Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LudiD & Company, da se vam slučajno ne bo zgodilo kaj takega…

LudiD & Company, da se vam slučajno ne bo zgodilo kaj takega…

https://informer.rs/svet/vesti/600855/preminuo-hans-garder-teoreticar-zavere

Zgodi se tudi najboljšim, a ne. Včasih ni tako slabo, če se človek obnaša previdno, magari za vsak slučaj.

[img]https://scontent.flju1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/175055002_226174099305345_3525590488351574176_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=Z0d0cy7Jyo8AX_HALiH&_nc_ht=scontent.flju1-1.fna&oh=fa55bab11c9035e9963dc08859f4c41e&oe=609EE6F3[/img]

Ajde ne kakaj, paničarji-brnjičari-opranci.
Res nočete uporabljat možgane..Enostavo odbijate info, pomoč, inteligenco..
Bom se še trudil, čeprav eni nočete, sej boste prej al slej ukapirali.

nova
Uredništvo priporoča

Ajde ne kakaj, paničarji-brnjičari-opranci.
Res nočete uporabljat možgane..Enostavo odbijate info, pomoč, inteligenco..
Bom se še trudil, čeprav eni nočete, sej boste prej al slej ukapirali.
[/quote]

A nisi tudi ti isti? Odbijaš informacijo, ko si jo dobil? Nočeš uporabljati možganov… V čem si ti drugačen?
Aja!!! Ti govoriš resnico, drugi pa lažejo? Muhamed je tudi prepričan, da je Alah edini in pravi Bog. Pa bo težko prepričal kristjana v to. Ali pa hindujca. To ti je podobno, tudi ti misliš, da imaš prav, pa da drugi lažejo. Ampak velja tudi obratno, saj veš.

mislim, da se tega večina zaveda. Sem že rekel, raje umrem svoboden, pa magari od tega virusa, kot brez nje z masko na gobcu, pa pocepljen kot živina, zaradi virusa, za katerega ljudje umirajo na cesta. Aja pardon, ne umirajo na cestah.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A nisi tudi ti isti? Odbijaš informacijo, ko si jo dobil? Nočeš uporabljati možganov… V čem si ti drugačen?
Aja!!! Ti govoriš resnico, drugi pa lažejo? Muhamed je tudi prepričan, da je Alah edini in pravi Bog. Pa bo težko prepričal kristjana v to. Ali pa hindujca. To ti je podobno, tudi ti misliš, da imaš prav, pa da drugi lažejo. Ampak velja tudi obratno, saj veš.
[/quote]
Te pa mi razloži kako sem še živ, in vsi ki hodimo na proteste kako ne zbolijo, druzimo se, ne nosimo maske, grlimo se in tko naprej?
Sem IMUN?
No zdaj povej po enem letu, zakaj bi se cepil, in zakaj bi nosil maske, zakaj bi se testiral?
Hrkati mi se jemljejo pravice, ne morem delat v svojm fohu (brez maske) posegat se hoče v moje telo, čeprav sem zdrav kot dren ne glede na to kaj se ne držim ukrepov niti ene sekunde od samega začetka, kot ostali ljudi ki sledijo objektivnim informacijam, ne le enim iz TV-dnevnika.
Sem poslusal tudi vašo verziji, in me ni prepričala, ne teoretski niti v praksi (to skoz dokazujem)…

A nisi tudi ti isti? Odbijaš informacijo, ko si jo dobil? Nočeš uporabljati možganov… V čem si ti drugačen?
Aja!!! Ti govoriš resnico, drugi pa lažejo? Muhamed je tudi prepričan, da je Alah edini in pravi Bog. Pa bo težko prepričal kristjana v to. Ali pa hindujca. To ti je podobno, tudi ti misliš, da imaš prav, pa da drugi lažejo. Ampak velja tudi obratno, saj veš.
[/quote]

Alah in Bog sta eno in isto, Mohamed in Kristus nista, ampak a ti veš, da so si šele v 9. stol izmislili še svetega duha? :))))))))))))))))))

Kaj si torej hotla povedat? Pa če bo LudiD umrl, zanj garant ne bodo napisali, da je od ali z ali zaradi korone. Pri tebi pa nisem čist ziher.

Alah in Bog sta eno in isto, Mohamed in Kristus nista, ampak a ti veš, da so si šele v 9. stol izmislili še svetega duha? :))))))))))))))))))

Kaj si torej hotla povedat? Pa če bo LudiD umrl, zanj garant ne bodo napisali, da je od ali z ali zaradi korone. Pri tebi pa nisem čist ziher.
[/quote]

Povej ti kakšnemu muslimanu, da sta Alah in (krščanski) Bog eno in isto.


