Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Ceplenje maturantov največja debilnost kar jih je!!!

Ceplenje maturantov največja debilnost kar jih je!!!

Se pravi mladi, ki praktično ne morejo umreti za Kovidom se bodo cepili? Pa vete proti čemu se bodo cepili? Phizer sranje samo prepreči težek potem bolezni. Zato se cepijo starejši, ker se bojijo, da bi umreli. Naj jih bo sram bedake!!!

Drugo kako se bodo cepili z dvemi odmerki cepiva in na začetku maja imeli maturo? Med obemi odmerki cepiva more biti en mesec. Po drugem odmerku pa še 12 tednov, da imajo 9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaščito proti koronci. A v naši vladi sploh kdo zna seštevati?

Seveda znajo seštevati.
Več mrtvih, več denarja.
Druge matematike ne rabijo.

Več postov, večji narodni heroj.

[img]https://www.uafdu.hr/wp-content/uploads/2017/05/FOTOGRAFIJA-OTPORA-SJEPAN-FILIPOVI{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}86-POD-VJE{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A0ALIMA.jpg[/img]

nova
Uredništvo priporoča

Tale strategija o cepljenju zdravih mlajših je naklepni umor. Statistično je mogoče dokazat, koliko ljudi bo zaradi tega ukrepa umrlo.

Vprašanje, koliko je AZ ponudila ali plačala za to, da bi pridobila določen “N” s sledljivostjo za nadaljnih 20 let v populaciji toliko starih, kot so naši maturantje.

Kva se bunite. Pa ja ne bo šlo cepivo AZ v nič. Treba je vse ponucat, nč se ne bo stran metal!

Čuvaj jetra, nič ni obvezno, ne “teži”!

Nastavi se mu, da ne bo šlo v nič.

Naj gredo,
če jim je všeč. Prav nič se mi ne smilijo in prav nič jim ne branim. https://www.foxnews.com/health/israel-covid-19-study-south-africa-variant-pfizer-vaccine
Veseli me, da nimam otrok.

Oba 50+, svoje mikro podjetje, delamo v slo in tujina. Do sedaj še noben okužen, se držimo ukrepov v največji možni meri, pri čemer hodimo na teren v slo in drugam. Tedensko se testiramo zaradi prehoda meje, tam pa smo ob prihodu nazaj (gre za dnevne prehode) obravnavani različno, saj do sedaj niso zapisali kot izjemo poslovni razlog. Nismo koristili ugodnosti, ustvarjamo prihodke kot pred covidom, a res delamo in se trudimo, da obdržimo zadovoljne stranke. V prostem času se ne družimo z nikomer!! In sedaj čitam, da bodo cepili maturante, nas, ki ustvarjamo, pa po vrsti, kar pomeni da pridem na vrsto čez 2 meseca s prvim odmerkom. Evo, dovolj imam!! Res! Naredili smo vse da zaščitimo starejše, pomagali otrokom pri varstvu poleg zaprtih vrtcev, se čudili tistim ki prirejajo zabave in druženja in odhajajo na počitnice po svetu, sedaj pa lepo čakamo, da pridemo po tej strategiji na vrsto za cepljenje, pred nami so pa tako očitno vsi prej na vrsti iz vseh mogočih področij :(. Jezna in žalostna!!

Če vam je mar za svojega šolarja, prosim vas, ne dajte jih cepit!!
Prosim, prosim, prosim!¨!
To je že, kakor je nekdo izjavil zgoraj, naklepni umor!! Paničen napad sem dobila, ko sem izvedela, da bojo cepili tudi dijake. Pa to z najbolj smrtonosno Astrazeneko…..kar naj lažejo, da cepivo ni nevarno….kar naj naprej lažejo…prepričana sem, da bo marsikateri dijak nasankal.
Jaz svoje ne bom dala cepit za nč! Pa naj grem na sodišče !

Pa saj nam je jasno,da bodo slo “maturantje” s strani določenih prodani zagotovo za kak podkupninski farmacetski denar farmacevtski družbi na tak način. Družba dobi sledljivo starostno skupino za nadaljnih 20 let – glede na to, da so poizkuzni zajci sedaj pri teh cepivih še kako potrebni.

Samo jeza ne bo zadosti.

Glede ukrepov smo se držali po lastni zdravi pameti. Bebavih ukrepov se nismo držali. Smo družina, ki športa in skrbi za zdravje. Obisk pri zdravniku je izjema, 1x na petnajst let. Noben do sedaj okužen. Zdaj pa se naj bi naša zdrava maturanta cepila? Za koga? Z največjim užitkom vam odstopimo cepiva!

Bravo Robi. Točno tako je in nič drugače. Vsak starš, ki to dovoli, bo odgovoren in nosil sam posledice te odločitve ter moral živeti s tem do konca. Nihče jih ne sili, vse je na prostovoljni bazi.


