Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako legalno prodat domače marmelade, sokove,…

Kako legalno prodat domače marmelade, sokove,…

Ker se ne znajdem u poplavi informacij bom povprašala kar tukaj, ker več glav več ve.
Pozimi sem kuhala marmelade in sokove, in jih bo za našo uporabo preveč. Nekaj sem sicer razdala, ampak ker je tudi pri nas rahla finančna kriza bi rada to unovčila. A nebi nekaj na črno, ker se bojim. Kako lahko legalno prodam domače izdelke. Tudi kisle kumarice in podobno. Ne gre pa neke velike količine, vsega skupaj enih 50 kozarcev.
Hvala za nasvete in lep dan

Po moje lahko kot osebno dopolnilno delo.

Če tega le ni veliko, bi se z kakim kmetom zmenil, da proda pa dobi provizijo. Win-win za oba.

Kot osebno dopolnilno delo ne gre, sm že gledala, pa tudi nekoč sem ga že imela. A kmet pa to lohk prodaja? Mislim, ker je predelano. Pa ne vem če mi se to splača sploh. Pa tud nobenga ne poznam.


Preko Bolhe domače pridelke, seveda v omejenih količinah. Jaz sem že tako kupil domače orehe, v naprej strte.

Ker se ne znajdem u poplavi informacij bom povprašala kar tukaj, ker več glav več ve.
Pametno. Ker te glave tukaj so po večini biser inteligence. Torej želiš nekaj uradno in pravilno in ti greš spraševat tukaj, kjer bi jih 98 procentov zmrznilo že ob vprašanju koliko letnih časov poznamo… Pametno.

Pozimi sem kuhala marmelade in sokove, in jih bo za našo uporabo preveč.
Marmelade in sokovi se kuhajo poleti in jeseni, ko plodovi dozorijo in jih je potrebno “shranit”, da ne gre pridelek v nič. Bolj imam občutek, da si v trgovini kupovala in pobirala sadje pred iztekom oz. napol gnilo z namenom, da boš vse pokuhala in mastno prodala po bajtah, pa te je covid situacija prisilila, da tega ne moreš počet a ne?
Drugega si ne morem mislit ob tem, da si nakuhala toliko, da že v prvi polovici razmišljaš, da bo tega preveč. Kako preveč? Saj imaš časa še tri mesece za popit in pojest!

Nekaj sem sicer razdala, ampak ker je tudi pri nas rahla finančna kriza bi rada to unovčila.
Lani oktobra mi je sosed, kmet po duši in srcu, dal njihovo domačo salamo, ker sem mu prišel pomagat, ko je krava sturjala teleta. Zastonj mi jo je dal. 5. Novembra sem šel k njemu in rekel daj mi prosim prodaj 3 salame. Decembra, ko je klal prašiča, sem jih kupil 15! Kupil! Torej dal mi je dober izdelek in sem takoj tekel kupit še!
Razmisli – če bi tvoji izdelki bili kaj dobri in vredni, bi vsi tisti že pritekli nazaj kupit. Takoj kupit.

A nebi nekaj na črno, ker se bojim.
Ooooo, ti bi na črno, ti bi. Ampak ti tukaj iščeš luknjo pod pretvezo, da bi ti kdo namignil, kako se izognit sitnostim. Ker če bi ti res bilo za legalno, bi davčno poklicala in vprašala.

Tudi kisle kumarice in podobno.
Pejt pred porodnišnico in talaj bodočim mamicam. Vsaka ti bo pet eur u žep dala. Ko nosečnice hodijo na preglede je nekaj najlepšega, da jim nekdo pred vhodom podari kozarec kislih kumaric

Ne gre pa neke velike količine, vsega skupaj enih 50 kozarcev.
50 kozarcev?! Že celo zimo jeste to zelenjavo, nekaj si jo že raztalala, nekaj stran vrgla ker so pokrovčki spustili… Zdaj pa jih je še 50!? Ti si se pa precej uštela a ne? Torej imaš vsega skupaj okrog 1000 kozarcev a ne? Močna proizvodnja ni kaj… Eta Kamnik je zate amater ;))

Hvala za nasvete in lep dan
Ni kaj. Z veseljem. Lep dan tudi tebi

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

uživaj v domačih dobrotah ne pa prodajat.v roku 5 let boš pa ja pojedla.

