Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vam je za partnersko zvezo bolj pomembno – videz ali dobro srce?

Kaj vam je za partnersko zvezo bolj pomembno – videz ali dobro srce?

Vprašanje za moške in ženske!

Dobra zveza =

1. (Spolna) privlačnost

ali

2. Karakterno ujemanje, dobro srce, nežnost – brez spolne privlačnosti

če zna kuhat, prat in likat. Srce me ne zanima, nisem kardiolog

Zakaj navajaš le ekstrema, ki nikoli ne moreta pripeljati do dobre zveze?

Ujemanje na številnih ravneh in področjih. To je pravilen odgovor oziroma pravilen pristop.

nova
Uredništvo priporoča

se mi zdi težko vprašanje.. glih zdej je blo tko,sem mela tak primer. Tip k bi v postli me pripeljal do takih orgazmov,da bi mogoče za sekundo se tud onesvestla,po možnosti squirtala,in hodila po še in še.. Velik fukač,obvladal vse živo,znal manevrirat z žensko. Tak,k si ga ženske samo želijo da bi jih obdeloval. pogosto sem masturbirala na njega. Intenzivni občutki. Ampak je bilo pa tako,da to je pa vse za kar bi bil. kot oseba totalna budala. pa še par stvari je bilo,ki so bile omejitve med nama. Prekinla sem stike. Tist k-urac nej si nekam vtakne.

Tko da nevem.. sem sexualen tip ženske,ni mi pa to vse. Najbolj idelano je seveda če najdeš vse v enem. Kar pomeni da mi bolj pomeni duševna navezanost in kompatibilnost? verjetno.. i dont know..

Oboje. Mora mi biti dober po srcu kot človek in privlačen, seksipilen kot moški.

Ne delite ljudi na dele, kajti s tem nekoga prizadenete. Ni okej, da ste z moškim, ker je dober z vami a vas ne privlači spolno-ker tu mu vi že v štartu odvzamete spolnost, sploh mu ne daste možnosti, da spozna kako je ko ga ženska in ljubi in noro želi v sebi. J

V vezi bodite s celoto ki vas privlači, ne pa z delčki, ker ni takega, ki bi imel vse.


kupi si mašino. Saj s tisto budalo se nisi mogla pogovarjat med sexom. itak. Tako, da zate bo vseeno.

o katerih področjih govoriš. Če zna skuhat kavo in kosilo je čist v redi. Pa če ne šprica glih cel dan , mislim, lahko tud kokodaka, sam da men ni treba odgovarjat

nekatere ne morejo spat zjutraj. A je to ženski forum? Moški nikol ne bi postavil takega vprašanja. Naj malo pomislim, hmmm … katera področja … če dobr pomislim, ne bi znal našteti niti 3.

o katerih področjih govoriš. Če zna skuhat kavo in kosilo je čist v redi. Pa če ne šprica glih cel dan , mislim, lahko tud kokodaka, sam da men ni treba odgovarjat
[/quote]

Področja, na katerih je nujno ujemanje, so seveda odvisna od partnerjev. Tudi na tem področju – da imata soroden pogled na to, kje se naj ujemata – je potrebno ujemanje. 😉

No, jutranji obred je področje, kjer se pa z dragcem ne ujemava. On bi spal (čim dlje), jaz pa hitro pokonci in skuhat kofe in brkljat po stanovanju. Ampak dokler se nekako zmeniva glede teh različnih navad in jih sprejemava (oziroma tolerirava drug pri drugem), je vse v najlepšem redu. 🙂

Vem, da ni vse samo belo ali črno, ampak da je vmes še 50 odtenkov sive. 😉

Dejmo dorečt – če bi imeli na razpolago samo eno od teh dveh možnosti, katero bi izbrali?

Če smo iskreni, je težko iti v zvezo z nekom, ki je dober kot kruh, ni pa nobene kemije med vama, je tako?

Ah, pozabila sem izpostaviti še 3. možnost in sicer:

3. Denar in vpliv

Tko na hitro, tisti, ki bi izbrali zadnjo možnost … pa ponavadi pridejo še najdlje v življenju.
Videno velikokrat!

ti tud pišeš “črno belo”. niso samo naši odgovori črno beli. Malo premisli.
3.opcija,vpliv in denar. Če tako dosežeš neki v življenju da teptaš ostale pod sabo,in da greš čez vse ali nič.. nisi vreden da te pes poščije,pa tud če sediš na zlatem stolu v zlatem krznu. Čist tko simple povedano.. se pravi da tako stvar kot je ljubezen,zastaviš za cilj? no,thanks.

iskreno povedano, jazz ne znam odgovorit na to vprašanje

Spet jaz. Ker vidim, da tudi ti kar ne nehaš in ne nehaš s svojimi ekstremističnimi nebulozami. Prepričana sem, da si moški. Ali pa, če ženska, skrajno nazadnjaška ženska.