Cepljenje maturantov je preprosto kriminal. Siti so starih poskusnih zajčkov sedaj pa bi radi mlade poskusne zajčke. Kdor se temu ne bo uprl pa naj sploh ne pride na maturo, ker če je matura zrelostni izpit potem je padel že pred maturo!

moja družina je velika in nihče se ne bo cepil. Če mi daš tvoje podatke, ti zrihtam vsa moja cepiva in vseh mojih, ki jih imam tako rad da sem jim odsvetoval tole smrtonosno cepljenje
Ti trol S D S-ovski pa kar še piši kako imaš podjetje, kako prehajaš mejo, kako bi se vsi radi cepili. Točno to kar je JANŠA želel narediti z objavo, da bodo cepili maturante- razdor med slovenci. kaj se bo zdaj mularija cepila, mi smo prej na vrsti ne….preleta banda S D S- ovska, SS—–SS——SS—–SSS!!

Glede ukrepov smo se držali po lastni zdravi pameti. Bebavih ukrepov se nismo držali. Smo družina, ki športa in skrbi za zdravje. Obisk pri zdravniku je izjema, 1x na petnajst let. Noben do sedaj okužen. Zdaj pa se naj bi naša zdrava maturanta cepila? Za koga? Z največjim užitkom vam odstopimo cepiva!
[/quote]

Podpiše, pri nas je točno tako, samo da mi pridemo k zdravniku na 20 let, za kakšno napotnico za laboratorij- preiskave.

moja družina je velika in nihče se ne bo cepil. Če mi daš tvoje podatke, ti zrihtam vsa moja cepiva in vseh mojih, ki jih imam tako rad da sem jim odsvetoval tole smrtonosno cepljenje
Ti trol S D S-ovski pa kar še piši kako imaš podjetje, kako prehajaš mejo, kako bi se vsi radi cepili. Točno to kar je JANŠA želel narediti z objavo, da bodo cepili maturante- razdor med slovenci. kaj se bo zdaj mularija cepila, mi smo prej na vrsti ne….preleta banda S D S- ovska, SS—–SS——SS—–SSS!!
[/quote]

Je bila vaša “velika” družina tudi tako pametna in “pogumna”?

Je bila vaša “velika” družina tudi tako pametna in “pogumna”?
[/quote]

je bilo marsikaj dosti boljše, predvsem odnosi med ljudmi, druženja, tovarištvo, se spomniš ne, kako je bilo lepo, tudi tebi prihajajo te lepe misli na plano, me veseli za tebe!

Kolikor sem seznanjenja, gre za prostovoljno cepljenje. In prav zanima me {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prijavljenih. So pa ze polnoletni, moj maturant od marca lani ze kaze srednji prst temu sranju, s cimer nas pitajo, teptajo, razdvajajo in poglabljajo nemoc, sovrastvo….
Samo naj kdo proba diktirat to faking cepljenje kot obvezno za maturante, prisezem da se grem poscat pred parlament.

jap, jaz imam kar dva taka, moj in od sestre, oba maturanta, sta rekla da če bo to obvezno gresta na maturo in naj ju proba kdo zaustaviti pred vrati- oba trenirata karate, že od 6 leta starosti. Ampak, jaz sem še močnejša od njiju v glavi, naj se mi samo kdo dotakne sina, bo tekla kri 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jap, jaz imam kar dva taka, moj in od sestre, oba maturanta, sta rekla da če bo to obvezno gresta na maturo in naj ju proba kdo zaustaviti pred vrati- oba trenirata karate, že od 6 leta starosti. Ampak, jaz sem še močnejša od njiju v glavi, naj se mi samo kdo dotakne sina, bo tekla kri 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

ja se strinjam, samo niso pa vsi taki, imaš piflarje, ki na vsako komando prvi skočijo in zavihajo rokav, to imajo pač po starših, ki se grebejo povsod in pri vseh. Ampak taki naj se kar cepijo, narava bo poskrbela za to, da bo naredila selekcijo tudi pri bolnih na umu, ne samo slabotne telesno.
kaj čmo, takim se res ne da pomagat, saj jim svetuješ, ampak oni tega ne vidijo tako. Če bi bilo drugače, ljudje ne bi dopuščali, da je Hiter prišel na oblast. Poglejte danes kaj se dogaja, Slovenija, Madžarska, Avstrija, Nemčija, povsod sami fašisti, NIČ NI ZGODOVINA NAUČILA TEH LJUDI. Pa da ne bo pomote, da sem jaz kakšen hud levičar, tudi Stalin Tito itd so izvajali genocid nad ljudmi. Mi potrebujemo ene ZRELE PAMETNE LJUDI, KI SE NE OZIRAJO NA LEVO DESNO, ampak kaj je dobro za ljudi- ZA VSE LJUDI!!!

Jame za telegraf štange bo lahko tudi brez mature kopal. Če ga ne bo prej covid-21 vzel…

jap, jaz imam kar dva taka, moj in od sestre, oba maturanta, sta rekla da če bo to obvezno gresta na maturo in naj ju proba kdo zaustaviti pred vrati- oba trenirata karate, že od 6 leta starosti. Ampak, jaz sem še močnejša od njiju v glavi, naj se mi samo kdo dotakne sina, bo tekla kri 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
Vau kaj delajo južni geni, če bo treba pa fizično obračunavanje, a sta oba na ić, sprašujem, ker v teh borilnih klubih ne najdeš slovenca.

New Report

Close