Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZA ŠAKU LJUBAVI

ZA ŠAKU LJUBAVI

Tole pesem sem dejansko “odkril” šele kak dan nazaj pa sem malo poizkusil še sam kaj posneti.
Seveda daleč, daleč od tega, da bi jo znal zaigrati, kaj šele,da bi vse “naštudiral”, kot v originalih.

Malo sem se poigral tudi tako, da sem nekako dva svoja glasova uporabil ali kako se temu pač reče. Opravičil sem se že v posnetku samem, tako, da upam,da se mi tukaj ni potrebno še enkrat.
https://youtu.be/25kHY4ocfdE

Čist dobr, jest ne bi mogu. Nikol nisem maru pet.

https://youtu.be/hsYxHkuiYHg

nova
Uredništvo priporoča



Čudovito!

Supr 😉

Prvim komentarjem pred pričakovanim …..Hvala vam za pozornost in prizanesljive besede ter deljenje lepe pesmi Zadnja ruža.

Prijavila sem komentar, ker tokrat res ni na mestu. Lepo si zapel.

Ti kar piši sam sebi, vse trolanje čaterja bi morali brisat in blokirat.

🤣🤣😂😂😂🤧🤤🤕🤡😹🙉🤣😂

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Pa to ne moreš verjet…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Sploh ni slab komad. Ta globok glas ti bolj paše. Nič čudnega zakaj se še tipi palijo nate 😁

Lahko bi probal kak old rock komad zabrenkat.


Zaključi misel. Darwin čist vredi je.

Ej, da ti zdej povem. Sm bla glih uzun ko sm kliknla na ta tvoj video. Prav frendica kdo to poje, sm rekla kaj pa vem, en model 🙂 prau: uuu kolk fajn komad 🙂 sva šle pol na youtube poslušat sej ne vem več koga sva kliknle, v glavnm 2 pevca, ma onadva se pr tem komadu lahk skrijeta pred tabo. Res, full dobr si zapeu, kapa dol 😛

Vida najlepša hvala. Pa ne zaradi prijave ampak zaradi vaše lepe besede in ognjevitosti.
Pa sem posnel na hitro prav za vas še del svoje pesmi. Upam, da se vam bo ta tudi dopadla.
Lepo bodite
https://youtu.be/q0sup9yPhgQ


Zaključi misel. Darwin čist vredi je.
[/quote]

… korajžen poba.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Komad zagotovo ni slab, saj naj bi bil kar zelo znan, samo meni do sedaj ni bil. Bolj je odvisno od tega, kako ga meni uspe odigrat in odpet.

Ja glede glasu je pa tako, da sem ga včasih tudi za kake hece uporabil.
Denimo, ko smo bili v garderobi v službi pa je bil kdo na drugi strani garderob sem nalašč kaj spregovoril z globokim glasom potem so pa hodili gledat iz druge strani, kdo je prišel, ker niso vedeli, da imam lahko tak glas. Ali pa sem kdaj kje zapel in so se spraševali kdo je. Mi je bilo zanimivo kdaj.
Hvala za komentar in lepo misel. Kaj bo pa in če bo še kaj nastalo pa ne vem v naprej povedat.


Zaključi misel. Darwin čist vredi je.
[/quote]

Hvala Koalaena

Meni je kul.

Ej, da ti zdej povem. Sm bla glih uzun ko sm kliknla na ta tvoj video. Prav frendica kdo to poje, sm rekla kaj pa vem, en model 🙂 prau: uuu kolk fajn komad 🙂 sva šle pol na youtube poslušat sej ne vem več koga sva kliknle, v glavnm 2 pevca, ma onadva se pr tem komadu lahk skrijeta pred tabo. Res, full dobr si zapeu, kapa dol 😛
[/quote]

No takle komentar je pa verjetno tisto,kar si vsak, ki poje ali igra želi. Tu pa še meni ego vztrepeta , da bi se komu pohvalil o komentarju, ki sem ga dobil na objavljeno pesem.
Najlepša hvala obema in sploh tebi, ki si ga napisala.

No takle komentar je pa verjetno tisto,kar si vsak, ki poje ali igra želi. Tu pa še meni ego vztrepeta , da bi se komu pohvalil o komentarju, ki sem ga dobil na objavljeno pesem.
Najlepša hvala obema in sploh tebi, ki si ga napisala.
[/quote]
Spaka bolna, si še od včeraj na monu brez prekinitve?

… korajžen poba.
[/quote]
Je. Koker je opluvan, se ne da. Kapo dol! Z imenom in priimkom ga klofutajo, pa vedno se sestav.

Vida najlepša hvala. Pa ne zaradi prijave ampak zaradi vaše lepe besede in ognjevitosti.
Pa sem posnel na hitro prav za vas še del svoje pesmi. Upam, da se vam bo ta tudi dopadla.
Lepo bodite
https://youtu.be/q0sup9yPhgQ
[/quote]
Hvala iz srca.


Hvala iz srca.
[/quote]

Tudi vam-tebi, hvala iz srca.


Je. Koker je opluvan, se ne da. Kapo dol! Z imenom in priimkom ga klofutajo, pa vedno se sestav.
[/quote]

Seveda če si nonstop zadrogiran Čater shizofreni, saj sploh ne registriraš niti tega, da rineš v ljudi na silo, niti tega kar ti pišejo. Niti tega , da niti spat ne hodiš in si neprekinjeno na monu.

Kdaj je pa še kak zapohanec bil priseben, še zlasti tak kot ti, ki ima shizofrenijo?

Seveda če si nonstop zadrogiran Čater shizofreni, saj sploh ne registriraš niti tega, da rineš v ljudi na silo, niti tega kar ti pišejo. Niti tega , da niti spat ne hodiš in si neprekinjeno na monu.

Kdaj je pa še kak zapohanec bil priseben, še zlasti tak kot ti, ki ima shizofrenijo?
[/quote]

New Report

Close