Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali ima lahko poštar rajon, kjer živi

ali ima lahko poštar rajon, kjer živi

Ima lahko poštar rajon, kjer živi? Da nosi pošto v svojem bloku in ostale bloke, ki spadajo zraven. Ali je kakšno pravilo, da poštar ne more/ne sme deliti pošte v rajonu, kjer živi?

In pa, je ok, če poštar vtakne osebne pošiljke le do polovice v nabiralnik, tako da tretjina kuvert štrli iz nabiralnika in lahko vsak mimoidoči v bloku vzame tujo pošto? Ok, reklame že, ampak osebno pošto verjetno mora do konca potisniti in ne sme ven gledati (seveda ob praznih nabiralnikih)?

Ja, lahko živi na območju rajona, na katerem dela.

Ne, pošte ne sme dajati tako, da jo lahko drugi zlahka ukrade.

Kje lahko vidim imenski seznam, kateri poštar kje deli? In kako se ta naš piše??

nova
Uredništvo priporoča

Na banki, seveda, saj na lokalni pošti gotovo ne moreš izvedeti teh podatkov.

Jao, no, tako trapasto vprašanje!

Kaj ga misliš prijavit, da ne dela tko kot mora?? Pokliči na pošto in povej, da dela bolj “šlampast” 😀 Pošta in reklama morata biti skrita v nabiralniku, nobena stvar ne sme gledat ven.

Na banki, seveda, saj na lokalni pošti gotovo ne moreš izvedeti teh podatkov.

Jao, no, tako trapasto vprašanje!
[/quote]

In zakaj je identiteta poštarja v tvojem objektu skrivnost? Večina na del. mestu nosi kartice/priponke z imenom in priimkom, zakaj identiteto poštarja skrivati, imamo pravico vedeti kdo z imenom in priimkom raznaša našo pošto!

Kaj ga misliš prijavit, da ne dela tko kot mora?? Pokliči na pošto in povej, da dela bolj “šlampast” 😀 Pošta in reklama morata biti skrita v nabiralniku, nobena stvar ne sme gledat ven.
[/quote]

Kaj pa, lahko poštar deli pošto kjer živi? Je tu mogoče kakšna prepoved, da ne sme deliti pošt v svojem bloku in se jim dodeli drug rajon?

In zakaj je identiteta poštarja v tvojem objektu skrivnost? Večina na del. mestu nosi kartice/priponke z imenom in priimkom, zakaj identiteto poštarja skrivati, imamo pravico vedeti kdo z imenom in priimkom raznaša našo pošto!
[/quote]

Glej, če si tako butasta, ko se kažeš v tej temi, se sploh ne čudim, da ne zmoreš dobiti odgovorov!

Ne da se mi ukvarjati s takšnimi ljudmi, ki ne znajo niti vprašati pristojnih ljudi, oz. ki ne znajo sami najti odgovorov in niti razmisliti, kje bi lahko dobili informacije, še huje pa, da ne prepoznajo sarkazma.

Kaj pa, lahko poštar deli pošto kjer živi? Je tu mogoče kakšna prepoved, da ne sme deliti pošt v svojem bloku in se jim dodeli drug rajon?
[/quote]

Lahko deli pošto, kjer živi. Ni nobene prepovedi, razen če šef ali šefica noče, da se poštar nauči ta rajon, kjer je doma. Šefi odločajo na katerem rajonu boš. Jest sem poznal 6 rajonov sam nisem nosil na domačem rajonu.

Lahko deli pošto, kjer živi. Ni nobene prepovedi, razen če šef ali šefica noče, da se poštar nauči ta rajon, kjer je doma. Šefi odločajo na katerem rajonu boš. Jest sem poznal 6 rajonov sam nisem nosil na domačem rajonu.
[/quote]

Aha, zanimivo, sem bila skoraj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da ne smejo tam kjer živijo. Zaradi raznih problemov potem s sosedi, ker hočeš-nočeš vedno se razve kdo kakšne pošiljke prejema, vedno se kaj šušlja, razglaša. Čeprav ne bi smeli, ampak vemo kako je s tem… 🙂

Aha, zanimivo, sem bila skoraj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da ne smejo tam kjer živijo. Zaradi raznih problemov potem s sosedi, ker hočeš-nočeš vedno se razve kdo kakšne pošiljke prejema, vedno se kaj šušlja, razglaša. Čeprav ne bi smeli, ampak vemo kako je s tem… 🙂
[/quote]

Ja lahko se še vseen zgodi, da se izgubi položnica od soseda, drugač pa to je taka služba k lohk zveš vse, še posebej stare mamce iz vasi, to so vse vedle, če pa kaj niso so se pa name spravle, če kaj vem, poštar bo pa sigurn vedu 😀

Aha, zanimivo, sem bila skoraj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da ne smejo tam kjer živijo. Zaradi raznih problemov potem s sosedi, ker hočeš-nočeš vedno se razve kdo kakšne pošiljke prejema, vedno se kaj šušlja, razglaša. Čeprav ne bi smeli, ampak vemo kako je s tem… 🙂
[/quote]

Ja, tako pa izve za sosede iz drugega rajona pa je ista zadeva. Ena ulica ima lahko več poštarjev, tako da to nima veze.

Ne moreš, ker ni en poštar zabetoniran na en rajon. Če ti kaj fali, prašaj na pošto.

Aha, zanimivo, sem bila skoraj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da ne smejo tam kjer živijo. Zaradi raznih problemov potem s sosedi, ker hočeš-nočeš vedno se razve kdo kakšne pošiljke prejema, vedno se kaj šušlja, razglaša. Čeprav ne bi smeli, ampak vemo kako je s tem… 🙂
[/quote]

Potem tudi bančna uslužbenka, ginekolog, farmacevtka, sodnica in še kdo ne smejo delati v soseski, kjer so doma. Bi se lahko hitro izvedelo, da si v globokem minusu, si nekje staknila triper, kupuješ žaubo proti hemeroidom, si krepko napihala in to ne prvič.

Potem tudi bančna uslužbenka, ginekolog, farmacevtka, sodnica in še kdo ne smejo delati v soseski, kjer so doma. Bi se lahko hitro izvedelo, da si v globokem minusu, si nekje staknila triper, kupuješ žaubo proti hemeroidom, si krepko napihala in to ne prvič.
[/quote]

Ginekologa, zdravnika, banko lahko prostovoljno izbiraš! Poštarja pač ne.

New Report

Close