Te pa mi razloži kako sem še živ, in vsi ki hodimo na proteste kako ne zbolijo, druzimo se, ne nosimo maske, grlimo se in tko naprej?
Sem IMUN?
No zdaj povej po enem letu, zakaj bi se cepil, in zakaj bi nosil maske, zakaj bi se testiral?
Hrkati mi se jemljejo pravice, ne morem delat v svojm fohu (brez maske) posegat se hoče v moje telo, čeprav sem zdrav kot dren ne glede na to kaj se ne držim ukrepov niti ene sekunde od samega začetka, kot ostali ljudi ki sledijo objektivnim informacijam, ne le enim iz TV-dnevnika.
Sem poslusal tudi vašo verziji, in me ni prepričala, ne teoretski niti v praksi (to skoz dokazujem)…
[/quote]Ko boš crknilo tako ne boš moglo povedat. Niti ena sama malenkost ti v tisti nagravžni tupi ciganski betici ne deluje.

Povej ti kakšnemu muslimanu, da sta Alah in (krščanski) Bog eno in isto.
[/quote]

Moja mama je muslimanka in njeni sorodniki so mi nekoč že kot otroku razložili, da ni nobene razlike med Alahom in našim krščanskim Bogom (moj oče je kristjan in tudi sama sem bila dokaj neuspešno na poti v tozadevno indoktrinacijo). Ali potem to pomeni, da ti sorodniki niso dobri muslimani, ali pa pač pomeni, da so pametni in razumni? Ali pa tro sploh pomeni kaj tretjega?

Viharni: tudi ko boš ti preminil ne boš mogel povedati če si preminil zaradi zagnojenosti možganov. Ti si res ena fekalija, a ne. 🙂


Te pa mi razloži kako sem še živ, in vsi ki hodimo na proteste kako ne zbolijo, druzimo se, ne nosimo maske, grlimo se in tko naprej?
Sem IMUN?
No zdaj povej po enem letu, zakaj bi se cepil, in zakaj bi nosil maske, zakaj bi se testiral?
Hrkati mi se jemljejo pravice, ne morem delat v svojm fohu (brez maske) posegat se hoče v moje telo, čeprav sem zdrav kot dren ne glede na to kaj se ne držim ukrepov niti ene sekunde od samega začetka, kot ostali ljudi ki sledijo objektivnim informacijam, ne le enim iz TV-dnevnika.
Sem poslusal tudi vašo verziji, in me ni prepričala, ne teoretski niti v praksi (to skoz dokazujem)…
[/quote]

Tudi mi se celo leto družimo, otroci so na igrišču, če je grdo vreme se družimo doma, ko je lepo vreme imamo piknike. Otroka v prvi triadi, en v vrtcu, vsi skoz zdravi, mož je skoz hodil v službo, jst sem delala od doma in učila otroke. Na naši šoli in vrtcu ni bilo okužb, v Lj, pa je cca 600 otrok. Skratka mi živimo čisto normalno življenje, brez omejitev, edino kar si dam masko za v trgovino pa še to z nosom ven, razkuževali si nikoli nismo nič, se umivamo kot smo se skoz. Tako da ne mi nabijat z nekim virusom, ki je vse nateg. Pač virusi so vedno bili in bodo, je še gripa, prehladi, pljučnica, je še ogromno drugih hujših bolezni in kaj naj zdaj se zašvasam v bajto in zgnijem al kaj? Treba je živeti ne vegetirat in živeti v strahu, ovčice debilne.

Wow! Sem mislila, da se borite proti fašizmu LOL, nakoncu pa lepo dokažete, da ste sami to.

Wow! Sem mislila, da se borite proti fašizmu LOL, nakoncu pa lepo dokažete, da ste sami to.

Ja, nič… teoretiki zarot in zanikovalci virusa lepo zdaj doma čičat pa čakat, da se drugi precepijo in da virus izgine. Je ni večje sramote kot, da zanikovalec umre od zanikanega. Čajčka kuhat pa limonco not, ko greste ven pa masko, razkuževat roke in kašljat v rokav.

Wow! Sem mislila, da se borite proti fašizmu LOL, nakoncu pa lepo dokažete, da ste sami to.
[/quote]
Blesavo multinično prizadeto ni sposobno misliti, zato ne loči med fašisti in med osvoboditelji fašizma.

Najbolje bi bilo, da se zanikovalci virusa vsaj cepijo. Tako ne bodo zboleli in bodo lahko še naprej zanikali virus.

New Report

Close