Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus No, pa imamo! Potovali bodo lahko samo tisti, ki bodo cepljeni proti Covidu-19!

No, pa imamo! Potovali bodo lahko samo tisti, ki bodo cepljeni proti Covidu-19!

Preberite si:
https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/ture-avanture/ljudje-se-bodo-morali-sprijazniti-ce-se-ne-bodo-cepili-bodo-tezje-potovali/577024

Zaenkrat še kot priporočilo, a ne bo dolgo, ko bo biti cepljen proti Covidu-19 NUJNO, če boš še kdaj v življenju želel kam ven iz Slovenije.

Kako lepo sodelujeta politika in farmacija, a ne?

P.S. No, koliko nas bo, ki bomo naslednja leta na izlete in na dopuste hodili samo po Sloveniji? (Dokler še to ne bo prepovedano oz. te v nobenem hotelu, apartmaju ali kampu ne bodo hoteli sprejeti, če ne boš cepljen!!!)

Oj. Meni je kul. Midva sva se cepila in bova sla brez problema ba morje, na vikend na Hrvasko. Mladi bodo pa na zalost poletje prezivljali spet v Izoli.

Boš ti šel vsako leto po tri doze. V roku dveh-treh let boš ckrnil. Te s cepivom ugasnejo.
Tako da se le naglej morja, ker ga boš gledal le še dobri dve leti, kolikor ti bo zdravega življenja ostalo.

nova
Uredništvo priporoča

Do zdaj sem gledala slovensko morje. Izola je meni top. Daj mi razloži, kaj mi bo manjkalo?

Ej NYCI,da slučajno ti ne crkneš še prej,ker ne boš precepljen!!!

Taki kot si ti si Izole niti ne zaslužite.


In kje je zdaj stroka ?
A bo rekla kaj proti fašizmu in diskriminaciji ali bo raje podpirala mafijo ?

Sposobnost sledenju informacij, branju.. je očitno nizka pri vas.

Dejansko je za potovanje potrebno eno IZMED TREH opcij:
– 24 ur star PCR test (ali hitri na mestu prihoda)
– 21 dni po prebolelosti bolezni in do 6 mesecev po Covid19
– 3 mesece po cepljenju

Če si prebolel pred dlje kot 6 meseci oz. si bil ceplejn pred več kot 3 meseci.. je samo še PCR test tisti, ki omogoča potovanje.

De omnibus disputandum..

Pametni se cepimo, in tudi potujemo. Neumni dvomite in sedite v svojem zakotju.

Plan je pocepit do 2025, od prvega do zadnjega človeka na svetu. Cepljenje se ne bo niti takrat končalo. Namen je zmanjšat število ljudi. Niso toliko problem strdki v krvi kot to, da starosti ne boste doživeli.

Sposobnost sledenju informacij, branju.. je očitno nizka pri vas.

Dejansko je za potovanje potrebno eno IZMED TREH opcij:
– 24 ur star PCR test (ali hitri na mestu prihoda)
– 21 dni po prebolelosti bolezni in do 6 mesecev po Covid19
– 3 mesece po cepljenju

Če si prebolel pred dlje kot 6 meseci oz. si bil ceplejn pred več kot 3 meseci.. je samo še PCR test tisti, ki omogoča potovanje.
[/quote]
Kaj ti ni jasno, da ljudje nočemo fašizma ?
Jebite se sami s svojimi testi in cepivi, če vam paše.
A je to tako težko razumeti ?

NIJZ: Koliko časa bo cepivo delovalo zaščitno?[/url]
O trajanju zaščite je mogoče govoriti samo v časovnih okvirih študijskega spremljanja. Za zdaj je zanesljivo, da cepiva ščitijo vsaj tri mesece, a kmalu bo to verjetno mogoče trditi za pol leta, ko bodo prišli dodatni podatki. S podaljševanjem časa opazovanja bo postalo jasno, kolikšno je dejansko trajanje zaščite.

De omnibus disputandum..

Če bo kaj veljajo bodo izključno testi.

2 cepljeni obolevajo! Dajte se spomniti, kaj sem napisal čez 1 do 2 meseca!

ASTRA & ZENECA
[img]https://scontent.flju1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/175044311_938398246994635_7396971721126583011_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=9T0DXbgWgKUAX8tml7i&_nc_oc=AQn-wLhWXEQvCt3szv-mTsgkaOwyXC7hUrNy_J3yFnZFQHtqB8eApMKcxRDpsF8A4pg&_nc_ht=scontent.flju1-1.fna&oh=b02c59107a44f30a3ee64df6678eaba6&oe=609F42CB[/img]


Kaj ti ni jasno, da ljudje nočemo fašizma ?
Jebite se sami s svojimi testi in cepivi, če vam paše.
A je to tako težko razumeti ?
[/quote]

Cel svet, vse države sveta, so naenkrat čudežno postale fašistične?
Mao, Chavez, Fidel, prejšnja Il-sungova.. Homeini.. se obračajo v grobu!

