Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako najlažje odstraniš psihopata iz življenja

Kako najlažje odstraniš psihopata iz življenja

A se to sploh da in kako? Da se neha ukvarjati s teboj in nehati te zasledovati po FB in podobne fore, ker s to osebo nočeš nič imeti.

Psihopat si običajno izbere žrtev in potem se izživlja nad to osebo. Psihično običajno.

Zanima me, kako to ustaviti in kako ustaviti tako osebo, da se zanima oziroma izživlja nad teboj?

A je sploh kakšen način, da odvrneš psihopata od sebe?

Meni se ne da ukvarjati z osebami, ki jih ne prenesem. In enako pričakujem od drugih. Moj čas je preveč dragocen.

Ignoriraj jo. Psihopatk je polno… bolj ko je grda, bolj misli, da moški ne more in ne sme reči ne.

Brez denarja ne bo šlo. Če pa imaš denar, najameš Mujota in Hasota, da gresta osebno do tega psihopata, pa mu na “lep” način povesta, da naj te pusti čisto pri miru, sicer se bo naslednjič končalo z obema polomljenima kolenoma:))

nova
Uredništvo priporoča

Mujota pa Hasota je nalomil Franci iz Grosuplja, zdaj se skrivata, oziroma okoli hodita samo v družbi še desetih drugih Južnjakov, ki jih je po defaultu strah sam hodit okrog.
Zato so vedno v skupini.
Če bi ga želela res odstranit bi ga ignorirala, ampak pomoje tebi malo paše… kao pomembna si, kao oboževana…
Patetično.

Brez denarja ne bo šlo. Če pa imaš denar, najameš Mujota in Hasota, da gresta osebno do tega psihopata, pa mu na “lep” način povesta, da naj te pusti čisto pri miru, sicer se bo naslednjič končalo z obema polomljenima kolenoma:))
[/quote]

Jaz imam tudi problem z nasilnimi psihopati. Zanima me, kjer se da dobiti te Mujote in Hasote, oziroma Francelne, ki bi mi prišli v pomoč?
To bi najbrž zanimalo tudi kakšno drugo zmaltretirano žensko.

Blokada telefonske številke, elektronske pošte in na vseh socialnih omrežjih.
Če se nadaljuje, pa na policijo.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

povej ji.

Ne odgovarjaš, daš na ignor, ne iščeš te osebe tu po monu in ji ne groziš, kaj vse boš naredila in objavila. Ampak tebi paše ta misel, da nekomu ne daš miru, res zna biti, da se pogovarjaš sama s sabo in namišljenimi liki.

govora je o PSIHOPATU, ne psihopatki. moški je tisti ki v tem primeru nadleguje.

Izraz psihopat uradno ne obstaja več, včasih se je reklo, da gre za ljudi, ki jih je obsedel hudič, danes pa vemo, da gre za posameznike z določenimi osebnostnimi motnjami, kjer praviloma vedno prevladuje narcisoidna komponenta. Nekateri radi sami sebe poimenujejo kot psihopati, ker mislijo, da jim ime daje še dodatno moč nad drugimi. To je le njihov lažen način razkazovanja moči. Gre pa za razbite posameznike, ki so potrebni strokovne pomoči.

Prekini vse stike, ne trzaj na njihove vabe. Razumi, da tebe ne vidijo kot osebo, ampak kot predmet za zadovoljitev njihovih potreb. Resnica ali laž? To je za njih le igra. Oni se hranijo s tvojim odzivom. Če vse skupaj povežeš, potem razumeš zakaj je potrebno prekiniti stike. Če ne, si potem tudi ti večji problem te enačbe.

Kaj pa, če ima “one” tudi denar in se ti maščuje? Kaj, če ima tudi on plačance, mogoče celo vohune, ki te zasledujejo, ti nagajajo in celo prisluškujejo po telefonu?

Brez denarja ne bo šlo. Če pa imaš denar, najameš Mujota in Hasota, da gresta osebno do tega psihopata, pa mu na “lep” način povesta, da naj te pusti čisto pri miru, sicer se bo naslednjič končalo z obema polomljenima kolenoma:))
[/quote]

Tema ni moja, če si imela mene v mislih. So pa očitno te stvari bolj pogoste kot bi si človek mislil.. zanimivi odgovori. Avtorica, ne vem če obstaja rešitev, ignor ne pomaga, ker te prej ali slej najde nekje. Zgleda se eni res hranijo z naßo energijo in uživajo v bolanih dejanjih. Tudi taki, ki zgledajo navidezno v redu osebe.

Da, navzven v redu osebe. Če so na visokem ali cenjenem položaju, se lahko s tem vedno branijo in vedno bodo verjeli njemu, ne pa njihovim žrtvam.

Tema ni moja, če si imela mene v mislih. So pa očitno te stvari bolj pogoste kot bi si človek mislil.. zanimivi odgovori. Avtorica, ne vem če obstaja rešitev, ignor ne pomaga, ker te prej ali slej najde nekje. Zgleda se eni res hranijo z naßo energijo in uživajo v bolanih dejanjih. Tudi taki, ki zgledajo navidezno v redu osebe.
[/quote]


[/quote]

In kaj predlagate kot rešitev?

In kaj predlagate kot rešitev?
[/quote]

Popol odrez stikov, če je potrebno tudi selitev, menjava službe, menjava telefonske, zbriši socialna omrežja, tako osebo moraš popolnoma odrezat ker seveda pogovori ne pomagajo.

