Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mojca Mavec in Polona Vetrih GO HOME

Mojca Mavec in Polona Vetrih GO HOME

In ne delajata sramote z brezveznim, nepripravljenim in slaboumnim komentiranjem. Predvsem nehajta se spakovati pri prenosu pogreba.
PS: kdo plača prenos? In zakaj je potrebno sploh prenašat?

Polona je obupna

Vedno zategnjena, danes pa se prav nasmiha.

No, bodite prizanesljivo. Mojca je cisto ok, ona druga pa… Bogpomagaj, vsaj tiho bi bila, ne pa da se sramoti s takimi neumnimi izjavami in neznanjem.


Če je pa konoser, ne.-DD

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Če je pa konoser, ne.-DD
[/quote]

😣

Harry se sploh ni priklonil, samo mimo je šel 😳

Se je priklonil, 2x, samo nekoliko prej, videlo se ga je v ozadju, ko je bil v kadru nekdo drug.

hodili so mim sarkofaga kot da grejo iz bifeja

kako ima Mojca Mavec nežen glas. Cel dan bi poslušal. Samo ni pa bil simultani prevod, se je videlo, da ima prej napisano.

Kje je kultura take “kulturne delavke”, igralke Polone Vetrih. Ne zna se obnašati niti na pogrebu. Res si nisem predstavljala, da je tako neizobražena v kulturnem obnašanju.

Že zaradi pietete do umrlega, bi morala nekoliko bolj vljudno in pogrebu primerno, govoriti.

Mojca pa je vsestranska, zna komentirati na način, ki je dogodku primeren.
Mislim, da jo je bilo ob neuki Poloni še njo malce sram.

Pa Polona se je neki užigala, da se je treba ob umrlemu lepo obnašati in pravilno nazive povedati.

Nazive pa tko govorila, da je noben ni zastopil.

ZAKAJ SI GLEDALO PRENOS, ČE TAKO KOMENTIRAŠ? iZ TVOJEGA ŽEPA NI ŠLO, OTROC TVOJI BODO ŠE NAPREJ LAČNI, ČE TE LIH SKRBI

RTV.SI je zrel za prodajo kakšni multinacionalki.
Ta kader se preserava na polno … poleg tega pa, ker so “nacionalka” vlečejo strahotne honorarje od strank, da jih objavijo na nacionalki … plus razna dodatna posla za JU/JS .. npr snemanja vojske, policije, gasilcev … šole, vrtce, … na RTV.si so zaposleni zelo grabežljivi za dodatke izven plače ☺
Podobno kotjavni zdravniki, ki delajo v privat ambulantah – potem pa primer usmerijo (prioritetno) javno vzdravstvo !!

ZAKAJ SI GLEDALO PRENOS, ČE TAKO KOMENTIRAŠ? iZ TVOJEGA ŽEPA NI ŠLO, OTROC TVOJI BODO ŠE NAPREJ LAČNI, ČE TE LIH SKRBI
[/quote]
Seveda je šlo tudi iz mojega žepa. 12.75 na mesec moramo plačati skoraj vsako gospodinjstvo razen tistih, ki so na trasferjih. Ker ne veš, da je šlo tole spakovanje iz našega žepa sklepam, da si socialec tak ali drugačen, zato bodi lepo vljuden, hvaležen in ponižen do nas, ki te preživljamo.
Ampak tisto nikakvo ozvočenje in samo sebi neko šepetanje na Planetu je bilo pa še hujše.


Bi pa na Nora TV gledal prenos, če se ti zdi tista TV boljša. A je problem?

Obe sta bili zelo dobri.Čista 10- tka!

Na planet tv je bil Godler. Meni sta bili všeč, pri Mojci se vidi, da je razgledana in veliko potuje, Vetrihova bi pa lahko prej pogledala, kako se katera rodbina izgovori.

Godler in še ena koka, ki je komentirala kot bi ku.pler.aj poslušal. Oba sta govorila nerazumljivo.

Polona je študirala v Angliji in govori pravo angleščino. Zato je niste razumeli.

MM pa mi ni všeč, odkar vem, da je kradla.

To pa res carica da ji ni para. Sploh ko je na koncu rekla, da ji je bilo to popoldne lepo. 🙁

Jaz namreč te nirvane na nobenem pogrebu ne dosežem. Občutim samo žalost, ki ne premine še vsaj 1 dan. Niti ta pogreb prek tv ki sem ga spremljala zadnje pol ure ni pustil drugega občutka.

Navdusena nad Vetrihovo, Mavec mi pa ni, nikoli in v nobeni verziji, zal.

Pa ne da ti je zmanjkal skret papir v kopalnici, ki si ga dan prej ti vzela v službenem wc -ju?

New Report

Close