Še Švicarji in Veliko Britanci so se nankrat po 600 letih kar prekucnili?

De omnibus disputandum..

Sposobnost sledenju informacij, branju.. je očitno nizka pri vas.

Dejansko je za potovanje potrebno eno IZMED TREH opcij:
– 24 ur star PCR test (ali hitri na mestu prihoda)
– 21 dni po prebolelosti bolezni in do 6 mesecev po Covid19
– 3 mesece po cepljenju

Če si prebolel pred dlje kot 6 meseci oz. si bil ceplejn pred več kot 3 meseci.. je samo še PCR test tisti, ki omogoča potovanje.
[/quote]

Drugo alinejo lahko prečrtaš, nisi na tekočem.
Kmalu boš lahko prečrtal še prvo alinejo. Ali ste res tako slepi, da ne vidite kaj se dogaja???? Ljudje pa kaj je z vami narobe?

No, pa recimo, da ceplkeni ne bodo dočakali starosti, kot praviš. Tudi necepljeni bilj težko. Zdravniki se cepijo, študentje medicine tudi, kdo ti bo pomagal biti star?

Vsa cepiva preprečujejo RESEN potek bolezni.

Nikjer pa ni bilo rečeno, da cepiva 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} preprečujejo obolenje. Saj so podatki jasni:
Moderna, Pfizer BioNTech, Sputnik V: 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (torej 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseeno zboli, a ne resno!)
Astra Zeneca, Johnson & Johnson: cca 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
Kitajska cepiva na osnovi deaktiviranega viruza: med 51{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (za variante) do 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (za osnovni virus).

De omnibus disputandum..

Cel svet, vse države sveta, so naenkrat čudežno postale fašistične?
Mao, Chavez, Fidel, prejšnja Il-sungova.. Homeini.. se obračajo v grobu!

Še Švicarji in Veliko Britanci so se nankrat po 600 letih kar prekucnili?
[/quote]

Robi, daj še enkrat oni link o obrazložitvi kaj fašizem je in razloži temu človeku, ki ga citiram …

Drugo alinejo lahko prečrtaš, nisi na tekočem.
Kmalu boš lahko prečrtal še prvo alinejo. Ali ste res tako slepi, da ne vidite kaj se dogaja???? Ljudje pa kaj je z vami narobe?
[/quote]
Najprej lahko prečrtamo FAŠIZEM.. ker to nima nobene povezave s fašizmom.

Pri političnih ureditvah sveta, kot religijah bodo vedno razhajanja glede vsega. Zgolj eno področje človeštva, je kjer je rezultat vedno isti, ne glede na to v katero državo vstopiš.

Morda tudi ne?
https://www.youtube-nocookie.com/embed/Zh3Yz3PiXZw

De omnibus disputandum..

ja pa sigurno je Janez Janša vsem politikom na svetu naročil, da mora biti tako, a ne??

tako kot kemija je tudi politika prisotna v vseh panogah gospodarstva. Meni mafija ne bo pogojevala način življenja. Pač ne bom bil šel preko naših meja. Sicer sem pa že zadosti v življenju videl sveta. Cepili me pa ti cepci za živo glavo ne bodo.

Drugo alinejo lahko prečrtaš, nisi na tekočem.
Kmalu boš lahko prečrtal še prvo alinejo. Ali ste res tako slepi, da ne vidite kaj se dogaja???? Ljudje pa kaj je z vami narobe?
[/quote]
A kaj je narobe?
Kdor verjame v k.o.r.o.n.o, je ali med manj inteligenten ali je prestrašen ali pa je preplačan (podkupljen – ima od tega finančne in osebne koristi).
STEPNI VOLK spada me te zadnje – KUPLJENE.

Sposobnost sledenju informacij, branju.. je očitno nizka pri vas.

Dejansko je za potovanje potrebno eno IZMED TREH opcij:
– 24 ur star PCR test (ali hitri na mestu prihoda)
– 21 dni po prebolelosti bolezni in do 6 mesecev po Covid19
– 3 mesece po cepljenju

Če si prebolel pred dlje kot 6 meseci oz. si bil ceplejn pred več kot 3 meseci.. je samo še PCR test tisti, ki omogoča potovanje.
[/quote]

Če se torej odgovorno držiš ukrepov in ne zboliš – za kazen plačaj.

Saj že vedo. V ZDA je obolelo 5800 ljudi, ki so bili dvakrat cepljeni v obdobju znotraj 6 mesecev. Od teh jih je cca 400 potrebovalo hospitalizacijo, 74 jih je umrlo. Strokovnjaki napovedujejo, kar smo nekateri že zdavnaj, da se bo treba cepiti vsako leto. Kot za gripo. Saj to je bilo že od začetka jasno.

https://reporter.si/clanek/svet/v-zda-doslej-pri-cepljenih-potrdili-5800-okuzb-z-novim-koronavirusom-866009

New Report

Close