Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus ASIMPTOMATSKI PRENOS kovid virusa ne obstaja

ASIMPTOMATSKI PRENOS kovid virusa ne obstaja

https://www.facebook.com/stoplaznivimmedijem/videos/3418109271624246

Vaš link

Vaš link

Hvala

nova
Uredništvo priporoča

Hvala
[/quote]
Ritna luknja, a meni se pa ne boš zahvalil?

hahahahahahahahahahha DARK-O hahahahahhahaa

V mojem primeru, kjer so bili simptomi samo izguba voha, delna izguba okusa ter ščemenje v nosu, no občasno še kakšen kih (nobene vročine, nobenega kašljanja, brez glavobola, brez bolečin po telesu…), lahko rečem, da okužba ni bila prenesena na nikogar. Ne na sodelavko v majhni pisarni, s katero se dodatno še skupaj voziva v službo in iz nje, niti na družino – partner in otroci. S tem da smo se doma v času karantene obnašali kot vedno – nobene izolacije mene kot bolnika, normalno objemanje, neposredna bližina, poljubčki itd. Tako da teh asimptomskih okužba meni že dolgo ne prodajo.

Ma ja, ma kakšn asimptomatski prenos le, to so si spet neki zmisll.
Joj sam kolk laži poslušamo. Jst se res sam še smejim zravn, ČE jih že kaj slišm usta odpirat 😉

No mi smo se pa okužili od asimptomatkse osebe. Sin je bil okužen, pobral v vrtcu od okužene vzgojiteljice. Ko je bil on se v karanteni, tudi ostali člani nismo nikamor hodili, tako da se nismo mogli okužiti kje drugje. Šli smo potem na drive in testiranje in vsi negativni, čez 4 dni spet in tamal pozitiven, a ni imel niti enega simptoma (nič, tudi vonja in okusa ni izgubil). Po nekaj dneh smo pa naenkrat zboleli se ostali trije.

Čef.urji ste tko vedno najbolj pametni zato pa je dole južno epidemiološka slika totalno v ku.rcu. Hvala bogu za naravno selekcijo. Pa, da bi vas še tu pri nas pobralo, da bo 1x končno mir pred vami.
[/quote]

Nema ništa od tvojih želj 🙂

Itak si pa TOTALNO BUD.ALO, da vrjameš vsem tem nebulozam, ki jih slišiš 😉
Cifr imajo pa dol tolk, kot jjh hočjo sami prkazat. Lepo znajo manipulirat 😉

No pa zdej sm ti na hitr našla sam enl od objav kako je dole:
“U Federaciji BiH je evidentiran oporavak 95.190 pacijenata”, piše Federalno ministarstvo zdravstva. Pri tome u 99,9 posto slučajeva nije riječ ni o kakvim “pacijentima” jer oni nisu vidjeli zdravstvenu ustanovu, osim sto su iz nekog razloga morali da urade PCR test, neko u privatnim, neko u javnim poliklinikama, neko iz automobila na drive in punktovima.
Federacija BiH sa svim kapacitetima ne bi mogla da primi 95.190 pacijenata vjerovatno ni u najluđem snu.
[hashtag=manipulacija]#manipulacija[/hashtag]

Aja, ma sej to je laž, teorija zarote haha, bv sploh takim NAIVNEŽEM kot si ti, kej razlagat.
Hitr v vrsto za poskusnega zajca, če se že nis 😀

Čef.urji ste tko vedno najbolj pametni zato pa je dole južno epidemiološka slika totalno v ku.rcu. Hvala bogu za naravno selekcijo. Pa, da bi vas še tu pri nas pobralo, da bo 1x končno mir pred vami.
[/quote]

Pa še to ti lahk povem:
Mene s tem izrazom če.furka ne boš prizadelo. Ja, sm rojena v Slo, pa se NITI NOČM imet za Slovenko. Sm full ponosna da imam v seb tud pol južnjačke krvi. In ja, jst zmer rečm da sm pola pola. Ker ko berm take PRIMITIVNE SLOVENJCLE kot si ti, me je tud SRAM rečt karkol druzga 😉

Sej če.furjev imaš cel kup tud Slovencev, ki živijo v tujini, s to razliko, da jim mjčkn drugač rečejo 😉

Res si TOTALNO BUDALO :))

Pri nas doma nas je v istem dnevu pribilo vseh 8 komadov in prav tako VSE sodelavce tistih dveh, ki sta 3 dni pred izbruhom še bila v službi. Ostali smo že imeli božinčni dopust oz počitnice. Vsi + .

