Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mama zbolela 84 let

Mama zbolela 84 let

Mama je bila poz.covid,par dni ni mogla jest, tako, da sem včeraj zaprosila za infuzijo, ki jo je tudi dobila.Zelo je oslabela, apetita sploh nima, zelo me skrbi. Ali mogoče še kaj dajo za covid? Diha pa normalno, samo zelo slaba.Sicer je pred boleznijo vse še delala….prosim kakšen nasvet!

A je bila cepljena???
Sicer pa povečaj vnos skladno s piporočili D vitamin, cink in c vitamin. Želim da čimprej okreva.

Ni se hotela cepit.A obstajajo kakšne vitam.injekcije morda samoplačniško, katere tbl.vitaminske priporocate?

nova
Uredništvo priporoča


Ne, ne obstaja, tako močnih koncentracij kot jih ona dobi v bolnici, ti v prosti prodaji ne moreš kupit.

Žal ste prepozni. Zdaj lahko le upate, da se ji stanje ne poslabša in razširi na pljuča.
Srečno!

Hja jebiga, zakaj se pa ni cepila? Si ji ti mozak oprala z anticepilskimi neumnostmi? Potem krivdo pripiši sebi! Prej bog ne daj piknat, potem bi se pa z vsem živim filali pa niti ne pogledali stranskih učinkov. Če je sama vztrajala da se ne cepi si je pa sama kriva. Saj je odrasla oseba.

Mama naj se ozemlji, kadar lahko to stori. Naj ne bo v postelji ves čas ali da v stanovanju sedi ampak jo posedite na zemljo. Naj bo z rokami v stiku z zemljo.

Ni se hotela cepit….
Izbrala je “pravo” rešitev. Sedaj naj sprejme še posledice svojih (ne)dejanj.

Kaj pa naj jaz dam moji. Stara 75, živi sama, do letos je čila in zdrava skrbela zase, vrt, svoje putke in mucke in se prevažala naokoli.
Letos se je cepila 2x.
Dobila rahlo vročino 1 dan in boleče mesto vboda 3 dni.
Od tedaj naprej totalno apatična in brez volje do življenja. Vlači se okoli po bajti kot megla, komaj kaj izveš iz nje (prej prava čveka – skoz so tičale s sosedami skupaj in tračale), komaj se prisili, da zbere dovolj energije, da nahrani živali, kuha si več ne – sedaj smo ji naročili iz gostilne. Vrtiček je totalno opustila – nima niti interesa it pogledat na vrt – a prej je skoz tičala tam,


Ne, ne obstaja, tako močnih koncentracij kot jih ona dobi v bolnici, ti v prosti prodaji ne moreš kupit.
[/quote]

Doma itak ne more dati infuzije!

Prosure, Supportan ali kaka podobna specializirana hrana – taka se daje npr.onkološkim bolnikom, da v čimmanjši količini dobijo čimveč hranilnih snovi.

Ja,sem jo 2 krat naročila na cepljenje, obakrat odklonila.Hudo je. Jaz pa z az cepljena prvič.Imam astmo in smatram, da nisem bolj pametna od zdravnikov.

Je taka že po 1. dozi, ali šele po 2.?

A tisti, ki so ji predpisali infuzijo, niso primerni sogovorniki za določanje morebitne dodatne terapije?

Vitamin D, C, potem pa cink, selen in magnezij, ne bos dobila tega vsega v enem, zato vsakega posebej!
Pa kak super multivitamin, tistih 5 vreckic za 5 dni, ki so namenjeni samo za ob bolezni.
Filaj jo z vitamini, pa kak zajbljev caj in zajbljev med, drugega nimas kaj.

Tudi tista, ki ima apaticno mamo, kura vitaminov in mineralov, pa B kompleks potem, se posebej B12.

Mogoče bi jo patronažna sestra prišla pogledat, te lahko dajo infuzijo, se mi zdi.

Je taka že po 1. dozi, ali šele po 2.?
[/quote]

Od takrat, ko je brala mon forum.

Prosure napiše osebni zdravnik na recept, če je mama v domači oskrbi, samo določeno vrednost je potrebno doplačati.

prijaviš stranske učinke seveda. apatičnost, vlačenje po bajti, neznmožnost hranjenja putk, brez interesa za vrt. to so resne zadeve. veš koliko ljudi po cepljenju ne more več skrbet za putke????!!! prisilit jih je potrebno da vse to dodajo pod stranske učinke!!!

Prosure napiše osebni zdravnik na recept, če je mama v domači oskrbi, samo določeno vrednost je potrebno doplačati.
[/quote]
Je v prosti prodaji, na recept pa ga dobiš ceneje, ampak še vedno nekaj doplačaš.

Ne morem verjet, da se ni cepila ? Tezka bo.

Mama naj se ozemlji, kadar lahko to stori. Naj ne bo v postelji ves čas ali da v stanovanju sedi ampak jo posedite na zemljo. Naj bo z rokami v stiku z zemljo.

[/quote]
Podgana, ti si čisto noro do konca.

Doma itak ne more dati infuzije!
[/quote]

Česa pa ti ne razumeš? Saj je napisal, da ne more ji ona nič bolj učinkovbitega dajat, kot dobi v bolnici.

Za vitamin C bi ti priporočila liposomski vitamin c. Imaš od večih dobaviteljev. Škoda da ga ni začela jemat takoj ko se je začela slabo počutit.


in si izmišljuješ??? Zakaj mislim tako, ker če nisi bolj pametna od zdravnikov, pojdi pač zdravnike spraševat kaj narediti z mamo, ne nas. Če si to hotla povedat, da zdravniki so the one and only in jim je po tvoje treba slepo verjeti, ljudje smo pa bedaki.

New Report

Close