Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ocvrti ribji file

ocvrti ribji file

Od kosila mi je ostalo še kar nekaj ocvrtih ribjih filejev. Panirani so bili samo v moki. Ali so še primerni za jest kasneje. Jih dam v hladilnik in potem pogrejem ali kar hladne?
Hvala!

Kere ribe pa so?

Ne vem, če se lahko je mariniran file postrvi, ki tam stoji v tisti marinadi x dni, morda tudi tvoje lahko?

Ja, predhodno ocvrte/panadirane ribe lahkodaš v hladilnik, potem pa pred ponovno uporabo ponovno termično obdelaš -najlažje tako, da daš v teflonko v katero daš kos peki papirja ali tistega posebnga za tople sendviče za na kontaktno grill ploščo ( termično bolj obstojen) spodaj – ali pa pod gril plato in peki papir seveda spodaj. če so te spanirane ribe stale nekaj časa na pultu na sobni temeraturi, jih moraš nujno termično ponovno obdelat – pogret pred zaužitjem. Dirket iz hladilnika pa lahko mrzle ješ, če ti seveda tako paše 🙂

Alaski polak file nepaniran. Fileje sem spanirala v moki in jih ocvrla, ter dala ostanek po kosilu v hladilnik.

Ocvrto čim manj jest, telo to zavrača z vnetjem, ki traja 3 dni! To sploh ni hrana, ampak struo za želodec.
Hrane se ne pogreva, zato je bolje manj pripravit, pa sproti. Ribo, če že moraš, pojej hladno. Morda krompirjeva hladna solata poleg. Tako bi jaz naredila.

New Report

Close