Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož me je prevaral

Mož me je prevaral

Kako živeti s tem, če mu oprostim prevaro? Ali se sploh da? Ponesreči sem ga zasačila, da me vara in to že nekaj let ima 12 let mlajšo ljubico. Na njegovem telefonu sem videla njeno sporočilo, ki je bilo zelo direktno povabilo. Meni osebno se gnusi, niti pomisliti ne morem, da bi mu sploh še kdaj dala noge narazen. Ker vem, da se je slinil po njej toliko let in meni lagal. Dala sem mu vso svobodo, nikoli nič rekla, kje je in da mora domov. Ima takšno službo, da ima zelo različen urnik. On je meni rekel, da sta se le pogovarjala, nič fizičnega kontakta. Da sta se kurila preko telefona in včasih pri njemu v službi, sta klepetala. A moški res mislijo, da smo ženske tako neumne, da bi mu lahko verjela kaj takšnega? Prosim lepo, nekdo ki se kuri po telefonu in piše o seksu…..se pomojem takoj, ko se vidi v živo tudi naskoči pika amen. On pa meni laže, da je bil samo seks on the phone. Bolano. Poročena sva 15 let in 2 otroka, doma imam vse urejeno in pod kontrolo, le deca očitno ne. Najrajši bi ga sterala od bajte!

 

Mogoče si ga pa le preveč imela pod kontrolo, ne premalo….

Ne bo nehal, samo bolj bo previden. Ni te prevaral enkrat, ampak to pocne ze leta.
Varalice se ne spremenijo.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz bi ga nagnala iz bajte!
Naj gre k njej ti ne rabis nekoga kivte ne spostuje in te vara a ni res?

čigava je bajta

Varalice, lažnjivci ne morejo iz svoje kože. Sem dvakrat vzel nazaj bivšo varalico – ženo. Se ni nikoli zares spremenila. Ljudje se ne spremenimo.

Več časa kot boš odlašala slabše bo. Pa verjemi nekomu, ki res da ljudem priložnost. Toksične ljudi pa samo odpikaj iz življenja. Vsak dan brez takšnih ljudi je zlata vreden.

Ni bil samo telefon. In Amen. To je bil njegov izgovor. Naj telefon izklopi po 20:00 uri zvečer in naj se posveča družini… Tudi on njej pošilja svoje slike – bog vedi kakšne… Verjetno čaka, da greš ti in otroci spati in ti govori kako mora še delati, on pa veselo na rokice preko telefona s to… Ko nima izgovora, da se srečata v živo. Dopoldan ali pa takrat ko tebe ni doma, ko greš od doma. Greš velikokrat iz hiše sama z otroci, z sestro? mamo? starši? On pa ne da se mi… imam delo… itd… Jap, takrat…. Zlagal se je, da je samo telefon. Ker se sliši manj grozno, njemu…Imam izkušnje, ti ne govorim tja v en dan.

Če mu ne zaupaš oz meniš, da mu nikoli ne boš mogla oprostit, nima smisla.


Nekaj ti povem … Vse ženske, ki jih poznam, moškim postavljajo meje, če je ne, moški zbezla. Ena meja je tudi ta, da je dopustno, da vsak trenutek lahko vsak vsakemu pogleda gsm ali računalnik.
Kako oprostiti? On tem mora razmišljati on, če ne razmišlja, potem je odnosa že tako ali tako konec.
Svetujem pa ti, da si zelo odločna glede situacije. Prvo, da se odseli (naj gre v najemniško), od tam naprej pa štartajta, če se bo potrudil. Če ne, potem veš, da se ne splača. To je moj predlog.
Zakaj tak nasvet? Ker sem bila sama v podobni situaciji in ti povem nasvet, ki mi ga je dala psihologinja, da je že tako, da se moški ob isti ženski ne spremeni kaj dosti, če ni res potisnjen v kot. Če je varal dlje časa, nima ravno nekih moralnih vrednot in ali se bo streznil ali pa bo še naprej varal (pa verjetn oše bolj skrival).

Smo dali skozi. Seveda namen kurjenja je prijateljstvo, to so moske zgodbe. Druzbena omrezja so polna takih priloznosti, in veze zarpadajo zaradi predvsem moskih odvisnosti polajkat vse in pozabit. na realnost doma. Kuri se pa za hoby.
Nekdo je omenil psihologa-imate kaksno priporocilo?

Odvisno, ker če jo nažgal v rito, ni prevara. Rita zarnkrat še ni spolni organ.

