Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Upam da se bo p…. a cvrla v peklu

Upam da se bo p…. a cvrla v peklu

te lepe zelje so namenjene moji bivsi zivljenjski partnerki D. N.

Ma ko samo pomislim kaj vse mi je pocela v 20 letih skupnega zivljenja. Mi pride da bi jo najrajsi zadavil.


Pa zakaj si moški tako zagrenite živlenje in ga vržete stran, vržete stran mladost za mučne zakone in dolge veze z posesivnimi ženskami?

Mar bi raje bili geji in uživali in se zabavali…
Pa še več razumevanja bi od moških dobili.

nova
Uredništvo priporoča


Pa zakaj si moški tako zagrenite živlenje in ga vržete stran, vržete stran mladost za mučne zakone in dolge veze z posesivnimi ženskami?

Mar bi raje bili geji in uživali in se zabavali…
Pa še več razumevanja bi od moških dobili.
[/quote]
Pederskih spak vas je ena sam sreča, malo se pšoštihate tu in tam, pa kak aids, kup duševnh motenj.😁🤣🤣🤣


Samo čas ublaži čustveno prizadetost. Čez dve, tri leta, boš vesel, da si se je losal.


Samo čas ublaži čustveno prizadetost. Čez dve, tri leta, boš vesel, da si se je losal.
[/quote]

Tako je. Ne ravnaj ihtavo, raje usmeri jezo v kaj drugega, recimo v kak šport.
Čez par let se boš samo nasmehnil, če jo bo kdo omenil, ali pa še to ne.

Avtor, več kot očitno je, da je ona zapustila tebe. Zdaj to ne moreš požret. Nista več skupaj, zakaj se še ubadaš z njo? Živčen si, ker te je načevljala, zdaj pa ne veš kaj bi sam s sabo. Začni se ukvarjat s čim( pa ne s svojo bivšo) in življenje gre naprej.


Samo čas ublaži čustveno prizadetost. Čez dve, tri leta, boš vesel, da si se je losal.
[/quote]

Viharc, pri tebi čas ni naredil nič. Se ti pozna na psihi! Pa vprašanje je, kdo se je koga losal. :))

Zakaj se obremenjuješ?
Najdi si mlajšo, lepšo, pametnejšo, pa bo tvojo bivšo infarkt od besa pobral.

Fukni jo čez ramo, na smetišče zgodovine.


Infarkt se hudiču ogne v širokem loku…..

hči pa nič boljša ni. Prav smili se mi njen krap, ker se mu tudi sanja ne kaj ga še čaka v življenju z njo. Kako že pravi stari Slovenski rek? Kakšna mati takšna hči. Tako nekako, ne. Ali jabolko ne pade daleč od drevesa. Meni zagotovo ne bo nobena več zlomila srce. Verjemite mi, da je bolje biti sam kot pa v slabi zvezi.

https://youtu.be/l88uSYlueTg

Saj se boš tudi ti cvrl v peklu, če nisi sprejel Jezusa za svojega Odrešenika – malo zahec, malo zares …

Bolečina, ki jo čutiš, je verjetno ena hujših bolečin: občutki nevrednosti, celo ničevosti, zavrnitve, izigranosti, … Sam veš kako to, da si kljub temu vztrajal 20 let. Ne očitaj si preveč, ker si se trudil, ampak ne valjaj se kot svinja v blatu, ki si ga sam pomagal ustvariti – ja, dobro si zapomni, da je to edina resnica. Verjemi, nisi bil brez razloga z njo. Pomembno je, ali si boš kot moški zalizal te rane in dal času čas. Če si pameten boš upošteval predvsem zadnji del prejšnjega stavka in se vsaj dve, tri leta ne boš zapletal z drugimi, da lahko predelaš celotno zadevo (pa upam, da boš delal na tem). Mogoče ti kaj pomaga ali že milijoni so dali čez podobno bolečino in večina kasneje naredi “izpit” – si najde veliko boljšega partnerja kot so ga imeli.

New Report

Close