Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ima me da ji povem.

Ima me da ji povem.

Zaradi vedno večjih nesoglasij sva se odločila za pavzo, tako so nama tud svetovali lani na partnerski terapiji.🤐 Vmes je šel z drugo, čeprav zdaj mislim, da jo je imel že prej. Jaz sem slepo verjela in mislila, da živi pri očetu kak je govoril. Vedno je trdil, da druge ženske ne išče, ker sem mu jaz dovolj in govoril mi je kako me pogreša.
Kje je problem? 🤔
Na FB sem preko oseb. Ki jih mogoče poznam naletela na prvomajsko presenečenje. On ima še en profil pod privat, ona pa odprtega z imenom in priimkom. On živi pri njej!!!!!!!!
Kaj me moti?
Vmes sva se večkrat dobila, še nosil mi je vrtnice in popravljala sva napake. Nazadnje sem mu nakazala da mi je nekaj čudno. Ne bi mu povedala, samo po tipala bi ga in je takoj ugasnil telefon, pol še brisal FB.
Mislim da ne ve, da jaz vem za drug FB in s katero je. Njen FB je odprt in lahko vidim slike. Požrlo me bo in sem že pisala, pa potem brisala in spet pisala in brisala. Ima me resno, da ji povem, da sva se vmes dobivala, marca sem mislila, da sem celo noseča in mi je napisal, “če si obdrživa” a on od septembra živi pri njej!!!! ☹️

 

 

Ni vreden, da ga pes povoha.Še dobro, da je šel in da ga katera hoče.Bodi vesela, da si se ga znebila, dedca lažnivega! Bolje prej , kot kasneje….V glavnem , proslavljaj!

Najprej naj ti povem, da si zaslužiš veliko več, kot takega bedaka. Občudujem tvojo sposobnost treznega razmišljanja, da je v tej zgodbi on krivec, ne ona. Ljubosumne in užaljene ženske ponavadi možeka vidijo kot žrtev, drugo žensko pa kot p*asico, ki je vse zakuhala. Tako da svaka ti čast, bodi ponosna na to. Ona torej ne ve, kar pomeni, da okrog prinaša eno po vsej verjetnosti fajn žensko, ki si prav tako kot ti ne zasluži, da nekdo z njo tako ravna. Jaz bi bila fer, pa ji povedala. Bi ji napisala lej, kot ženska ženski, tako in tako je, škoda te je zanj. Potem pa naj se sama odloči, ali se bo ponižala ali ga poslala v p.m. Z njim pa prekini vse stike. Jaz v tem ne vidim nič slabega in če se postavim v njeno kožo, bi bila hvaležna, da mi je nekdo odprl oči. Če pa bo šla v luft in te označila za kokoš, tudi prav. Njen problem, ti pa kljub temu nisi nič izgubila.

nova
Uredništvo priporoča

Prasec
Daj ga se zajebavaj, ne mu povedat da ves.
Pa dokaze hran.
Tud pisne.
Napis mu
Pogresam te
Zih ti bo nazaj isto napisal.
Da bos pol ko ga razkrinkas.
Ce ne bos povedala njej.
Vsaj ga strasila da mas dokaze in naj vsak dan pricakuje kdaj bos ji poslala kaj ti je pisal.

Čemu skrivat? Povabi jo na kavo. Ima vso pravico vedet kakšen gnoj je njen moški!

In ti bi se vedno bila z njim?! In samo to te skrbi, ali ji povedati ali ne?!

x2.

Če bi bila na mestu te ženske, bi hotela vedet itak, na tvojem mestu pa povedala nebi dokler bi brenkal kot jaz hočem.

Ga ljubiš?

Ta tip je navaden gnoj in jaz ti verjamem da trpiš, sam pozabi ga čimprej. Ne bodi nora in ne sprejemaj da sedi na dveh stolčkih. Njegovi punci povej vse in naj se odloči sama. Ne verjamem da se bo šla ponižat in ostala z njim.

