Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Astrologi, oglasite se. Fizični izgled in zodiakalno znamenje. Kaj vse opažate?

Astrologi, oglasite se. Fizični izgled in zodiakalno znamenje. Kaj vse opažate?

Poznam en kup rakic, sonce ali luna v raku, ki imajo polna lička in polne ustnice. Tudi vi? Kaj pa koščeni obrazi, katero znamenje? Mogoče vodnar?
Imajo res ribe najlepše oči?
Kaj pa pri moških?

jaz poznam par devic po horoskopu, ki so res lepe zenske, zenstvene in tudi obnasat se znajo feminilno. karakterno pa vsaka drugacna, ena posebi izstopa po lenobi.

od moskih poznam pa par ovnov, vsi isti po karakterju, v vsem morajo imet prav in uzaljeni za vsako figo.
po videzu jih druzi ponosna drza.


Prvič slišim, a res poznam eno ribo s krasnimi očmi.

Ali pa poudarjena venera npr. v tehtnici ali v 1. hiši, naj bi bili lepi ljudje.

In pa vsako znamenje pripada določenemu delu telesa, npr. od ovna – ki ga povezujejo z glavo, zobmi, do rib, ki jih povezujejo s stopali.

Vprašaj kogarkoli, do ribe najslabši karakter

Škorpijoni: koščeni obraz, dolge suhe in skoraj “pajkaste” okončine, male oči hitro zraste trebuh, če se ne reklreirajo dovolj in redno

Biki: markantni, na oko zelo privlačni ( oba spola), dobre kombinacije – npr. temni lasje in izjmenosvetle modre ali zelene oči; lepi dolgi prsti , lepo oblikovani nohti na rokah in nogah, lepi nosovi in ušesne mečice ( kot bi jih naredil iz plastelina), dolg lep vrat, nakazan pas, ženske materinske in čustvene, skbne za svojo družino, senzibilne in seksapilne, moški z močnim erotičnim nabojem, dobri kuharji in veliki gurmani oboji, radi so ljubljeni. Konstitucijsko izjemno lepo grajeni, skladno, estetsko, samo morajo paziti, ker so veliki gurmani in se jim hitro lahko na teži pozna; čustveni, iskreni, a ko enkrat nekomu res upravičeno zamerijo, mu e bodo nikoli odpustili.

Ribe: ja, res zelo lepe oči, oblika,dolge trepalnice; sploh v tisti najbolj iskani redki kombinaciji: temnejši lasje in zelene oči – takole: drugače pa so ribe izjmeno razdvojene osebe, tudi precej manipultivne

Ovni: možatost, izjemna tudi telesna privlačnost nasprotnemu spolu, iskani, moški tudi precej lahko visokorasli; karakterno močni in tudi znajo skrbeti lepo za svoje najbližje, so čustveni in iskreni, delovni, znajo narediti marsikaj, jim delo ne smrdi.

En moj bivsi bil kozorog. Obraz mal ozji, bolj podolgovat, res ko en kozorog 🙂
Navzven hladen, nedostopen… ampak v pojstli pa norc brez zavor!
Ja, sori, ne morem si ga izbit iz glave 🙂 Pa je ze par let odkar sva se nazadnje vidla 🙁

Poznam tri ženske ribe, vse tri slabi karakterji.

Kot da bi mene opisovala, navzven delujem hladen, nedostopen in umirjen, ampak v postelji…uf, tam sem pa pravi hudiček 😜

Ja res, kozorogi razturajo v postelji, sploh če imajo Mars v kozorogu. 🙂

Za ribe imam tudi jaz tako izkušnjo, zloben karakter. Vodnarji se mi zdijo kar lepi ljudje. Je pa razlika med ženskim in moškim spolom, moški so dosti bolj težavni.

Jaz lahko povem za tehtnice, 3 dekada:
– ženstvene
– duhovite
– živijo za harmonične odnose
– iskrene in dobro oljne
– ljubijo vse kar je lepo

Ko vstopi v prostor.

In predvsem se rade same pohvalijo, tako kot sedaj ti. :))) Po mojih izkušnjah so značajsko zelo podobne dvojčicam in ribam.

In predvsem se rade same pohvalijo, tako kot sedaj ti. :))) Po mojih izkušnjah so značajsko zelo podobne dvojčicam in ribam.
[/quote]

Podpis. Nikjer ne najdeš toliko samohvale kot pri tehtnicah!

Zanimivo, poznam kar nekaj ribic, tri zelo dobro, sami krasni ljudje.

Še en dokaz, da tlačenje ljudi v dvanajst predalčkov ni ravno odraz širine.

… je povedal nekdo, ki ne loči horoskopa od astrologije. Oz. nima pojma sploh kaj astrologija je.

Opažam, da so tisti, ki ocenjujejo druge na podlagi fiktivnih znamenj – sila retardirani.

… je povedal nekdo, ki ne loči horoskopa od astrologije. Oz. nima pojma sploh kaj astrologija je.
[/quote]

Zanima me kaj vse v astrologiji določa videz človeka. Vesela bom tvojega komentarja.

New Report

Close