Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rebeka Dremelj ima +20 kg

Rebeka Dremelj ima +20 kg

Sama je priznala, da se je v 20 letih zredila 20 kg.. Ko je bila zame res najlepša miss je imela 53 kg pri 178 cm višine.. Torej jih ima zdaj 73..Ali je to mogoče, ker ko sem jo včeraj gledala na Tv Slo1 je zagledala zelo vitka in lepa..

Včeraj smo jo srečali v City Parku.. Zelo lepa, krasno postavo ima.. Prej 65 kg kot pa 73..Ne vem zakaj na fotkah tako čudno izpade, v reali je res ena najlepših Slovenk..

Teža je zelo relativna, špehec še najmanj vaga. 🙂

Drgač pa ja, Rebeka je luštna punca s simpatičnim karakterjem.

nova
Uredništvo priporoča

Ker so vam oprali možgane, 53 kg na 178 cm je grozljivka, ne pa vitkost……………..

Od viška ne boli glava. Malo špehija ne moti.

Petdeset kil na skoraj stoosemdeset višine, pa to samo kosti in koža toliko vagajo. Kje je tukaj prostora za ženstvenost?

Samo v enem letu seje zredila za 20 kg,jih ima bolj 90 kot 70. Res se je čisto zapustila v zadnjem letu, ko ni dela. Verjetno nažiranje, antidepresivi tudi botox ne pomaga. Postarala se je za 20let. Zgledala je kot babica in tudi plesati ni znala, sploh niso bile usklajene z Bepopom. Ojoj pa Ani so na une debelle noge dali miniko…katastrofa res.

Samo v enem letu seje zredila za 20 kg,jih ima bolj 90 kot 70. Res se je čisto zapustila v zadnjem letu, ko ni dela. Verjetno nažiranje, antidepresivi tudi botox ne pomaga. Postarala se je za 20let. Zgledala je kot babica in tudi plesati ni znala, sploh niso bile usklajene z Bepopom. Ojoj pa Ani so na une debelle noge dali miniko…katastrofa res.
[/quote]

Ma ne vem, vsake oči imajo svojega malarja.
Meni so bile super skupaj, nisem opazila, da ne zna plesat. Miniko je imela Tinkara, resnično ni debela. Saj ni lepo samo 50kil na 180 cm. Tinkara je bolj štofelc.
Rebeka ima super postavo, za svoja leta, ki jih ne kaže, je zelo lepa. Res pa je, da nima več 53 kil, kot jih je imela v času njene manekenske kariere.

Ma ne vem, vsake oči imajo svojega malarja.
Meni so bile super skupaj, nisem opazila, da ne zna plesat. Miniko je imela Tinkara, resnično ni debela. Saj ni lepo samo 50kil na 180 cm. Tinkara je bolj štofelc.
Rebeka ima super postavo, za svoja leta, ki jih ne kaže, je zelo lepa. Res pa je, da nima več 53 kil, kot jih je imela v času njene manekenske kariere.
[/quote]

Ne vem kam.si ti gledala, iz kje si zdejle padla, Tinkara je bila super, krilo do kolen, Ana pa krilo komaj čez rit in škornje čez kolena, dobro da ni počila. Nuška je res bolj močna ampak se zna oblečt, zna nosit svoje kile, mi zgleda 100x bolje kot Rebeka, brez botoksa, popravkov, naravna takšna kot je.

Zakaj tako podlo uživate, ko Rebeki privoščite nesrečo? Kaj vam je hudega storila?

Ma ne vem, vsake oči imajo svojega malarja.
Meni so bile super skupaj, nisem opazila, da ne zna plesat. Miniko je imela Tinkara, resnično ni debela. Saj ni lepo samo 50kil na 180 cm. Tinkara je bolj štofelc.
Rebeka ima super postavo, za svoja leta, ki jih ne kaže, je zelo lepa. Res pa je, da nima več 53 kil, kot jih je imela v času njene manekenske kariere.
[/quote]

Kdo govori o Tinkari? Ana je imela krilo komaj čez rit, Tinkara je bila super.

V 20 letih je pridobila 20 kg.. Takrat kot miss je imela 54 kg.. In res, je telo lepa v reali.. Seveda botox, dvig obrvi, malo polnila ustnic in je veliko lepša kot Helena Blagne.. No tudi ko je bila 2001 miss Slovenije, je bila prelepa. Niti Iris, Sanja, sploh pa te ta nove niso tako lepe. 9

Ma ne vem, vsake oči imajo svojega malarja.
Meni so bile super skupaj, nisem opazila, da ne zna plesat. Miniko je imela Tinkara, resnično ni debela. Saj ni lepo samo 50kil na 180 cm. Tinkara je bolj štofelc.
Rebeka ima super postavo, za svoja leta, ki jih ne kaže, je zelo lepa. Res pa je, da nima več 53 kil, kot jih je imela v času njene manekenske kariere.
[/quote]

Iz tega videa je razvidno realno stanje.

https://www.youtube.com/watch?v=CXbW6464lyI

Škoda, da se fila, špika in da je podlegla trendu plastifikacije. Napihjen obraz, zagotovo.Naredi jo tako “drag queen” izgleda. Je bila naravna lepša.