Ker se ne znajdem u poplavi informacij bom povprašala kar tukaj, ker več glav več ve.
Pametno. Ker te glave tukaj so po večini biser inteligence. Torej želiš nekaj uradno in pravilno in ti greš spraševat tukaj, kjer bi jih 98 procentov zmrznilo že ob vprašanju koliko letnih časov poznamo… Pametno.

Pozimi sem kuhala marmelade in sokove, in jih bo za našo uporabo preveč.
Marmelade in sokovi se kuhajo poleti in jeseni, ko plodovi dozorijo in jih je potrebno “shranit”, da ne gre pridelek v nič. Bolj imam občutek, da si v trgovini kupovala in pobirala sadje pred iztekom oz. napol gnilo z namenom, da boš vse pokuhala in mastno prodala po bajtah, pa te je covid situacija prisilila, da tega ne moreš počet a ne?
Drugega si ne morem mislit ob tem, da si nakuhala toliko, da že v prvi polovici razmišljaš, da bo tega preveč. Kako preveč? Saj imaš časa še tri mesece za popit in pojest!

Nekaj sem sicer razdala, ampak ker je tudi pri nas rahla finančna kriza bi rada to unovčila.
Lani oktobra mi je sosed, kmet po duši in srcu, dal njihovo domačo salamo, ker sem mu prišel pomagat, ko je krava sturjala teleta. Zastonj mi jo je dal. 5. Novembra sem šel k njemu in rekel daj mi prosim prodaj 3 salame. Decembra, ko je klal prašiča, sem jih kupil 15! Kupil! Torej dal mi je dober izdelek in sem takoj tekel kupit še!
Razmisli – če bi tvoji izdelki bili kaj dobri in vredni, bi vsi tisti že pritekli nazaj kupit. Takoj kupit.

A nebi nekaj na črno, ker se bojim.
Ooooo, ti bi na črno, ti bi. Ampak ti tukaj iščeš luknjo pod pretvezo, da bi ti kdo namignil, kako se izognit sitnostim. Ker če bi ti res bilo za legalno, bi davčno poklicala in vprašala.

Tudi kisle kumarice in podobno.
Pejt pred porodnišnico in talaj bodočim mamicam. Vsaka ti bo pet eur u žep dala. Ko nosečnice hodijo na preglede je nekaj najlepšega, da jim nekdo pred vhodom podari kozarec kislih kumaric

Ne gre pa neke velike količine, vsega skupaj enih 50 kozarcev.
50 kozarcev?! Že celo zimo jeste to zelenjavo, nekaj si jo že raztalala, nekaj stran vrgla ker so pokrovčki spustili… Zdaj pa jih je še 50!? Ti si se pa precej uštela a ne? Torej imaš vsega skupaj okrog 1000 kozarcev a ne? Močna proizvodnja ni kaj… Eta Kamnik je zate amater ;))

Hvala za nasvete in lep dan
Ni kaj. Z veseljem. Lep dan tudi tebi
[/quote]
Oooooo kako bi tebe mogel en z macolo po betici vzgati, da te rukne dol z oblakov. Peruti so ti pozabli postrit, da tako visoko letas. Ti si zaposlen v zdravstvu kvecjemu, ko dvorni norček. Pol pa svoje frustracije tu zabijaš. Zensko maš več vredno filas ego, skozi namišljene zgodbice. Si očitno manjvredn člen, tisti, ki manj doprinese, da se tako nizkotno gor vlečeš. Fizično delo, nimaš blage. Neumen spizden butec. Trdo boš pristal, brez skrbi. Pa ko deluješ topel ti bo še pasalo. Če nisi mel dovolj pozornosti v otroštvu, ali še nevarnejše si jo imel preveč, a jeb.at ga. Moraš se prenašati. Zdaj pa liziko v usta, da ti sladkor nabije in boš lohka sam sebi aplavziral kako simpatično tvoriš povedi in ja vsem nam je jasno,da seje tvoj mentalni razvoj zaključil 25 let nazaj monkey boy, klatež v megli.


