Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Cepljenje po novem

Cepljenje po novem

Zakaj ne naredijo tako, da ti cepljenje z covid ponudijo brezplačno samo enkrat. Potem pa plačaj, če se boš odločil kasneje, cepiva seveda v nobenem primeru ne moreš izbrati. Prisile za cepljenje seveda seveda nobene, vse samo prostovoljno. Za cepljene pa več ugodnosti proti necepljenim, pa se bojo mogoče fb ljudje le cepili. Naše tv hiše pa tožit zaradi negativne propagande o cepljenju.

In zakaj človek ne bi smel izbirat, če je na voljo več cepiv? Marsikdo bi zdajle rad astra zeneco, pa ne more do nje, druge se pa sili, pa je nočejo. Butalska logika. Dajte vsakemu tisto, kar hoče, če je oboje na voljo.
In podobno cepivo, ki ga vsiljuješ ljudem, bo v ZDA kmalu izločeno.

Smešno, sami strokovnnaki pri nas. Cepivo bi izbirali na podlagi česa? Reklame po tv?

nova
Uredništvo priporoča

Ja, ce kupis dve dozi, dobis tretjo zastonj. 😂

So jim pa fajn zagodli iz tujine, ko enkrat eno cepivo ustavijo potem drugo, slaba reklama za tiste, ki so se hoteli cepit pa so zdaj vedno bolj v dilemi, ce se sploh bi. Norci tiho bi bili in ne bi bilo take norije. Zdaj bo pa folk zelo tezko prepricat, no edino s pogojevanjem s cepilnimi karticami, ce bos kam zelel potovat. Bo pa turizem mal v upadu. Pa kaj a ne.

Placam 20 eur po dozi AZ da vrzejo za naso druzino stran in 50 eur po dozi za fajzerja.

In zakaj človek ne bi smel izbirat, če je na voljo več cepiv? Marsikdo bi zdajle rad astra zeneco, pa ne more do nje, druge se pa sili, pa je nočejo. Butalska logika. Dajte vsakemu tisto, kar hoče, če je oboje na voljo.
In podobno cepivo, ki ga vsiljuješ ljudem, bo v ZDA kmalu izločeno.
[/quote]

Od 6 milijonov precepljenih 6 primerov. Si vedno tako previden?

E, vidiš, jaz pa se hočem cepiti, a se ne morem. Prijavljen na vse možne sezname, prek euprave, potem en seznamn v našem zdravstvenem domu, tudi osebnega zdravnika sem poklical. Zaenkrat še nič. Upam, da kmalu preidejo na mlajše od 50 let.

Časi enoumja in vsiljevanja so mimo. Vsaj 80 let prepozno si se rodil.

Lahko pa se preseliš v kakšno totalitaristično državo in tam uresničuješ svoje mokre sanje.

Od 6 milijonov precepljenih 6 primerov. Si vedno tako previden?
[/quote]

Pisuka, sem jaz faca!
Od 6 primerov osebno poznam celo 2 s posledicami cepljenja!
No, sem poznala dva. En je umrl. Drugi je na respiratorju.

Pisuka, sem jaz faca!
Od 6 primerov osebno poznam celo 2 s posledicami cepljenja!
No, sem poznala dva. En je umrl. Drugi je na respiratorju.
[/quote]
Jaz tudi 2. Torej midve poznava skoraj vse. Moja dva sta šla skozi res hude muke. En 14 dni, drug tri tedne .Grozne bolečine, infuzija.

Lej ti to, ŽIVINA KAR SAMA H KORITU RINE, DA SE JO NAFUTRA IN POCEPI.

[img]https://grrrgraphics.files.wordpress.com/2015/09/vaccinations_ben_garrison.jpg?w=640[/img]

Ja, ce kupis dve dozi, dobis tretjo zastonj. 😂

So jim pa fajn zagodli iz tujine, ko enkrat eno cepivo ustavijo potem drugo, slaba reklama za tiste, ki so se hoteli cepit pa so zdaj vedno bolj v dilemi, ce se sploh bi. Norci tiho bi bili in ne bi bilo take norije. Zdaj bo pa folk zelo tezko prepricat, no edino s pogojevanjem s cepilnimi karticami, ce bos kam zelel potovat. Bo pa turizem mal v upadu. Pa kaj a ne.
[/quote]

Sicer sm čist proti VSEM tem njihovim glupim ukrepom, sploh cepljenju, pa tud tem cepilnim dokumentom.
Ampak te cepilne kartice bodo imele notr tud možnost vpisa če si prebolu ta nateg, pa tud če si se testiru. Ne bo sam za cepljenje. In tud zarad diskriminatormidti pravjo, da bi takrat bli tud testi brezplačni, ker so tud potrdila o cepljenju in samo cepljenje brezplačni.
VSAJ letos vrjamem da bo tko.

Dlje kot bo trajalo, težje bo ljudi prepričat. Lani je bil strah precej večji. Zdaj gre samo še za računico al se splača cepit, al pa ne it čez mejo.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close