Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ogromna dvojčka sredi celovške?

ogromna dvojčka sredi celovške?

začelo naj bi se graditi največja bloka v sloveniji, na celovški, a to bosta dve največji stavbi tudi v lj ???

Ljubljana je na potresnem območju. Višje od 4. nadstropja se sploh ne bi smelo graditi.
In potres bo!
Investitorji verjetno živijo v nizih stavbah.

Ne bo se gradilo ker bi padlo na Celovške dvore.

nova
Uredništvo priporoča

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/v-ljubljani-kmalu-zacetek-gradnje-dveh-najvisjih-stanovanjskih-stavb-v-drzavi/578183

Z samo 85 metri višine seveda ne bosta najvišji stavbi v Ljubljani.
Bili pa bosta najvišji stanovanjski stavbi v Ljubljani(in seveda Sloveniji).

Se pa zravn že načrtuje gradnja 100 metrske stolpnice.


Obožujem ta humor. Idealn da z njim zafrkavavaš, povprečneže ki bi radi vse majhno in se jokajo če je kaj previsoko.


Obožujem ta humor. Idealn da z njim zafrkavavaš, povprečneže ki bi radi vse majhno in se jokajo če je kaj previsoko.
[/quote]

Kje oz kaj to načrtujejo poleg?
Meni osebno je kul, da se gradi kaj drugega kot vila bloki, ker je stanovanj premalo.

Zaceli bodo zidat dve nobel in najvisji stolpnici v Sloveniji. A pazi ; 100 metrov stran so Celovski dvori, polni socialcev, ki so dobili gratis stanovanja. Zdaj se razburjajo, da jim bodo stolpnice zastirale razgled.

Novo v Siski : Celovska rezidenca, Kosesko okno, Kvartet, Podutik, 2 stolpnici pri C.d., zraven pa se ena ; ta bo najvecja, stolpnica.., nasprot Tivolija…


Res upam, da nisi Ljubljačan. Če si te je lahko sram.

Torej zdaj moramo zaradi potresne ogroženosti ostati navadno kmetavzarsko selo?


Obožujem ta humor. Idealn da z njim zafrkavavaš, povprečneže ki bi radi vse majhno in se jokajo če je kaj previsoko.
[/quote]
Če je potres se podre na sosednje bloke. Ali pa če se vanj zaleti letalo. Zato pa morajo hiše imeti medsebojni minimalni odmik. A ti to ni logično?


Ja sam res. Kako sovražim te bedne kmetavzarje. Sploh niso to njihova lastniška stanovanja, tako da od kje imajo sploh pravico do besede?
Raje se naj državi in mestni občini ljubljani zahvaljo, da imajo sploh streho nad glavo.
Js bi jih vse vrgu na cesto.


Če je potres se podre na sosednje bloke. Ali pa če se vanj zaleti letalo. Zato pa morajo hiše imeti medsebojni minimalni odmik. A ti to ni logično?
[/quote]
😄
Ja in menda bojo metali na Celovške dvore tako senco da bojo 24 ur na dan v temi. Pa temperatura se bo tako znižala, da bo celo leto tam mrzlo.

>se bo gradilo

Jim je Janša pripravil teren da bodo lahko lepo oprali denar v novogradnjah. Nič računov, nič izvora denarja, samo betoniraj.


Ja sam res. Kako sovražim te bedne kmetavzarje. Sploh niso to njihova lastniška stanovanja, tako da od kje imajo sploh pravico do besede?
Raje se naj državi in mestni občini ljubljani zahvaljo, da imajo sploh streho nad glavo.
Js bi jih vse vrgu na cesto.


😄
Ja in menda bojo metali na Celovške dvore tako senco da bojo 24 ur na dan v temi. Pa temperatura se bo tako znižala, da bo celo leto tam mrzlo.

>se bo gradilo

Do prihoda Jankovića na župansko oblast, je bil ta del Šiške oaza.

Potem sta Janković in Hilda postavila grozoto od Celovških dvorov.

