Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Realme 7 pro, navezano na eno od preteklih tem

Realme 7 pro, navezano na eno od preteklih tem

So vsaj dve v preteklosti spraševale glede telefona in fotoaparata. Tako na hitro iz prve roke, ker sem Huawei P40 lite vrnil in vzel tega Realme 7 pro, (vse apliakcije iz google play-a kljub kloniranju telefona namreč pri Huawei niso delovale ali niso delovale pravilno, tako da tisti ki trdijo, da vse dela, si izmišljajo ali pa tako ne vedo).

Fotoaparat pri Realme je soliden. Enako, kot vse ostale znamke ima našopane programske parametre ostrine in živih barv. Da bi bile slike slabše kot pri Huaweu ni opazit.

Baterija se polni ekspresno hitro, vzdrži dosti več od xiaomi-ja, še vedno pa precej manj od Huaweia, kljub dobrim tovarniškim podatkom. Pri intenzivni rabi interneta se namreč kar hitro prazni.

Kljub temu za at denar ni slab telefon, ima dober zaslon. Dela hitro, zmogljivost pomnilnika več kot dovolj.

Največje pomanjklivosti so s povazavo zunajih naprav, televizija, račuanlnik, tester, fotoaparat … Preko USB in OTG kabla mi ga ni ratalo še z ničemer povezat, da bi delovalo (tako da bo za to še kar dosedanji Huawei P20 bil dober).😁 Preko Wi-fi bom še probal. Nima tudi možnosti, da bi se uporabil kot daljinec.

Je pa poceni. Ob menjavi operaterja me bo ob znižani ceni naročnine tako rekoč prišel slabih100 evrov, ker sem tudi pri mobilni šel stran od telemacha in preklopil na A1.

Evo tako, sem se malo poigral. Povezava z računalnikom dela tudi preko USB in se torej lahko prenaša slike in vse ostalo, da ni treba okol riti v žep z raznimi google drive, ipd., če stacionarni računalnik nima bluetootha in tudi hitreje je preko USB 3.0.

Povezave z monitorji in televizorjem mi pa delajo preko wi-fi, preko kabla ne. Tako da ni švoh.

je djal mojster fotografije, ki nima pojma

ha ha

Ja hendikepiranec vampast, vse štima. Samo da ti prdneš v temo, pa si že sečno?

Tudi jaz imam par dni ta telefon. Moti me edino, da mi ne vklopi 4g+ ampak samo 4g. Kako je pri vas? Berem, da ne podpira carrier aggregation, čeprav v specifikacijah piše, da podpira LTE-A.


Odvisno od signala, meni kaže 4G+

Meni pa samo 4g… Prejšnji telefon je na isti lokaciji vedno kazal 4g+… Oznaka telefona je pa RMX 2170, kupljen pri A1.


Odvisno od signala, meni kaže 4G+
[/quote]

Lahko prosim poskusiš z aplikacijo npr. Netmonster pa poveš, če ti tam tudi kaže 4g+ ? Hvala

Ne, zdaj mi kaže samo 4G, lahko drugič probam, ker zvečer je najbolj zasedeno omrežje, sem ravno pred nekaj dnevi spraševal sina, če njemu tudi kaže 4G plus, ko sem probaval telefon. Meni ni toliko pomembno, ne koristim telefona za podatke kaj dosti, imam pretežno povsod preko Wi-fi. Podatke največkrat uporabim za navigacijo, ostalo skoraj ne…

Tako je stanje trenutno:

[img]https://shrani.si/f/3i/Dn/40DF84j7/screenshot2021-04-23-22-.jpg[/img]

Pomojm bi moglo pisati lta-a in zraven 800+1800 ali kaj podobnega, če bi bil 4g+. Tako piše pri starem z isto sim kartico na isti lokaciji. Pri meni npr. trenutno lte 1800, lahko pa samo lte 800, nikoli pa oboje skupaj…

Aha, narobe sem povedal, sinu kaže 4G+, ima pa Huawei P30 pro in A1 omrežje, jaz imam telekom, moral bi njegovo sim prestavit v svojega in bi potem videl.

Če se ti bo dalo probaj, me res zanima kaj bo pokazalo…

Enkrat bom probal, zdaj ne. Samo sem prepričan, da mi je zadnjič podnevi kazal še tist plusek zraven zgoraj pred napisom 4G.

Se ne mudi 😉 pri meni pa stalno samo 4g…

Tole so mi poslali iz servisa, da so vprašali Realme:
“Realme 7 Pro only supports 4G+ operation mode of some Carriers. If 4G+ is not displayed when using, it will not support 4G+ of this Carrier.”
Očitno v Slo in glede na forume tudi še kje drugje ne podpira 4g+…

New Report

Close