Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska je po treh tednih presenečena in razočarana, ko jo odpikam

Ženska je po treh tednih presenečena in razočarana, ko jo odpikam

Pa, dajte s babe že enkrat navadit na moške zahteve. Jaz se hočem po treh – štirih tednih z žensko, s katero se dobivam, dol dat, da vidim če je resna. Resna se bo dol dala, tudi če ji ne paše, neresna se pa ne bo. Pa meni tudi ni nujno, da mi seks paše, mislim, tudi sem malo v dvomih, pa kako bom izpadel, pa kaj si bo o meni mislila in taki pomisleki, ampak se je treba dol dat, ker to je potem neka zaprisega. To nekaj pomeni in šteje. Tista, ki se noče dol dat po celih mesecih, ni za tebe. Zavrača te in se dela norca.

zavrnjen.hahahaah

Zgleda srečuješ same napačne. Take k jim seks ne pomeni nič. Škoda ker se midva nisva srečala. Mene ne bi odpikal.

nova
Uredništvo priporoča

Fact je: lahk so one napačne, KER ne dajo. Lahk pa si ti toliko napačen, DA ne dajo 🤣

1 mesec čakat? Živce pa maš ali pa si nevsiljiv. Kjer je prisotna kemija ali prava beseda, v moškem besedišču to pomeni laž, pade pade najkasneje na 2.zmenku. Če je ženska zelo mlada jo pa tako obrneš po par dneh chatanja in komaj čaka da se bosta zjahala.


Potem jim že on ne diši. Kjer je prava kemija, strast naredi svoje.


Haha, podpišem.

Obvezno na enem mostu tudi ključavnico obest in ključek v vodo vržt, zaprisega.

Nehaj z brezveznimi pravili. Po enem mesecu se mora dat dol s tabo?! Tudi če tebi ali njej ne paše?!
Bodi raje spontan, če je treba počakaj, da pride pravi trenutek in prava priložnost.
Če ti je pa tako pomembno, da sta intimna, ji pa omeni, da si želiš in da si želiš, da skupaj načrtujta skupaj prvo noč kot nekaj posebnega npr. povej ji, da si želiš, da bi jo rad povabil pred tem na večerjo (ne glih na pico), potem pa nekam prespat (hostel, apartma, hotel odvisno od tega koliko si lahko privoščita). Njo pa prosi, da organizira kaj pred večerjo npr. ogled kakšne gledališke predstave, pohod na kakšen hrib, na katerem pa ona prispeva za kosilo …
Ženske cenimo, če je prvič nekaj posebnega.
Tako delajo pravi moški, ki mislijo resno.

drugače jst tud ne razumem tega, najbol da čakaš pol leta in potem ugotoviš, da tvoj izbranec ne zna fu.kat, ima majhnega… itd itd

Kva s ti en idddiot. Jaooo, kaj vse hodi po tej zemlji.

Šele pri takih bumbarjih dojameš, da je bolje imeti ovce in enega pastirjo kot kup zabitih volkov.

Ne znaš babe zapeljat, to je problem. One čakajo pobudo s tvoje strani. Ma si bolj medel tip človeka ali kaj?
Po duši sem nuna. Bivši tip me je na prvem zmenku tako dobro obdelal, da sama nisem vedla, kdaj sem bila ob spodnje hlačke.

Ja eni so tako leseni da je za zjokat.
Zakaj za vraga bi te ženska naskočila če ji ni do tega? In če se tri tedne redno dobivata in ji ni do tega, ji očitno ni do tebe. Jo razumem :). Ni da ravno mokre ratamo ob bebčkih, ki tri tedne blebetajo na pijačkah in niti malo ne znajo flirtat oz. se obnašat kot da so na zmenku z nekom, ki jim je privlačen. Sicer tudi žensk, ki tri tedne s takimi lesenimi pajaci hodijo ne štekam, ampak ok. Svoji k svojim.

Ja eni so tako leseni da je za zjokat.
Zakaj za vraga bi te ženska naskočila če ji ni do tega? In če se tri tedne redno dobivata in ji ni do tega, ji očitno ni do tebe. Jo razumem :). Ni da ravno mokre ratamo ob bebčkih, ki tri tedne blebetajo na pijačkah in niti malo ne znajo flirtat oz. se obnašat kot da so na zmenku z nekom, ki jim je privlačen. Sicer tudi žensk, ki tri tedne s takimi lesenimi pajaci hodijo ne štekam, ampak ok. Svoji k svojim.
[/quote]

Zakaj bi hodil cele mesece na pijačke z neko, ki te zavrača? Zato, ker si obupan lolek. Če po treh tednih še vedno cinca, ji nisi privlačen ali pa je spolno zavrta. Nima veze, kaj je, s tem se ne ukvarjaš, ampak jo samo odrežeš iz življenja.

