Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Nevede prebolel covid

Nevede prebolel covid

A je možno da bi kljub rednemu testiranju s hitrimi testi nevede prebolel covid? Nobenega prehlada, samo občasni glavobol in izguba vonja ter okusa, ki se vlečeta cca 3 tedne.

Ja.
Ne bi bil prvi.

Nevede si ga prebolel, zdej pa “skoraj” veš in misliš, da si ga imel? Bravoooooooooooooooooooooooooooooooo “smaaaaaaaart” man
————————————————–
Še pouk: Ko boš imel hudo ubijalsko bolezen, ki ti en daje dihati in se je vsi bojijo “kot hudič križa” in te bo zgrabila, kot zgrabiti zna BOŠ VEDEL in ne boš spraševal, če si jo imel.

In pa Izkušnje ljudi ter primer: Kateri je kdaj imel zobobol, sigurno ve, da ga je imel in mu ni bilo potrebno spraševati. Kaj mislite, da sem imel zobobol ali me je mogoče kakat tiščalo.

“Smart man”

Nevede si ga prebolel, zdej pa “skoraj” veš in misliš, da si ga imel? Bravoooooooooooooooooooooooooooooooo “smaaaaaaaart” man
————————————————–
Še pouk: Ko boš imel hudo ubijalsko bolezen, ki ti en daje dihati in se je vsi bojijo “kot hudič križa” in te bo zgrabila, kot zgrabiti zna BOŠ VEDEL in ne boš spraševal, če si jo imel.

In pa Izkušnje ljudi ter primer: Kateri je kdaj imel zobobol, sigurno ve, da ga je imel in mu ni bilo potrebno spraševati. Kaj mislite, da sem imel zobobol ali me je mogoče kakat tiščalo.

“Smart man”
[/quote]

če ne veš odgovora, bodi raje tiho! Res si idiot

meni se tudi to vleklo celi mesec in potem dobila se vrocino 37,par dni.
Bom si šla pogledat protitelesca.

Nevede si ga prebolel, zdej pa “skoraj” veš in misliš, da si ga imel? Bravoooooooooooooooooooooooooooooooo “smaaaaaaaart” man
————————————————–
Še pouk: Ko boš imel hudo ubijalsko bolezen, ki ti en daje dihati in se je vsi bojijo “kot hudič križa” in te bo zgrabila, kot zgrabiti zna BOŠ VEDEL in ne boš spraševal, če si jo imel.

In pa Izkušnje ljudi ter primer: Kateri je kdaj imel zobobol, sigurno ve, da ga je imel in mu ni bilo potrebno spraševati. Kaj mislite, da sem imel zobobol ali me je mogoče kakat tiščalo.

“Smart man”
[/quote]haha,se delno strinjam s tabo,samo zdaj so “corona časi” in je vse drugače,obrnjeno na pol glave.

Če maš znake pokličeš zdravnika pa greš na pcr. Pa še ta če bi bil negativen bi ti rekel dr. ostani doma. Tu pa se zanašate na neke hitre teste pa okužujete vse naokoli. Saj vem, zoprna zadeva 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolniške pa brez dodatkov. Nikoli se ne bomo rešili iz tega…

V 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je to covid. Vonja in okusa ne izgubiš kar tako. Razen če si vmes kam udaril z glavo in si poškodoval receptorje za vonj in okus, ampak dvomim.

New Report

Close