Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poptv-Kastelic-London-kraljeva družina

Poptv-Kastelic-London-kraljeva družina

Vedno zelo pristransko komentira dogajanje v kraljevi družini. Vidno ščiti Harryja in Meghan, za njune odločitve krivi druge (čisto na hitro doda med vrsticami) in je obenem kritičen do Williama. In to že od začetka Megxita. Ali res misli, da je njegovo videnje edino pravo, kot ga v poročanju predstavi in tako goreče zagovarja, da izpade že primitivno. To ni objektivno, ni novinarsko in poskuša vplivati na naše mnenje! In od kje torej vse negativno mnenje o Meghan, če je tako zelo ok, kot se jo on trudi predstaviti!? In da mu POP to dovoli … res neprofesionalno.
Drugega o njem ne bom komentirala, ker ne bi bilo vsebinsko, si pa seveda mislim svoje.

včeraj je izustil,da bi moral William biti tiho v sožalnem zapisu v poklon dedku, glede svojih otrok, prinčevih pravnukov… kao samo zato,da ne bo harry ljubosumen, naj bo raje tiho… mislim resno… res neumno komentira

včeraj je izustil,da bi moral William biti tiho v sožalnem zapisu v poklon dedku, glede svojih otrok, prinčevih pravnukov… kao samo zato,da ne bo harry ljubosumen, naj bo raje tiho… mislim resno… res neumno komentira
[/quote]

Res, kar nekaj – pa ravno tista fotografija, ko pradeda drži vajeti v rokah in pelje vnučka s kočijo na sprehod, je ena najbolj luštnih.

Prav ogaben je, njegovi prispevki so čisti šund – nimajo nobene novinarske vrednosti, ker izražajo samo njegovo mnenje in ne objektivne zgodbe. Takih prispevkov ne bi smeli predvajati v informativnih oddajah, ker so zavajanje.

Meni je pa všeč.

sploh že toliko let plačuje za nebuloze?
Nekdo mu je podaril doživljenjsko lastnino edinega poročevalca iz Londona.
Fuj in tako brezvezen je.
Obenem je najmanj Košiček:). –saj veste,kdo je ta?

Vemo, kdo je bil “doktor” Košiček – mu Kastelic po samooklicanem seksološkem gurujstvu ne seže niti do gležnjev 🙂

Verjetno se je g. Branko dobro “zlizal” z nekaterimi tukaj, ko je še živel v Slo – in dogovoril “doživljensko poročevalsko rento” iz UK. Zato se tudi primerno vzdržuje – botoksira in polni z drugimi obraznimi filerji in pridno barva sivce na glavi. T oje že pasé za moške.

Bi bilo lepše že videti in slišati kaj lepšega, mlajšega v tej vlogi ( vseeno moški ali ženska) in si spočiti oči in ušesa, ja.

UDBA je povsod imela lovke, takle fukfehtar je bil ravno pravšnji za razkrivanje oporečnikov proti komjunarjem.
Večinoma so bile ženske.
Kasneje veleposlanice ipd. Temu lenuhu je bilo to odveč.
Ta dedi ima dvojno štetje, verjetno bodo še vnuki vlekli to rento. Brane, zasluženo.
Udbi si bil v čast.

Ja, samooklicani novinar, seksolog … in verjetno še kaj.
In potem na koncu še Slak: ‘Tako je, Brane.’ :-))) saj sta prav hecna, Lolek in Bolek.

Brane je zakon in prekleto dobro ve kakšni primitivci so angleži. Pa mi tudi. Vidimo samo tisto kar želimo.

Samo primer v širši družini. Sorodnik je študiral v Moskvi. Zaljubil se je je v domačinko. Fakultetno izobrazeno, ki si je pač kruh služila kot manekenka.

Sta se poročila in prišla živet v SLO.

Na vsaki družinski zabavi se je našel kak tepec, ki si je na samem skušal “vzeti” tisto, kar je itak počela v življenju……. Itak da je bila povzpetnica, sponzoruša. Ni da ni.

Če se je oblekla elegantno je itak ožemala moža, če je bila športna pa itak nima drugega dela kot da športa. Če pa je bila v kavbojkah in bluzi – pa itak reva kaj boljšega ni bila vajena.

Da ne govorim o vseh pametnjakovičih, ki razen slovenščine in polomljene HR na morju drugega ne premorejo.

Podli namigi. Zgražanje ob nepoznavanju nekih lokalnih običajev.

Ja sta se distancirala, ustvarila družino in imata svoje podjetje katerega gonilna sila je ravno ona.

Tako da ja. Mi gredo grozno v nos babe, ki so tako grozno proti Megan, ker jim je pokvarila pravljico oz reality show kraljevih snobov.

In če dedek vnuku reče kot nasvet, da se igralke ne poroči ampak se jo ima za ……………..pove veliko.

In brat bi mu moral stati ob strani.

Kaj pa Kastelic v Londonu dela? S čim se preživlja? Tisto poročanje o rumenem tisku za pop tv po moje ni dovolj za življenje v Londonu.

Kot branetove novičke? Ali si pa kar ti brane?
Kako pa veš, da mu brat ne stoji – ni stal ob strani? Kako pa veš, da je z meghan enako, kot s tvojo žlahtnico iz rusije? Ali sploh veš kaj o meghan… takega, česar ni ona povedala… Na spletu imaš dejstev kolikor hočeš, samo poiskati jih moraš.

Se mi zdi, da si se preveč poistovetil s pepelko, pa se bojiš, da se ta pravljica sedaj podira.

Nisi prepoznal namena oz. bistva objave, tvoj svet oz. domet se konca pri zenski tako in drugace. Poskusi komentirati vsebino.
Kar si ti zelel povedati, se jaz strinjam, ker ljudje ravnajo po predsodkih in so zato krivicni do drugih. Moja objava ni proti Meghan, kot ti razlagas, ampak opozarja ravno na krivicno in pristransko ravnanje … v tem primeru celo novinarja, predstavnika javnega medija, ki si tega ne bi smel dovoliti.

Danes spet vmes navrgel, da je baje William kriv 🙂 Verjetno je napredek že to, da je dal vmes baje.

New Report

Close