Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje

Vprašanje

Kako se spopadate s pritiski, tisti, ki ste v službi vsak dan? Jaz sem jokala dva dni.

Hvala za kakšen odgovor

jokanje definitivno pomaga. Vsaj pri meni je tako.

nova
Uredništvo priporoča

Hvala.

Dva dni.., dej opiši, kdo te lahko tako sesuje, da zarad njega ali sistema v katerem se nahajaš dva dni jokaš.. Edin, če v do tega joka živiš v pravljici, pol ajde…

Popay niso vsi pogumni in se znajo zaščitit pred oarazitskimi sodelavci in delodajalci.
Vcasih opažam, odličen zaposleni ni toliko vreden kot nekdo, ki nosi glavnim na nos laži in hujska. Teče po firmi gor in dol in nobene druge koristi in uspeha. Tako ja, da, če nimaš hrbtenice se upret vvtorci verjamem, da je to nočna mora.
Lahko je še sto drugih dejavnikov.

Popay niso vsi pogumni in se znajo zaščitit pred oarazitskimi sodelavci in delodajalci.
Vcasih opažam, odličen zaposleni ni toliko vreden kot nekdo, ki nosi glavnim na nos laži in hujska. Teče po firmi gor in dol in nobene druge koristi in uspeha. Tako ja, da, če nimaš hrbtenice se upret vvtorci verjamem, da je to nočna mora.
Lahko je še sto drugih dejavnikov.
[/quote]

V današnjem času se Glih na raznih forumih na internetu pokaže ta zloba ljudi, ki smo jo eni videli in opazili že dosti prej pred internetom in dejansko more človek bit pripravljen na to.. Tud sam sem imel agresivnega sodelavca, ki sem mu rekel, naj udari prvi, sm pol naj se zaveda, da bo dol padel, ker ne bom več upošteval tega da spoštujem starejše ljudi od sebe, to je mišljeno par let, ne neka velika razlika v letih.. . Je pa tako, ženski prav pride v težkih trenutkih kot poje seve.., treba ti topao musji zagrljaj, pa stvar rešena.., če na ta ženska kakšnega tipa pač na razpolago..

Hvala vsem. So zlobni ljudje. So, Hvala So tudi dobri.🤗

V času epidemije, ki še traja, je včasih enostavno preveč, ko si sam v službi, , ostali pa doma. Ni šlo od danes na jutr za dva dni. Bil je tudi sestanek, vsaka je imela možnost povedati, pa nì. Raje potem kasneje meni, zaušnico dobim. Itak. Če je podpora, gre lažje. To vedo vsi. Hvala. Če vsi pizd* od najnižjih, iz kavča, drugi, višji ne, sem prišla vprašati.

New Report

Close