To ti je sin povedal, da je dobil od vzgojitejice. Je opazil preskok virusa iz vzgojiteljice na njega s prostim očesom ali kako to ugotavljate. To je neka posebna naprava, aplikacija al kako to gre? Saj ne morem verjet, kaj si ljudje napalamudite.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No evo, da te vidim…
1. vzgojiteljica v vrtcu, začela se je počutit slabo in je šla domov, naredili so test in naslednji dan sporočili staršem, da je pozitivna in da so vsi otroci v karanteni
2. sin in nihče od nas se ni družil z nikomur drugim, tudi v trgovino nismo šli v obdobju (slučajno je tako naneslo, da že 2 dni pred rizičnim stikom nismo šli nikamor, potem ko smo pa izvedeli, da je v karanteni pa sploh ne)

No sedaj mi pa prosim ti povej tvojo teorijo kako se je sin okužil. Sicer pa to tudi ni pomembno, kako se je okužil on. To da smo se okužili vsi mi od njega, ki ni pokazal niti enega samega simptoma, torej je bil asimptomatski. Če ga ne bi dali na test, ne bi niti vedeli, da je +. No nekaj dni po njegovem + testu, smo pa zboleli še preostali trije člani. Pri nas so se pa pokazali simptomi. Torej ta teorija, da se je nemogoče okužiti od asimptomatskih oseb nekako ne zdrži vode.

Čef.urji ste tko vedno najbolj pametni zato pa je dole južno epidemiološka slika totalno v ku.rcu. Hvala bogu za naravno selekcijo. Pa, da bi vas še tu pri nas pobralo, da bo 1x končno mir pred vami.
[/quote]

Ja naravna selekcija prijatu, nema veze to z nobeno naravno selekcijo, izbran si če se cepiš da crknes če ne takoj, polako i u mukama… samo gledaj…

Ne se cepit, bodi pametan.

Razlikuj pojma: asimptomatsko prebolevanje bolezni (to pomeni, da si okužen, nimaš pa znakov) in prenos bolezni. In tvoja teza bi se morala glasiti: Tisti, ki asimptomatsko prebolevajo bolezen, ne morejo prenašati virusa na druge. (kar seveda ni res ampak, da boš vsak pravilno naslov napisal)


Spet bom ponovil svojo zgodbo.
Že v mladosti sem se zastrupljal, nisem pazil na svoje zdravlje.
Imel sem izgubo vonja in okusa, in čiščenje organizma…
Temperatura 40+ vsaka kost me bolela, za umret, oz. sej sem mislil dda bom umrl, phahahah..
Ma zdravniku nisem šel, doma sfural do konca, večkrat isto zadevo.
Če nebi tega imel že prej, verjetno bi padel sedaj pod vpliv Mainstrem medijev sedaj in verjel da je to to..ampak, ne moreš mi prodat to zgodbo, ker vem da je vse to naravni proces čiščenja organizma od strupov.
Poznam dosti ljudi ki niso imeli tega, oz..se niso zastrupljali, in niso tega nikoli dozivel na taki način (blažji ja), tak da….
Prodajejo vam nekj kaj vedo, vi pa ne.

Stran od TV-ja, vsak Dnevnika za začetek.

https://www.youtube.com/watch?v=CxJmJqIlNUQ

Angleški Darwin tudi prepeva:

[img]https://i.imgur.com/dfa7RUw.png[/img]

https://www.youtube.com/watch?v=MN9YLLQl7gE

https://twitter.com/foofighters/status/1381988287309512705

Pri tako majhnih otrocih so simptomi največkrat zelo blagi ali jih sploh ni. Imajo največ kakšen dan blage vročine (37°C), kolikor smo mi spremljali primere v našem vrtcu in prvih 4 razredih. In nekateri starši tega kar nekako niso pripisovali Covidu, čeprav to je simptom. Pa še eno vprašanje: zakaj ste ga peljali na test, če je bil asimptomski? Kako ste sploh prišli do PCR testa, kjer so simptomi pogoj? Pri nas je bila zgodba taka, da so starši prav tako govorili, da otrok nima nobenega simptoma, a da je bil test PCR pozitiven. In na vprašanje, kako so prišli do PCR-ja so bili odgovori: eno jutro je imel 37.3°C; drugi odgovor je bil: nekaj jo je bolelo grlo… Simptomi so torej bili.

Pri tako majhnih otrocih so simptomi največkrat zelo blagi ali jih sploh ni. Imajo največ kakšen dan blage vročine (37°C), kolikor smo mi spremljali primere v našem vrtcu in prvih 4 razredih. In nekateri starši tega kar nekako niso pripisovali Covidu, čeprav to je simptom. Pa še eno vprašanje: zakaj ste ga peljali na test, če je bil asimptomski? Kako ste sploh prišli do PCR testa, kjer so simptomi pogoj? Pri nas je bila zgodba taka, da so starši prav tako govorili, da otrok nima nobenega simptoma, a da je bil test PCR pozitiven. In na vprašanje, kako so prišli do PCR-ja so bili odgovori: eno jutro je imel 37.3°C; drugi odgovor je bil: nekaj jo je bolelo grlo… Simptomi so torej bili.
[/quote]

Naša izkušnja: dva pediatra poslala otroke brez simptomov na testiranje na zahtevo staršev, testiranje opravili na različnih lokacijah, izvedeni so bili PCR testi.

Naša izkušnja: dva pediatra poslala otroke brez simptomov na testiranje na zahtevo staršev, testiranje opravili na različnih lokacijah, izvedeni so bili PCR testi.
[/quote]

Aha. Država različnih možnosti. No ja, saj tega smo pa že fejst navajeni v Sloveniji.

New Report

Close