Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Netflix serije izginjajo

Netflix serije izginjajo

Na Netflixu sem videla eno serijo pred kakimi dvemi tedni, ces jo bom pogledala…
Danes jo iscem in je ni.
Ko guglam, mi jo sicer pokaze v Netflixu in da kliknem za reminder, da me opozorijo, ko bo na voljo…

Kako to zdaj gre s tem Netflixom?
Gledas eno nadaljevanko in ta potem izgine ali kako?
Bi glih popizdila, da sem na polovici in ne morem pogledat do konca!

Razumem, da imajo zakupljene serije za nek cas in potem to podaljsajo ali ne, ampak a to pise kje, lahko kje vidis, katerim se izteka cas?

In se, kaj je zdaj to za ena fora, ful enih azijskih serij? Nimam nic proti njim, sam tezko gledam v seriji same ‘kitajcke’, mi oac to ni domace, pa je lahko se tako huda zgodba..

Katera serija je pa izginila?

No, vidiš, meni je pa ravno dostopnost azijske in indijske produkcije ena od prednosti Netflix-a. Za razliko od naših TV, ki nas v večini zasipavajo z ZDA produkcijo.

Verjetno si jo videla med prihajajočimi. Zato imaš možnost da te opozori ko bo na voljo. Trenutno očitno še ni.
“kitajčke” pa ne rabiš gledat če ti pač ni. Mogoče si pa le kaj poglej, da ne boš celotne azijske populacije kitajčki klicala. Malo širine ti nebi škodilo. Netflix pač ni samo za bele zahojene slovence narjen. Je za celotno svetovno populacijo, katere ogromen del predstavljajo pač ljudje ki ne izgledajo in živijo kot ti. Šokantno vem.

New Report

Close