Popol odrez stikov, če je potrebno tudi selitev, menjava službe, menjava telefonske, zbriši socialna omrežja, tako osebo moraš popolnoma odrezat ker seveda pogovori ne pomagajo.
[/quote]

Pogovori ne pomagajo, ker jih ni. Morda niti ne bi zalegli, se strinjam, ma svoje življenje ukiniti zaradi drugega pa tudi ne mislim. Odrezala sem jaz brez problema, samo me ne pusti pri miru. In nima enega samega razloga za tako početje, res ne razumem.

In kaj predlagate kot rešitev?
[/quote]

Glede na prebrano vam predlagam, da najprej začnete pri sebi. Najdite si terapevta in mogoče boste skupaj prišli do odgovora od kje tako velika potreba po pisanju izmišljenih zgodbic in dramatičnem iskanju pozornosti. Precej očitno je in tudi po svoje alarmantno, da se delate norca iz tovrstnih situacij.

Glede na prebrano vam predlagam, da najprej začnete pri sebi. Najdite si terapevta in mogoče boste skupaj prišli do odgovora od kje tako velika potreba po pisanju izmišljenih zgodbic in dramatičnem iskanju pozornosti. Precej očitno je in tudi po svoje alarmantno, da se delate norca iz tovrstnih situacij.
[/quote]

Jaz nimam nobene potrebe po izmišljevanju. Imam vse dokaze shranjene. Pa tudi pozornost dobim na 1001 način, če jo potrebujem. Ne bi si nikoli drznila zlorabljati tako delikatno temo za hec. Se pa res znajdem trenutno v situaciji, ko nisem več pametna in ne vem kaj narediti, da bo prav in da bo mir. Terapevt bi prišel prav tistemu, ki nadleguje, ne meni.

Glede na prebrano vam predlagam, da najprej začnete pri sebi. Najdite si terapevta in mogoče boste skupaj prišli do odgovora od kje tako velika potreba po pisanju izmišljenih zgodbic in dramatičnem iskanju pozornosti. Precej očitno je in tudi po svoje alarmantno, da se delate norca iz tovrstnih situacij.
[/quote]

Ma kakšnega terapevta, lepo prosim. Pa po možnosti potem še v zdravstveno kartoteko vpis, pa kakšni psihofarmaki in trigoniki potem, ko vas bodo obravnavali in dali v evidenco za farmacevtsko industrijo, kot njihove porabnike. Kar je velika ovira potem pri pregledih za zaposlitev :). So pozorni na to in vas špecajo delodajalcem, d aimate tovrstne obravnave in ste na psihodeličnih zdravilih:)

Že kak hobi je dovolj, da odmisliš, odpikaš takega iz svojih misli, ker ga moraš – in kot že napisano; umik, popolni ignor take osebe, odrezat je treba, ker taka oseba se hrani z vašimi odzivi na njene provokacije. Ker vas želi na tak način uničiti, potlačiti še dodatno, ker vas prej ni mogla, ker ste se ji uprli in povedali resnico v obraz, da ste si celo končno to upali. Ker takemu se po robu postavit pomeni ravno to, da moraš računati na to, da bo ubijalsko maščevalen nazaj, lahko tudi nekaj let.

Umik. Ignore. izbris iz vašega spomina. Pa če je to tudi oče vaših skupnih otrok – imam tako izkušnjo.

Ah mate težave sami s sabo eni. Dejte no mir. Kako naj te nekdo zasleduje in nadleguje na fb. Zapri profil in objavlaj v krogu prijateljev. Kaj se pa javno prodajaš z vsako malenkostjo. Saj prav kličeš k nadlegovanju. Če si zaprt v krog prijateljev brez da vzameš vsakeg čapca ki ti pomiga in odstranjuješ težake, brez osebnih podatkov in fotk za javnost ….te
ne more psihopatirat za bilo kaj.

Jaz nimam nobene potrebe po izmišljevanju. Imam vse dokaze shranjene. Pa tudi pozornost dobim na 1001 način, če jo potrebujem. Ne bi si nikoli drznila zlorabljati tako delikatno temo za hec. Se pa res znajdem trenutno v situaciji, ko nisem več pametna in ne vem kaj narediti, da bo prav in da bo mir. Terapevt bi prišel prav tistemu, ki nadleguje, ne meni.
[/quote]

Zelo jasno je, da se delate norca.

Tema ni moja, če si imela mene v mislih. So pa očitno te stvari bolj pogoste kot bi si človek mislil.. zanimivi odgovori. Avtorica, ne vem če obstaja rešitev, ignor ne pomaga, ker te prej ali slej najde nekje. Zgleda se eni res hranijo z naßo energijo in uživajo v bolanih dejanjih. Tudi taki, ki zgledajo navidezno v redu osebe.
[/quote]

Če ti tako rečeš, potem pa že. Si samo ena od ubogih. Na duhu in telesu.

Zelo jasno je, da se delate norca.
[/quote]

Predlagam da naj se dotični nadlegovalec obrne na vas tako pametno in modro, pa skupaj ugotovita kako bo nehal s temi neumnostmi enkrat za vselej. Bi bil čas. 🙂 Pa svoje banane prodajajte komu drugemu.

Če ti tako rečeš, potem pa že. Si samo ena od ubogih. Na duhu in telesu.
[/quote]

Tema ni moja, ne vem kaj ti ni jasno. A izvoli preveriti pri moderatorjih. Razen, če ste vsi skupaj zmenjeni, da to počnete za klike. Me ne bi presenetilo, bi pa bilo lepo vedeti.

Pisati drugim, da so ubogi na duhu in telesu je pa kaj- dar ? To je tvoj talent? Znanje? Ponos? Lepo, če je to vse kar znaš in zmoreš 🙂

New Report

Close