Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moški kakšne fore so to

moški kakšne fore so to

Večino življenja sem preživela v moški družbi in sem mislila, da jih poznam, pa zgleda, da mi je en tip dal vedeti, da nimam pojma o njih. Zato sprašujem tukaj kaj pomeni, ko se moški takole obnaša do tebe. Najprej imaš občutek, da te osvaja, da je preskočila iskrica, da sta na isti frekvenci, potem se umakne, pa te spet potegne k sebi, pa spet odrine, pa spet vleče nazaj. Recimo en dan te pospremi, drugi dan pa strogo poslovni odnos kljub temu, da sta sama. Čez par dni se srečata, pa vidiš njegovo veselje, da te vidi in se trudi, da bi ti ugajal kjer se le da, potem prideta skupaj naslednji dan, pa on spet poslovno in strogo resen in ti da občutek, kot da si popoln tujec.
Jaz ga večinoma nemo opazujem in si mislim svoje.
Moški, mogoče kakšna pametna razlaga?

 

To je čustveni manipulator. Bejži od takega.

Odklopi svojo frekvenco in ostani na poslovni ravni.

nova
Uredništvo priporoča

Babe to počnete redno. Ta se pa na enak način maščuje. Ko ve manipulirate z desci, vam je to smešno in se režite na pijanih babjih večerih. Koliko ste se narežale na račun “revežev,”
zdaj pa še prenašajte smeh na vaš račun.

To je čustveni manipulator. Bejži od takega.
[/quote]

Tudi meni deluje to precej nezdravo, nezrelo. Lahko je neodločen, lahko malo moten, lahko pa mu nisi lih nekaj mu pa prideš prav za kratkočasenje, ko ni drugih – boljših pri roki… lahko je še kakšen drug razlog, a kakorkoli obrneš se bo težko izcimilo kaj konkretnega iz tega, ne polagaj upov…

Manipulator, ko imas enkrat izkusnjo s takim, drugic ze bolje hendlas z naslednjim podobnim. Z naslednjim, ko prepoznas manipulacijo, lahko vodis igro in se malo poigrackas z njim, neverjetno, kako so le ti potem uzaljeni in prizadeti, ko jim nastavis ogledalo.

To je čustveni manipulator. Bejži od takega.
[/quote]

Kaj pa vem, če je ravno čustveni manipulator. Bolj mi deluje kot zmeden moški v zrelih letih, kot, da se na trenutke prepusti, potem pa se ustraši lastnih čustev in ga zagrabi panika.
Primer, se par dni ne vidiva, pa ga potem pokličem iz poslovnih razlogov in ko ga slišim, se mu trga glas, komaj govori, kot da je ful prizadet, žalosten, obupan, ne vem kako si naj to razlagam.

Ljudje pač razpoloženjsko nihamo. Opisani način vedenja ni nič drugega kot obnašanje nekoga, ki sledi svojemu počutju. Problematično je kvečjemu nesprejemanje tega s strani avtorice prispevka, ki pričakuje, da jo bo ta, drugi, vsak dan nosil po rokah, ker bi to njej ustrezalo. Že kar stereotipna situacija.

Vztrajaj! .

Pomislila sem na to, da se mogoče samo odziva na moje vibracije. Recimo, ko se en dan tako trudi, da bi mi ugodil kjer se le da, me potem, ko se razidema ponavadi prešine takšna hudomušna misel: A teritorij si pripravljaš? Ne bo ti uspelo, ni šans, da ti nasedem. Ne boš me dobil.

Ženske pravite, da si lahko kadarkoli premislite. Zakaj si ne bi smel enako moški kadarkoli premislit? Aja, moški mora biti trden in stoičen, da prenaša vaše muhe. Zakaj bi jih? Kaj pa nudite za to?

Njegovo vedenje po mojem skromnem mnenju ni povezano s teboj. Domnevam, da precenjuješ svojo interpretacijo. Verjetno gre za šarmantnega in prijetnega možakarja, ki ga akutno tarejo neke težave. Morda bolna mater, morda kak sodni spor,…

Vztrajaj! .


Koliko mi je znano, ima v nulo pošlihtano zasebno in poslovno življenje.


Koliko mi je znano, ima v nulo pošlihtano zasebno in poslovno življenje.
[/quote]

Dokler ne boš z njim sobivala nekaj časa 24/7, ne moreš tega trdit 🙂

To so običajno ženske fore.
A ti niso kot ženski prijetne?


Koliko mi je znano, ima v nulo pošlihtano zasebno in poslovno življenje.
[/quote]

Lahko je brat v ločitvenem postopku. Morda ima botrca raka. Lahko je karkoli, kar se ga dotakne in na kar nima vpliva.