CSD naselila v Slovenija avto, da “prikrajšani” nimajo daleč peš.

Prej 15 let nisem imel enega problema na Celovški.

Potem pa v roku 3 let dva vdora v avto, okoli mene vdori v stanovanja in garažne boxe.

Zažiganje avtomobilov, še rop blindiranega vozila se je končal pri garažah za Mercatorjem 7-21. Tu pa tam si kako bombo vržejo v lokal.

I couldn’t care less. Sem se odselil.

Do prihoda Jankovića na župansko oblast, je bil ta del Šiške oaza.

Potem sta Janković in Hilda postavila grozoto od Celovških dvorov.

CSD naselila v Slovenija avto, da “prikrajšani” nimajo daleč peš.

Prej 15 let nisem imel enega problema na Celovški.

Potem pa v roku 3 let dva vdora v avto, okoli mene vdori v stanovanja in garažne boxe.

Zažiganje avtomobilov, še rop blindiranega vozila se je končal pri garažah za Mercatorjem 7-21. Tu pa tam si kako bombo vržejo v lokal.

I couldn’t care less. Sem se odselil.
[/quote]
Še Celovško jim je obnovil takoj po volitvah, seveda so njegovi panoji viseli po celi dolžini ceste. Šiška= Jugoslavija. Zanimiv bo miks in narodnostno sožitje v šolskih razredih.

Celovski dvori so socialna soseska. Ti ljudje so prej stanovali po barakah. Poglej si priimke na nabiralnikih. Problemi tam so non stop .


Zato bo pa Bananen Duo ostal prazen. Luksuzne stolpnice 20 metrov od geta so samo v sanjah, je lahko parcela zastonj.

Jah, nimate kaj, kralj banan bo zidal, zato se pa splača z bananami dilat.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Rastoder se poserje na socialce iz C. dvorov, ha ha


Bo on živel v vseh novih stanovanjih ali pride z vsakim stanovanjem obezbeđenje za kupce?

Jaz sem pa resnično začudena, da gradijo Kvartet (oaza zelenja) ali kaj točno je … par 10 metrov od velike transformatorske postaje! 😮
Pa ne mi zdaj o nadstandardu, luksuzu in ne vem čemu!
Halo, kdo bi tu sploh želel živeti?
Na eni strani želežniška proga, transformatorska postaja in Celovški bloki, na drugi Aleja in obvoznica …
Jaz ne bi tukaj hotela živeti, pa če mi dajo zastonj.

V bližini je še remiza, takoj za progo pa se začne industrijska cona.

Hilda se bo vratila s vegradom da zadosti potrebam varnosti na potresnem obmocju


Zato bo pa Bananen Duo ostal prazen. Luksuzne stolpnice 20 metrov od geta so samo v sanjah, je lahko parcela zastonj.
[/quote]

Nič hudega, Superbanana gradi z namenom pranja denarja, stanovanja bodo pokupili enaki tiči kot Situlo, raja tam ne bo živela.
Podobna scena drugega kokainskega burkeža bo na tržnici Šiška.

Nič hudega, Superbanana gradi z namenom pranja denarja, stanovanja bodo pokupili enaki tiči kot Situlo, raja tam ne bo živela.
Podobna scena drugega kokainskega burkeža bo na tržnici Šiška.
[/quote]
Ja mesto se sploh ne sme razvijati. Naj gradijo majhne stavbice raje, ker majhno je tako luštkano. Ker če bojo gradili take stavbe se bojo še ludje od drugod sem selili. 😱

Saj imamo mi ameriške ku.rbe. luksuz, nebotičnike in prelepe panorame luči v noči v ameriških filmih. Mi smo pa kmetiči, ki jim ližemo noge in dajemo denar za njihove filme, serije, glasbo ki nam vse to ponujajo.


Se popolnoma strinjam inteligentna gospodična. Taka območja se nikoli ne smejo razviti!!! Naj ostanejo zanemarjena. 😤

New Report

Close