Je sicer pridobila nekaj naravnega “silikona” ( oblog) v zadnjih 20ih letih, ni pa nenaternirano špehnata – tiste, ki smo manekenstvo kdaj povohale pa vemo, da večina manekenk lačno vzdržuje postavo z “bubblyji in belim nosom”. Bit obešalnik za oblačila ni lahko – si večkrat lahko sita kot lačna, saj konkurenca diha za vrat, modna industrija je kruta-in ali se zaciklaš in zapadeš, ali pa si najdeš kaj bolj inteligentnega za življenjein preživaljanje, jasno. Nismo mi Hillywood. Če tu je uspelo že kaj projektov čez meje Slovenije nareit v svetu mode, je to velik uspeh ( pišem zase).

Zato ker je bila med pametnimi misicami in manekenkami, je to izkoistila kot odskočno desko in se je raje takrat podala v pevske vode, je bila tržna niša to takrat.

Rebeka nima nikoli 70 kg, v zi o izgleda suha in izredno lepa. Pa takoj jo prepoznaš, ker na njenem avtu piše.. Nepremagljiva..

Res nikoli nima 70, bolj proti 90 im kilam hodi.

Samo v enem letu seje zredila za 20 kg,jih ima bolj 90 kot 70. Res se je čisto zapustila v zadnjem letu, ko ni dela. Verjetno nažiranje, antidepresivi tudi botox ne pomaga. Postarala se je za 20let. Zgledala je kot babica in tudi plesati ni znala, sploh niso bile usklajene z Bepopom. Ojoj pa Ani so na une debelle noge dali miniko…katastrofa res.
[/quote]

V nekem intervjuju je povedala, da so ji odstranili ščitnico. Po tem posegu se zelo rado zgodi, da primanjkuje hormonov ( kljub tabletom) in se ljudje preveč redijo.

V petek zvecer, in res se je par kil zredila.. Zgleda pa zdaj zelo mladostno in full je lepša kot pred leti.. Ta polnost obraza ji zelo paše.. Tudi voditeljica ji ni do kolen v lepoti..

1. V oddaji se je pohecala, to ne pomeni, da se je v resnici zredila 20kg.
2. Pri visokih ženskah se 10 kg skoraj ne pozna.
3. Pred 20 leti ni bilo toliko športa kot danes. Sigurno je v tem času, ko ni več trlica, več delala za svojo postavo, mišice so pa težje od špehca.
4. Trlica paše za 20 letnico, zenska pri 40 pa je lepša z malo oblin.

Sva iste višine in let, njena teža je 90-93kg. Nikakor pa pod 90.

Kdo govori o Tinkari? Ana je imela krilo komaj čez rit, Tinkara je bila super.
[/quote]

No, Aninih nog se pa sploh ni videlo, ker je imela škornje al neki.
Meni so vse 4bile krasne!

ja pa malora no, a mislite, da bo vedno vitka manekenka, kot v svojih 20ih-ker je e vedn medijsko izpostavljena? Težave s ščitnico je imela, povedala sama, sum na rak, dala skozi, verjetno mora jemat tudi določene hormone za nadomestno terapijo. KAr terja svoj davek na izgledu in verjetno tudi čustveno mora bit dovolj mona. Jasno da po 40em se bo pa že malo razlezla, saj ni več 20 let stara manekenka, ki se mora odrekat marsičemu, da se lahko stlači v robo z obešalnika. Jasno, da bo živela sedaj normalno in dobro hranjeno življenje.

Poglej si tole pa nehajte – upam,da si dovolj inteligentna, da boš dojela:

https://www.youtube.com/watch?v=xISVelZYTwQ

In tudi simpaticna. Predvsem pa zivljenjsko realna.

Iz tega videa je razvidno realno stanje.

https://www.youtube.com/watch?v=CXbW6464lyI

Škoda, da se fila, špika in da je podlegla trendu plastifikacije. Napihjen obraz, zagotovo.Naredi jo tako “drag queen” izgleda. Je bila naravna lepša.

Je sicer pridobila nekaj naravnega “silikona” ( oblog) v zadnjih 20ih letih, ni pa nenaternirano špehnata – tiste, ki smo manekenstvo kdaj povohale pa vemo, da večina manekenk lačno vzdržuje postavo z “bubblyji in belim nosom”. Bit obešalnik za oblačila ni lahko – si večkrat lahko sita kot lačna, saj konkurenca diha za vrat, modna industrija je kruta-in ali se zaciklaš in zapadeš, ali pa si najdeš kaj bolj inteligentnega za življenjein preživaljanje, jasno. Nismo mi Hillywood. Če tu je uspelo že kaj projektov čez meje Slovenije nareit v svetu mode, je to velik uspeh ( pišem zase).

Zato ker je bila med pametnimi misicami in manekenkami, je to izkoistila kot odskočno desko in se je raje takrat podala v pevske vode, je bila tržna niša to takrat.
[/quote]

Ne bom komentirala videza, ne morem pa mimo petja. Pa to so ženske stare okol 40 let in to je za njih kvalitetna pesem? 🤦‍♀️

Od kdaj je Dremljeva visoka 178cm? Sla je mimo mene ki sem sama 178cm. in je dve glavi manjsa najmanj! Ste resni?


Tudi jaz sem jo bežno videla v živo, in tudi meni se zdi, da je precej nižja od 178. Sama sem okrog 170 cm visoka, pa je morda kakšen cm višja.

New Report

Close