju. Zdaj ko je bil ta zadnji v Petrinji, stojim v vrsti pred blagajno in folk vznemirjen pred in za mano, začnejo klicat bližnje, da preverijo, pridem domov, prileti dol sosed, da ga je vrglo iz stola, me kliče pretreseno oče 200 km vstran, da se je treslo kot takrat ko je bil otrok in je zrušilo Skopje…v glavnem nič ne čutim. Se bojim, da bo edini ki ga bom jaz zaznala rušilni.

Jaz sem pa mislila, da je Mujo zjutraj vzgal svoj buldozer.

Tudi jaz velikokrat nekaj čutim, a težko opišem. Mogoče res še najbolj podobno notranjemu nemiru, ki pa je drugačen kot običajno. Zdi se mi tudi, da je nebo po potresu vedno rahlo rumenkasto megleno.

A ves, da tudi jaz cutim nemir pred potresom.Se mi je zgodilo, ko je bilo v Petrinji in ni popustilo par dni.

Danes sem se zbudila ob petih,sicer vedno dobro spim.In mi je srce kar bilo in cutila sem v prsih pritisk. In potem je bil potres. Kratek,malo je zabobnelo in konec.

Ampak v prsih me se vedno tisci.

Ljubljana center. 4 nadstropje. Čutila močen tresljaj
Nekam nenavadno veliko potresov je zadnje leto.
Po mojem to ni dober znak!

Podoben ko iz Petrinji je bil, samo krajši. Se psa in macko večna zaspan a je vrglo pokonci.. Verjetno bo kmalu rusulen potres.

Lj. višje nadstropje nič. Tudi nekdo, ki živi na Brezovici v hiši, ga ni čutil.
Je pa tega vedno več. Kot berem, celo napovedujejo, da zna biti v maju še več potresov in tudi kakšen močnejši na Obali.

Ravno sem ga spet čutila ob 8.43 v Šiški. Še kdo?

V Žalcu nič, vsaj jaz nisem čutila nič. O bog ti potresi :/

Ne, nič, zelo redko čutimo (Šiška), se mi pa zdi, da je neko tako “ozračje” za potrese. Zvečer sem težko zaspala, pogledala Arso potrese, kar običajno ne delam. Pa zbudila sem se z nekimi čudnimi občutji, pa ni strah.

Bezigrad, 3. nadstropje, cutili.

Čutili pri nas sicer ne, smo se pa vsi ob tem času hkrati zbudili.

Upam, da se s temi lažjimi potresi ne pripravlja kakšen večji, kot na Hrvaškem. Tega me je strah.

New Report

Close