Oooooo kako bi tebe mogel en z macolo po betici vzgati, da te rukne dol z oblakov. Peruti so ti pozabli postrit, da tako visoko letas. Ti si zaposlen v zdravstvu kvecjemu, ko dvorni norček. Pol pa svoje frustracije tu zabijaš. Zensko maš več vredno filas ego, skozi namišljene zgodbice. Si očitno manjvredn člen, tisti, ki manj doprinese, da se tako nizkotno gor vlečeš. Fizično delo, nimaš blage. Neumen spizden butec. Trdo boš pristal, brez skrbi. Pa ko deluješ topel ti bo še pasalo. Če nisi mel dovolj pozornosti v otroštvu, ali še nevarnejše si jo imel preveč, a jeb.at ga. Moraš se prenašati. Zdaj pa liziko v usta, da ti sladkor nabije in boš lohka sam sebi aplavziral kako simpatično tvoriš povedi in ja vsem nam je jasno,da seje tvoj mentalni razvoj zaključil 25 let nazaj monkey boy, klatež v megli.
[/quote]
A ni bv se tko usajat? Hehehe


A ni bv se tko usajat? Hehehe
[/quote]
Res je,usrat sn se mogo.ce tako lepo secira, haha

Kar tako .. kot na tržnici to ne gre. Ustvari si FB skupino zaintereseranih – ali pa s.p. za legalno prodaj npr. na tržnici -…

če nimaš kmetije, ne bo šlo

Na Bolho daj, kot ježe nekdo zgoraj predlagal. A misliš, da inšpektorji lovijo tiste, ki par kozarcev jurčkov ali marmelad prodajajo?
Jaz kupujem predvsem jeseni kostanj, sveže gobe, kakšne suhe jurčke tudi…. nikoli mi noben od prodajalcev ni rekel, da ima kakšne probleme z inšpekcijo.

-Narediš protikomunistično politično stranko
-Prideš na oblast, umakneš komuniste/marksiste iz posredništva pri tvoji prodaji izdelkov drugim
-Nek test kakovosti pri prodaji hranil vseeno mora bit, dobiš potrdilo
– Prodajaš, voila

To je edini način, sori. Naredit politično stranko in te Sovjetske like, kot Cerar, Janša, Šarec, preženeš iz politike v ljubiteljsko slikarstvo.

Ostali načini so težji. Jim moraš dajat 400€ na mesec, ko zaslužiš zgolj okoli 100€, pa tak. Lažje je nardit politično stranko pa zmagat skozi njihovo namišljeno nastavljeno demokracijo pa bit od medijev označena kot diktatorka in fašistka, kot dajat okoli 420 na mesec zaradi marmelade.. Pomojem. Pač odloči se ane

A pa res kdo od neznancev na bolhi kupuje domace proizvode brez vseh deklaracij? Jaz ne bi upala.

Mi ozimnico pustimo za drugo leto in jo nadevamo bolj spredaj, da jo najprej porabimo. Če so kozarčki bistri in ok.
Nekaj porabimo tudi preko leta, poletja za kakšne piknike, delovne akcije, peciva,… Mogoče bo letos slaba letina in pride še prav.
Letos poleti malo razmisli, kaj sploh jeste npr. Jaz imam sto kil malin, a ne jemo marmelad. Zato jih zamrznemo za smutije, kosmiče, peciva, predelan v sok, večino pa jih hitrimi pojest sveže in tisti čas prilagodimo jedilnik.
Če imam preveč paprike je ne vlagam klasično, ker pojemo mogoče 5 kozarcev. Raje jo zamrznemo, še raje naredim osnovo za omake s čebulo, paradižnikom,… In to vložila ali zamrznemo….
V glavnem temu se reče pametna gospodinja- veš kaj radi jeste, to sadiš in na vam ustrezen način predelaš oz.uskladiščiš.
Tudi en vegetarijanec ne zakolje pujsa in nabita v zamrzovalnik, ker to pač vsi delajo.
Mislim, da ma Vaga prav.
Poleg tega pa če vam gre finančno slabo pa projekte te vložene zadeve in prišparate v merkatorju.