Zakaj bi hodil cele mesece na pijačke z neko, ki te zavrača? Zato, ker si obupan lolek. Če po treh tednih še vedno cinca, ji nisi privlačen ali pa je spolno zavrta. Nima veze, kaj je, s tem se ne ukvarjaš, ampak jo samo odrežeš iz življenja.
[/quote]

Sej poznamo take… potem pa ta vzorec povsod.

Pametna ženska, ki ni dala v tem času, da se je izgobnila egoističnega idddiota.

Dejansko to svetujem vsem ženskam, a samo, če hočete dolgotrajnega partnerja….

Tak idddiot išče avanturo in ne išče veze. Potem gre pa ena stvar narobe, pa naredi isto, gre po drugo… pa tretjo, pa tako naprej.

Ti sploh ne veš kako si neumen.

Sej poznamo take… potem pa ta vzorec povsod.

Pametna ženska, ki ni dala v tem času, da se je izgobnila egoističnega idddiota.

Dejansko to svetujem vsem ženskam, a samo, če hočete dolgotrajnega partnerja….

Tak idddiot išče avanturo in ne išče veze. Potem gre pa ena stvar narobe, pa naredi isto, gre po drugo… pa tretjo, pa tako naprej.

Ti sploh ne veš kako si neumen.
[/quote]

Ti imaš zagotovo inteligentnega loleka v ločeni spalnici. Brihtna si, ker se pri vsakem zajtrku in večerji soočaš z nekom, ki se ti gnusi ali ti njemu. To je pametna zveza. vrhunsko inteligentna.

V beli tok tudi jaz nebi tišal…Kaj se sekiraš, očitno ni kemije med vama. Pa uspešno iskanje naprej.


Po moje je dobro, da ima clovek neka pravila, ki vodijo njegovo obnasanje. V izjemnih primerih/okoliscinah jih morda gre prekrsit. Sicer pa brez dram, razlag, debat, … nekompatibilno zensko v neki tocki enostavno skenslas. Jaz jih imam glede razmerja cene (casa, denarja, zivcev, …) in tega kar od zenske dobim, max sprejemljivega stevila srecanj, da pride do seksa in kako potem to zgleda, pa tudi kar se tice razmerja med starostjo zenske in njeno kvaliteto, da se z njo v karkoli sploh spustim. To za zacetek. Podobno pa tudi za naslednje faze. Poleg tega pa imam se par no-no obnasanja s katerim se zensko v trenutku eliminira. Brez drame. Poslovitev v obliki stavka ali dveh, blokada, ignor, … kakor kdaj.

Seveda imas prav kar se tice odlasanja s seksom. Ali je fizicno prvinsko dovolj ne privlacis. Ali se dobiva zavoljo koristi; magari pumpanja ega. Ali kalkulira z vecimi. Ali glumi nekaj. Ali… Nepomembno. Ce ti nekaj ni pac skenslas.

Kaj če bi dopustil malo pameti v glavi in ne samo tiču, kajti po svetu se dogaja nekaj, kar je verjetno pomembnejše, kot pa to, če ga nis namoču zadne cajte. Kajti, če bo šlo tako naprej se zna zgodit, da tudi če bi ti hotla dat ga ne boš namoču,če ne boš prej testiran, poceplen, se registriral, plačal za gono in podobno ter, da ti bo neka pravna oseba pustila ali inštitucija, da se sploh šteješ za to in si usposoblen, da ga namakaš.

Kaj če bi dopustil malo pameti v glavi in ne samo tiču, kajti po svetu se dogaja nekaj, kar je verjetno pomembnejše, kot pa to, če ga nis namoču zadne cajte. Kajti, če bo šlo tako naprej se zna zgodit, da tudi če bi ti hotla dat ga ne boš namoču,če ne boš prej testiran, poceplen, se registriral, plačal za gono in podobno ter, da ti bo neka pravna oseba pustila ali inštitucija, da se sploh šteješ za to in si usposoblen, da ga namakaš.
[/quote]

Zato si pa še vedno junfer.

Pobje, zavedajte se, da po nekaj tednih zmenkarij brez seksa niste na pravi poti ženske ljubezni. Če po prvem zmenku začutiš hlad, ne popravljaj nič, ampak pozabi. Če po dveh treh tednih ne padeta v posteljo, če te ženska ne požre, ni kemije in je nikdar ne bo. Ljudje smo duhovna, ampak tudi telesna bitja. Če se telesi ne privlačita, tudi na duhovnem področju ne bo kaj bolje.

Jaz pa dam že na prvem zmenku, ampak samo enkrat :)))

Zato si pa še vedno junfer.
[/quote]

Verjetno, da res samo odvisno na kak način in v katerem smislu.

Pravilno. Štihproba!

Po uvodnem, finem spoznavanju, med vrsticam najprej poizvem o premoženju, statusu, službi potencialnega tipa…če ustreza, gre v next level. Privolim v mečkanje, kjer diskretno pretipam velikost premoženja in trdote še spodaj. Če ustreza, zopet next level…

New Report

Close