Če zaupanja ni več , potem bo težko kaj boljše v zvezi in boljše, da greta narazen.
Kdo enkrat vara ,bo vedno varal.

Če še ga imaš rada ,poskusita nekaj časa ločeno živeti in naj se on fajn potrudi, da te dobi nazaj. Drži pa, če ti je enkrat že nataknil rogove, se ne bo spremenil in se žal bojim ,da še bo sledil kakšen drugič in tretjič…

Mislim, da bo tu spet glavni faktor pred odločitvijo ločitve, kdo pri kom živi oz je lastnik nepremičnine.

Itak da ga steras, kva sploh razmisljas. Ce mas rada sebe in svoje otroke tega deca ne boste vec gledal doma.

Ahahahahaha!
Ziher jo je zraven še prijel za joške in malo pobezal ščegija – torej prevara!

Naj ti povem da sem tudi jaz vceraj ravno zasačila svojega partnerja. Naprej prišla sem k njemu domou on naj bi delau pospravila sem mu celo sobo in jo lepo okrasila z svečami in ga pricakovala da pride okoli 23 ure kot se je napovedau njegovi sestri zame pa ni vedel, saj je bilo preenečenje in on je lepo prišel domou ob 01:00 in sem točno vedla kuk je ura ko sem ga uprasala kje je biu je prvo reku, da so ga policaji vstavli pa sm mu tekla da tak dougo sigurno ni biu z njimi pol mi reče da je šou še k sodelavcu na vecerjo in sm ga samo uprasala će lahko pogledam njegou telefon in ko sem vse to vidla da si je pisau z najmanj 10 ženskami in da med tem časom ko ga ni bilo je biu zmenjen z njegovo biušo saj mi je potem priznal rekel je samo da med njima ni bilo nic, le kdo bi mu verjel ampak okej kregala sma se verjetno vse do treh bili je kreganja, kricanja, zmerjanja res usega bila sma na vsak svoji poti vseeno sem ostala pri njem in ga počakala ceprou je moral on iti ob 4 že v službo, sedaj ga pa imam bolj pod nadzorom tako da upam da se to već ne bo ponovilo, v primeru da se bo je konec vsega… povedala sem mu tudi da ne prenesem laži in mi je bolje da mi pove kam gre, kot pa da mi laže…

Tukaj pa eden ,ki je ženska mislila da jo tudi varam tako kot ostali ,pa jo nisem nikoli.
Če je to varanje da govoriš z znankami ki jih poznaš že več kot dvaset let, to ženska ni normalna.
Poznam pa znance prijatelje in sodelavce ,ki vsi flirtajo in se zabavajo na tak način.
So poročeni živijo skupaj imajo otroke.
Za njih je to sestavni del lajfa.
Nikoli nisem počel kaj takega pa me tudi ne zanima.

Ker praviš da je vsebina sporočil sexualna, in da traja 12 let, sem prepričana, da je varanje. Če bi bilo eno ali dve sporočili, ajde mogoče pogledaš skos prste, ampak 12 let pa ni nobene logike, da si dopisuje sexi sporočila in se druži, pa da iz tega ni fizičnega sexa. Res bi bila naivna. Ne sklepaj po sebi ampak po dejstvih. A bi ti pošiljala sexi mesiče enmu tipu, ga kurla, pol bi se pa samo pogovarjala ko bi se dobila? Pa že to da išče to drugje, je znak da se je odločil met interakcije tudi z drugimi ženskami in če se je tako odločil, in vedel da tvega familijo in tebe, mu že nisi dovolj pomembna. Kar se pa laganja tiče, zaupanje in iskrenost sta čiste osnove odnosa, ne enega ne drugega ti ne nudi. Verjemi jaz sem bila nalagana, to je prekleto težko pridobit zaupanje nazaj, v bistvu je praktične nemogoče če veš, da ima partner tako glavo in je brez vesti, gleda samo nase. Tako da srečno pri svojih odločitvah.

Saj ni napisala, da traja 12 let. Ljubica je 12 let mlajša. Traja pa “par let”, kar je tudi veliko.

Kar se pa tiče sporočil z seksualno vsebino, pa ponavadi ne ostane samo pri tem. Oziroma ne vem, kako bi. Jaz. kot moški, sem si kdaj tudi z kakšno kaj napisal (sodelavko ali znanko, bolj kakšno zafrkancijo kot kaj drugega), a nikoli nič seksualnega. Ne vem, nekako se mi ne zdi, da si s katero, ki je samo znanka, pisal kaj takega. Pa tudi če se poznava že leta.