Ker se ne znajdem u poplavi informacij bom povprašala kar tukaj, ker več glav več ve.
Pametno. Ker te glave tukaj so po večini biser inteligence. Torej želiš nekaj uradno in pravilno in ti greš spraševat tukaj, kjer bi jih 98 procentov zmrznilo že ob vprašanju koliko letnih časov poznamo… Pametno.

Pozimi sem kuhala marmelade in sokove, in jih bo za našo uporabo preveč.
Marmelade in sokovi se kuhajo poleti in jeseni, ko plodovi dozorijo in jih je potrebno “shranit”, da ne gre pridelek v nič. Bolj imam občutek, da si v trgovini kupovala in pobirala sadje pred iztekom oz. napol gnilo z namenom, da boš vse pokuhala in mastno prodala po bajtah, pa te je covid situacija prisilila, da tega ne moreš počet a ne?
Drugega si ne morem mislit ob tem, da si nakuhala toliko, da že v prvi polovici razmišljaš, da bo tega preveč. Kako preveč? Saj imaš časa še tri mesece za popit in pojest!

Nekaj sem sicer razdala, ampak ker je tudi pri nas rahla finančna kriza bi rada to unovčila.
Lani oktobra mi je sosed, kmet po duši in srcu, dal njihovo domačo salamo, ker sem mu prišel pomagat, ko je krava sturjala teleta. Zastonj mi jo je dal. 5. Novembra sem šel k njemu in rekel daj mi prosim prodaj 3 salame. Decembra, ko je klal prašiča, sem jih kupil 15! Kupil! Torej dal mi je dober izdelek in sem takoj tekel kupit še!
Razmisli – če bi tvoji izdelki bili kaj dobri in vredni, bi vsi tisti že pritekli nazaj kupit. Takoj kupit.

A nebi nekaj na črno, ker se bojim.
Ooooo, ti bi na črno, ti bi. Ampak ti tukaj iščeš luknjo pod pretvezo, da bi ti kdo namignil, kako se izognit sitnostim. Ker če bi ti res bilo za legalno, bi davčno poklicala in vprašala.

Tudi kisle kumarice in podobno.
Pejt pred porodnišnico in talaj bodočim mamicam. Vsaka ti bo pet eur u žep dala. Ko nosečnice hodijo na preglede je nekaj najlepšega, da jim nekdo pred vhodom podari kozarec kislih kumaric

Ne gre pa neke velike količine, vsega skupaj enih 50 kozarcev.
50 kozarcev?! Že celo zimo jeste to zelenjavo, nekaj si jo že raztalala, nekaj stran vrgla ker so pokrovčki spustili… Zdaj pa jih je še 50!? Ti si se pa precej uštela a ne? Torej imaš vsega skupaj okrog 1000 kozarcev a ne? Močna proizvodnja ni kaj… Eta Kamnik je zate amater ;))

Hvala za nasvete in lep dan
Ni kaj. Z veseljem. Lep dan tudi tebi
[/quote]

dej se ustrel majmun. porabil si 10 min za poizkus žaljenja naključnega uporabnika tega foruma a se zdej kej bolš počutiš? tableti niso prijel s prve al kaj? luzer raje išči službo

jaz trenutno jem 5 let stare kumarice.
marmelado staro 3 leta.(septembra bo imela 3 leta) pred 3 leti sem vlozila 30 kozarcev zadnja leta pa nič.čist odvisno od sezone..
če sem takrat hotela marmelado celo prodajati sem sedaj hvalezna ker je nisem ker je nebi imela.imam še 6 kozarecev od takratnih 30.
lansko leto sem vlozila 2 kozarca pred 2 leti isto….
tako da… ne kompliciraj