Možnost 1 sem imela, bila je muka od muke. Čakala sem nekaj časa, da najdeva kakšno skupno točko, kakšno ujemanje, a sva bila vsak dan dlje drug od drugega. Točka 2 – imam veliko takih – PRIJATELJEV. Točka 3: nujno je tudi ujemanje glede odnosa do denarja in kariere. In da veliko moških težko sprejema žensko, ki več zasluži ali je drugače uspešnejša od njih. Tako da ja, tudi tukaj je dobro, da je ujemanje – pri pogledih na denar in kariero.

Skratka: ujemanje. Ujemanje, dragi moji. 🙂

Dobro srce je najboljša odločitev, nekdo ki te resnično ljubi in ti to z dejanji dokaže. Vse ostalo je minljivo.

Ampak……ljubiti ga moraš tudi ti. 🙂

Ujemanje, hehe.

Ampak……ljubiti ga moraš tudi ti. 🙂

Ujemanje, hehe.
[/quote]

Ni nujno. Nona je vedno rekla izberi tistega, ki ljubi tebe več kot ti njega, pa boš vedno živela v miru, sožitju, sreči in ti nikoli ne bo nič manjkalo. Če izbereš tistega, ki ga ti ljubiš več, on pa tebe ne, si naj…. 🙂 in boš tepela do konca svojih dni. Da se pa najdeta dva, ki drug drugega enako močno ljubita je pa loterija

Ni nujno. Nona je vedno rekla izberi tistega, ki ljubi tebe več kot ti njega, pa boš vedno živela v miru, sožitju, sreči in ti nikoli ne bo nič manjkalo. Če izbereš tistega, ki ga ti ljubiš več, on pa tebe ne, si naj…. 🙂 in boš tepela do konca svojih dni. Da se pa najdeta dva, ki drug drugega enako močno ljubita je pa loterija
[/quote]

Saj tvoja nona ima kar prav. Jaz sem se po nekaj ne preveč dobrih izkušnjah z moškimi odločila za drugačem pristop: “jaz te ljubim, če me pa ti ne, boš pa že povedal.” 😉

Saj tvoja nona ima kar prav. Jaz sem se po nekaj ne preveč dobrih izkušnjah z moškimi odločila za drugačem pristop: “jaz te ljubim, če me pa ti ne, boš pa že povedal.” 😉
[/quote]

😀


Nobeno od teh dveh možnosti ne bi izbrala ampak kot sem rekla-celoto, in to obojestransko.
Kaj čem z moškim ki mene ljubi in želi jaz pa njega ne in ga vidim le kot znanca, kolega, mogoče prijatelja? Nič-nisem bič, da bi ga imela zgolj zaradi ekonomske in fizične varnosti.
Raje samska kot v polovični vezi.
Prijatelje imam lahko tudi tako-moji prijatelji so namreč ljudje z dobrim srcem, tistih škodoželjnih ne sprejmem v svoj zasebni krog.

In kje je tukaj kakšen jazz, provokator(ka)?

https://www.youtube.com/watch?v=5S0o7uuKJo8

Predvsem, spolna privlačnost nima prav nobene veze z videzom. Ker če bi bilo tako, bi bili poparčkani samo t.i. lepi ljudje.
Za dobro zvezo je pomembna neka približno enaka “normalnost” obeh 😉 Pa spolna privlačnost obvezno, seveda!


Nobeno od teh dveh možnosti ne bi izbrala ampak kot sem rekla-celoto, in to obojestransko.
Kaj čem z moškim ki mene ljubi in želi jaz pa njega ne in ga vidim le kot znanca, kolega, mogoče prijatelja? Nič-nisem bič, da bi ga imela zgolj zaradi ekonomske in fizične varnosti.
Raje samska kot v polovični vezi.
Prijatelje imam lahko tudi tako-moji prijatelji so namreč ljudje z dobrim srcem, tistih škodoželjnih ne sprejmem v svoj zasebni krog.
[/quote]

o moj bog, frojd ?

Spet jaz. Ker vidim, da tudi ti kar ne nehaš in ne nehaš s svojimi ekstremističnimi nebulozami. Prepričana sem, da si moški. Ali pa, če ženska, skrajno nazadnjaška ženska.

Možnost 1 sem imela, bila je muka od muke. Čakala sem nekaj časa, da najdeva kakšno skupno točko, kakšno ujemanje, a sva bila vsak dan dlje drug od drugega. Točka 2 – imam veliko takih – PRIJATELJEV. Točka 3: nujno je tudi ujemanje glede odnosa do denarja in kariere. In da veliko moških težko sprejema žensko, ki več zasluži ali je drugače uspešnejša od njih. Tako da ja, tudi tukaj je dobro, da je ujemanje – pri pogledih na denar in kariero.

Skratka: ujemanje. Ujemanje, dragi moji. 🙂
[/quote]

draga tara, vednos em si želel žensko, ki bi me lahko preživljala. Z denarjem nimam nobenega problema.

New Report

Close