Jaz imam pa samo eno vprasanje.. na mozevem
Mobiju sem nasla 2 sporocili ( vedno jih brise) v enem je bilo nekaj napisano in nato na koncu Nocko:) Ali ni ta pozdrav tko precej oseben?? Nočko??. Ali pac??? A zenske pisete zvecer sodelavcu Nocko:) pa nimate nic z njim??? A je to normalen pozdrav???? Ostala vsebina sporocila je bila tko ok, nekaj o sluzbi.., potem pa ta Nočko??? quote=cwetqo]. Prosim za kaksno mnenje…
Saj ni napisala, da traja 12 let. Ljubica je 12 let mlajša. Traja pa “par let”, kar je tudi veliko.

Kar se pa tiče sporočil z seksualno vsebino, pa ponavadi ne ostane samo pri tem. Oziroma ne vem, kako bi. Jaz. kot moški, sem si kdaj tudi z kakšno kaj napisal (sodelavko ali znanko, bolj kakšno zafrkancijo kot kaj drugega), a nikoli nič seksualnega. Ne vem, nekako se mi ne zdi, da si s katero, ki je samo znanka, pisal kaj takega. Pa tudi če se poznava že leta.
[/quote]

Nočko je zame še ok. Eni (ene) pač pišejo tako in se meni ne zdi nič takega. Če se jaz menim recimo z mamo od prijateljice od našega sina, o tem, da bi šli skupaj na morje (kjer smo se tudi spoznali), in če potem ona na koncu reče “nočko”, se mi to ne zdi nič narobe. Ali pa z sodelavko, ki sedi za isto mizo, in ki jo poznam že 10+ let, enako.

Če je res kaj narobe, so itak še drugi znaki.

In zakaj ga ne? Steraš stran, mislim. Mogoče zato, ker pri sebi veš, da ti tako tudi odgovarja. Zato mu nisi nikoli težila. Kot veliko drugih, ki živijo dalje v simbiozi. Vsak svoje življenje, pred otroci in drugimi malo glume. On plačuje račune, ona pere in kuha, nobenega kreganja. Ne prvi, ne zadnji. Saj tudi temu se reče, da imajo doma vse urejeno in pod kontrolo (čeprav je to relativno). Tisti, ki so resnično prizadeti, rešujejo doma, brez velikega pompa. Si ga pač dobila. Samo to je razlika. Ene dobijo prej, druge potem, tretjih nikoli. Eni to skozi delajo. Tako pač je. Svet se bo vrtel še naprej. Odnosa ne razumem tako, da ima eden drugega pod kontrolo.

Če sta se kurila po sms še nič ne pomeni.Jaz imam ženo in se  občasno dopisujem z kakšno kolegico,pa še ne pomeni,da bi jo nažgal,in tudi nobene nisem.Mogoče mu pa to manjka.Ko ste ženske v vezi se ponavadi zapustite(ne mislim glede čistoče)potrudite se malo,ne pa da samo čakate,da vas bo moški razvajal.Ne bodite vse iste.

Odgovor na objavo uporabnika
ntf n, 06.05.2021 ob 13:00


Nekaj ti povem … Vse ženske, ki jih poznam, moškim postavljajo meje, če je ne, moški zbezla. Ena meja je tudi ta, da je dopustno, da vsak trenutek lahko vsak vsakemu pogleda gsm ali računalnik.
Kako oprostiti? On tem mora razmišljati on, če ne razmišlja, potem je odnosa že tako ali tako konec.
Svetujem pa ti, da si zelo odločna glede situacije. Prvo, da se odseli (naj gre v najemniško), od tam naprej pa štartajta, če se bo potrudil. Če ne, potem veš, da se ne splača. To je moj predlog.
Zakaj tak nasvet? Ker sem bila sama v podobni situaciji in ti povem nasvet, ki mi ga je dala psihologinja, da je že tako, da se moški ob isti ženski ne spremeni kaj dosti, če ni res potisnjen v kot. Če je varal dlje časa, nima ravno nekih moralnih vrednot in ali se bo streznil ali pa bo še naprej varal (pa verjetn oše bolj skrival).

Svoboda in zaupanje sta pomemben faktor dobre zveze. Ko ugotoviš, da je potrebno imeti partnerja pod kontrolo, ugotoviš tudi, da mu ne moreš več zaupati in če ni zaupanja zveza ni ok, tudi če navidez zgleda ok, bo prej ali slej spet po starem.

New Report

Close