Uf, jasno da tako razmišljaš, ker si še odvisna od njegovega penisa. Ker še nisi predelala njegovega penisa. Ko se boš dokončno dol snela z njegovega penisa, tudi želje potem, da jo “povabiš na kavo” in mu po primitivno opisuješ, kakšen gnoj je njen tvoj bivši, ne bo.

To je BZVZ – naj sama dojame in doživi-kar je tebi naredil, bo tudi njej slejkoprej. Enkrat varalica, vedno varalica. Imajo to v genetiki in v krvi.

Priskrbi dokaze. Imej ga za igračo in mu zagrozi, da če ne bo kot hočeš boš povedala 😈

Pavza = lep način, da se te je znebil, za vedno… Samo ti tega nočes sprejeti. Njega pa po vsej verjetnosti malo skrbi zate, ker se mu ne zdiš ravno uravnovešena, pa ti kdaj kakšno rožico da… Če bi on hotel biti s tabo, bi pač bil.

Povej! Pa upam, da imaš toliko pameti, da ga boš varalico pustila pri miru – zapustila.

če imaš kaj pameti v glavi, ga izbriši iz svojega življenja, fb, iz vsega

če pa uživaš v drami, ki ti jo delajo drugi in ti njim, potem pa delaj kar hočeš, materiala imaš neskončno

Povej ji.
Bo vsaj ena redkih, ki ji bo nekdo pravočasno povedal.

Ponavadi je tako, da že vsi vse vedo in se posmehujejo.
Samo ta, ki bi morala vedeti, ne ve nič.

Pa zakaj bi ona njej pripovedovala – saj mu jo ona tadruga tudi nastavlja, zavestno – zakaj bita taprva njo “prijateljsko” opozarjala, da je njun “skupni jebach” budala? Naj sama spozna – saj ni taprva kriva, da je tadruga glupa 🙂

Povej ji.
Bo vsaj ena redkih, ki ji bo nekdo pravočasno povedal.

Ponavadi je tako, da že vsi vse vedo in se posmehujejo.
Samo ta, ki bi morala vedeti, ne ve nič.

https://youtu.be/t8qbrxHr4Hk

Možn pa d se una raj pa bl pogost žge… to zna bit kr dejavnik dons pr teh k nečejo d se jih ker pipne, pol pa hoče izlete pa nvem kva. D bi pa za štiblo zagrabla pa bohnedej. Kurc gleda use skp js grem dam

Mora biti pa dober, da se še vedno grež nekaj z njim. :))))))))))))))))

a po napisanem se tebi dejansko zdi, da trezno in pametno razmišlja? meni se zdi to bolj prepucavanje 15-letnikov med sabo, kot karkoli drugega.

Eni imate res pomembne probleme……😁

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Pa kaj si stara 15 let. Pot pod noge, pa za njim, da si dokažeš stanje v katerem si. Potem se pa malo poigraj z njim….bodi lažno noseča…pa mu razloži, da mora družinica skupaj živet…se bo hitro začel izmotavat. Predvsem pa potem ven iz takega odnosa. Samozavesti ti manjka.

Ce se postavis v njeno kozo.. srecno si zaljubljena in mislis, da je zivljenje popolno. A drugi ljudje vejo, da je tvoj sanjski tip poden od podna. A ne bi hotela vedeti?
Punca ne ve za vajino situacijo (predvidevam), ampak mislim, da ima vso pravico to izvedeti. Obe imata pravico pustiti moskega, ki vaju ne ceni in si najdeta nekoga, ki vama bo zvest.
Napisi ji, da si bivsa njegovega partnerja in da si opazla, da je ona (nova) punca in da bi ji rada nekaj osebno povedala in ce lahko vajin “sestanek” obdrzi med vama. Potem pa ji povej svojo zgodbo. Reci ji, da si mnenja, da ima pravico vedeti, kaj se dogaja in si ji zato vse to povedala. Potem pa za foro se poklicita tipa in ga obe skupaj soocita. Njegov izraz na obrazu bo ziher neprecenljiv.

New Report

Close