Po mojem se ne splača za 50 kozarcev. Kakšno ceno pa misliš postavit? V trgovini dobiš res vse živo, npr. marmelade, z deklaracijami, procenti sadja itd., pa tudi najboljše niso tako drage, kot bi morale biti domače, da bi se splačalo.
Možnost prodaje vidim edino na kakšnem lokalnem dogodku/sejmu/štantu/prireditvi ampak tega zdaj ni.
Jaz bi uživala v svojem delu in sama pojedla. To je pa ja dober občutek, če imaš svoje kozarce v shrambi.

ne se hecat no
če nimate prijavljene dejavnosti, ne morete legalno prodajat predelane hrane

NO GO

tisti pa, ki bi kupovali vložnine in shranke preko bolhe: prvič to niti slučajno ni možno, drugič, ste normalni???? neko staro hrano od bogvekdaj bi kupili, ker bi bila 10 centov cenejša kot v trgovini? pa ne veš, ali je plesniva, kaj je sploh notri, kako dolgo bo uporabna, ali je mogoče zavrelo…..

Od tujca ne kupim ničesar brez deklaracije. Ne veš kje je kuhano, kaj je res notri, od kdaj je kozarec!

Tudi jaz ne. Jaz še od znancev redko kaj vzamem. Ni brez razloga potrebno ogromno administrativnih zadev urejat (dokazila o standardih, tečaji, izpiti) preden se odpre prehrambena dejavnost. Pa še to ni zagotovilo, da so stvari kvalitetne.

eni ste ksihti..
a če si vzamem 5 minut pa v wordu natipkam “deklaracijo” pa jo naprintam in nalimam na marmelado..
pol je pa marmelada OK..???
hahah, sej lahko napišem karkoli..!!
to ni nikakršen garant..!!

Tudi jaz ne. Jaz še od znancev redko kaj vzamem. Ni brez razloga potrebno ogromno administrativnih zadev urejat (dokazila o standardih, tečaji, izpiti) preden se odpre prehrambena dejavnost. Pa še to ni zagotovilo, da so stvari kvalitetne.
[/quote]

kako kakovost..
salame imajo “vso” deklaracijo..
pa je notri en kup “E” jev, nitratov in drugih “zdravih” stvari..
ker je etiketa pa deklaracija.. je pa kvalitetno???
ne ga no biksat..
morda je skladno z navedbo !! ni pa ne zdravo ne kvalitetno..

Ne moreš. Nemogoče. Kot prvo lahko pripravo hrane za prodajo izvajajo samo registrirani živilski obrati. Registracija in odobritev mora biti urejena še preden sploh začneš z obratovanjem, torej s pripravo hrane. Moraš namreč imeti ustrezne prostore, skladne s higienskimi standardi in s standardi za varno pripravo hrane. Kot drugo, si uporabila svoje lastne pridelke, če prav razumem. Za prodajo ali pa predelavo le teh veljajo še dodatna pravila, tudi to mora biti vse registrirano in v skladu z uredbami itd. Tudi nič od tega nimaš urejenega.

Če se imaš v prihodnje namen in željo ukvarjati s tem, si preglej uredbe in zakone (na ravni EU in v Sloveniji), ki se nanašajo na živilske obrate, pripravo hrane, varnost živil, higieno itd.

Tega je malo morje.

Poleg tega moraš imeti seveda tudi neke vrste firmo ali registrirane dejavnosti, da spoh lahko karkoli prodajaš. Ampak to je pri vsej stvari še najmanjši problem.

Na kratko: ne, te hrane ne moreš legalno prodati.


Pa kot so že drugi omenili, moraš imeti tudi znanje o varni pripravi hrane, standardih itd.

New Report

Close