Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek iz Nemčije nazaj v SLO – je dovolj hitri test

iz Nemčije nazaj v SLO – je dovolj hitri test

Slovenec, ki se vrača nazaj domov v SLO iz Nemčije, je dovolj hitri test za prekinitev karantene ali je potreben PCR?
(V Nemčiji bil 14 dni, od tega tam 10 v karanteni)

https://www.gov.si/teme/koronavirus-sars-cov-2/prehajanje-meja/

Vztrajaj! .

Ne rabiš nič, ni nobenega na meji..

nova
Uredništvo priporoča

Torej kot razumem ponovno 10 dni karantene, če nočeš plačevati PCR testa. Hitri ne pride v poštev očitno

Genau.

Vztrajaj! .

Kako se vrača v Slo – z avtom? Na kateri mejni prehod gre?

Kako se vrača v Slo – z avtom? Na kateri mejni prehod gre?
[/quote]

Z avtobusom oz. kombijem (če je malo potnikov, gre namesto avtobusa kombi). Prehod pa ne vem, iz Frankfurta se vrača?

Novica bolj z začetka tvoje povezave:
Kontrolne točke na cestnih povezavah na mejnem območju z Avstrijo se z 28. aprilom 2021 ukinejo.

Za vstop v Slovenijo iz Avstrije ni nobenih omejitev in tako ni potrebno imeti nobenega testa.

Novica bolj z začetka tvoje povezave:
Kontrolne točke na cestnih povezavah na mejnem območju z Avstrijo se z 28. aprilom 2021 ukinejo.

Za vstop v Slovenijo iz Avstrije ni nobenih omejitev in tako ni potrebno imeti nobenega testa.
[/quote]

Mene dejansko ni nihče pregledal. Ne na D/AT meji (Passau – Linz), ne na Šentilju. Na AT strani so sicer bili policisti tam, a mi je samo pomahal. Na Šentilju ni bilo žive duše.

Vztrajaj! .

Mene dejansko ni nihče pregledal. Ne na D/AT meji (Passau – Linz), ne na Šentilju. Na AT strani so sicer bili policisti tam, a mi je samo pomahal. Na Šentilju ni bilo žive duše.

Vztrajaj! .

Mene res ni nihče ustavil. Na D/AT meji so sicer bili policisti, na Šentilju ni bilo žive duše videti. Ampak,… Na to ne bi stavil.

Vztrajaj! .

Jao, no.
Žive duše na At-Slo meji zato, ker NI več kontrol od konca aprila!
Torej te nihče ne more ustaviti, če slovenskih mejnih policistov na mejah z It in At več ni!
Jih ni ne v Šentilju, ne na Karavankah, ne na Ljubelju, ne v Ratečah, ne v Vrtojbi.

Jao, no.
Žive duše na At-Slo meji zato, ker NI več kontrol od konca aprila!
Torej te nihče ne more ustaviti, če slovenskih mejnih policistov na mejah z It in At več ni!
Jih ni ne v Šentilju, ne na Karavankah, ne na Ljubelju, ne v Ratečah, ne v Vrtojbi.
[/quote]

Ja, očitno res ni karantene? 🙂 Na slo. meji ni bilo nikogar, tako ni dobil nobene odločbe o karanteni, torej je potemtakem frej…

Ja, očitno res ni karantene? 🙂 Na slo. meji ni bilo nikogar, tako ni dobil nobene odločbe o karanteni, torej je potemtakem frej…
[/quote]

Seveda je fraj.

A test je šel delati ali ne?

Seveda je fraj.

A test je šel delati ali ne?
[/quote]

Ne, nič ni delal. Če ni dobil nobene odločbe za karanteno, potem ne rabi niti testa?

Ne, nič ni delal. Če ni dobil nobene odločbe za karanteno, potem ne rabi niti testa?
[/quote]

Ne, ne rabi iti na test.

Če pa želi biti miren, pa tako ali tako lahko gre kadarkoli narediti brezplačen hitri test kjerkoli v Slo.

Ne, ne rabi iti na test.

Če pa želi biti miren, pa tako ali tako lahko gre kadarkoli narediti brezplačen hitri test kjerkoli v Slo.
[/quote]

Najlepša hvala.

New Report

Close