Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Netflix – kako si nastaviti druge države, mi ne da možnosti

Netflix – kako si nastaviti druge države, mi ne da možnosti

Zdravo,

na Netflixu sem pogledala vse, kar me je zanimalo. Novega ni ravno ničesar zame zanimivega, pa se spomnim, da ste že pisali o tem, da se prijaviš npr. za USA in imaš druge serije in filme.
Probavam na vse načine, a mi ne uspe. Celo odinštalirala sem aplikacijo Netflix in nazaj namestila, pa ne gre.
Ima kdo kak predlog?
BTW: kaj pa kaj vi gledate na Netflixu? Jaz obožujem serije kot npr. Dead to me; Good girls; What if; Bloodline; Afair…….. potem drug žanr New Amsterdam; kak predlog? Kaka družinska drama npr.?

Hvala za pomoč in kak nasvet.

Tole si pa ti zelo po domače predstavljaš. 🙂 Da gledaš vsebine za druge države, moraš goljufat in dodatno plačevat. Temu se reče VPN.

Ja, se opravičujem, jaz sem mislila, da se samo kot pod drugo državo prijaviš. Tako nekako sem razumela, ko so enkrat pisali o tem.

nova
Uredništvo priporoča

ZacnI z Breaking bad, Peaky Blinders, dve sezonii Money Haist

Za “prijavo” potrebujete VPN – Virtual Private Network, ki vas bo virtualno prestavil v željeno državo.

Brez tega Netflix ve, da dostopate do storitev iz Slovenije in vsebino prilagodi.

VPNji so na voljo tudi zastonj, samo dovolj se morate razgledati naokoli, da najdete takšnega, ki omogoča dovolj pretočnosti (nekateri zastonjkarski VPNi so podatkovno omejeni).

Glede na to, da VPN ne uporabljate pa je verjetno nesmiselno opozoriti na vašo exibicijsko naravo razdajanja META podatkov – ker za vami že vsi ekstenzivno vohunijo.. torej vam je vseeno tudi, če to počne “zastonjkastki” VPN.

De omnibus disputandum..

Peaky Blinders so mi super serija, pa Outlander mogoče

New Report

Close