Bistvo je: do tebe se vede povsem nevtralno. Tvoje domneve o (spolni in čustveni) naklonjenosti ne pijejo vode. Po domače: sploh se ne ukvarja s teboj. Ukvarja se precej intenzivno “s seboj” (zato mu zmanjka energije za navzven).

Vztrajaj! .

A kakšne fore so to? Ponavadi babje. Tako se igrate s tipi, ker vam je to smešno. A vam mora moški razlagat vaše finte?

To ni značilno za moške generalno. To je karakter. Tudi pri ženskah. So ti kar prav povedali o manipulatorjih. Pa ne kaj met z njim, pomojem ti bi blo žal.

To ni značilno za moške generalno. To je karakter. Tudi pri ženskah. So ti kar prav povedali o manipulatorjih. Pa ne kaj met z njim, pomojem ti bi blo žal.
[/quote]

Jaz pa sem si že domišljala, da se je zaljubil vame. Potem pa nič, grem naprej raziskovat moški svet 🙂

Saj potem sta pa približno glih.

Avtorica bolje je vprašanje kakšna fora je to, da si še vedno ne znaš izmislit kakšno bolj zanimivo zgodbico.

Jaz pa sem si že domišljala, da se je zaljubil vame. Potem pa nič, grem naprej raziskovat moški svet 🙂
[/quote]

To si radi domišljamo – tako moški kot ženske. A kot moški s podobnim odnosom, kot je opisano, sklepam na podlagi lastnih izkušenj… Pridejo obdobja v življenju, ki so izčrpljujoča. Moj primer z botrco je npr. resničen. In ta družina mi je zelo ljuba. In me mori… Čeprav vem, da nimam vpliva. In ravno zato sklepam, kot sklepam: če se moram v trenutku šibkosti od nekoga oddaljiti, potem ta drugi zagotovo ni nekdo, ki bi ga smatral oz. želel kot bkižnjega (intimnega). Kar pa ne pomeni, da bi zato bil ta drugi kakorkoli “slab”. Le nek vir harmonije oz. navdiha ni.

Vztrajaj! .

meni se tudi zdi, da si mogoče ti malo preveč empatična in občutljiva na razpoloženje drugih in preveč navezuješ nase.
mogoče je tip en dan samo dobre volje, drug dan ga pa kaj muči.
ne ga tretirat, kot da te osvaja. verjetno hoče tu pa tam biti samo prijazen

To si radi domišljamo – tako moški kot ženske. A kot moški s podobnim odnosom, kot je opisano, sklepam na podlagi lastnih izkušenj… Pridejo obdobja v življenju, ki so izčrpljujoča. Moj primer z botrco je npr. resničen. In ta družina mi je zelo ljuba. In me mori… Čeprav vem, da nimam vpliva. In ravno zato sklepam, kot sklepam: če se moram v trenutku šibkosti od nekoga oddaljiti, potem ta drugi zagotovo ni nekdo, ki bi ga smatral oz. želel kot bkižnjega (intimnega). Kar pa ne pomeni, da bi zato bil ta drugi kakorkoli “slab”. Le nek vir harmonije oz. navdiha ni.
[/quote]

Stran pojdi od njega, samo to ti lahko rečem. Doma ima družino in ko je vse OK doma te obravnava kot da te ni, ko pa zašteka, pa išče pozornost, ki jo doma ne dobi pri tebi. Sem uganil a ne? Odmakni se, ker boš prizadeta. Ne dela to ne prvič ne zadnjič. Na ven seveda izgleda, kot da ima popolno urejeno življenje, marsikaj ne veš, samo to ti lahko rečem. Skritega je za stenami domov veliko in on se predstavlja na ven, kot vse je Ok, super, verjetno pa trpi pomankanje vsega in je razočaran nad vsem… Mogoče celo depresiven, težko boš z njim…

Vsakemu normalnemu moškemu more bit v interesu, da žensko, ki se odzove na njegovo bližino čim prej stisne k sebi, ni nujno, da jo dol da…., pol se pa naprej odvijajo stvari kakor se pač odvijajo.
Ta model je pač nesiguren sam v sebe, dosti je teh če-jev…., ali ima še kakšno drugo bejbo v paci in cinca, ker se je na drugo bolj čustveno napalil…, ali pač ni imel kej dosti opravka z ženskami v življenju, ali pač nima na sex zdrav pogled, ki naj ga bi imel moški.. No ja sej sm tud jst izpadel kdaj neodločen, jebi ga.

Tako se obnaša dec, ki je to občutil z ženske strani. Ali kar piše desi. Tudi možno. Odvisno a počne nalašč ali pa nezavedno, samo tega še sam mogoče ne ve.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close