Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko ste izbirali (zasebno) varstvo za otroke

Ko ste izbirali (zasebno) varstvo za otroke

Kaj vam je bilo najbolj pomembno? Na kaj ste bili najbolj pozorni? Kaj vas je (morebiti) odvrnilo od dolocenega varstva?

cena. najbolj pomembna mi je bila cena

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Najbolj pomemben mi je bil odziv otroka na varuško in okolje. Izbirala sva med dvema: ena je imela hišo, direkt izhod iz kuhinje na vrt, igrala, vse prilagojeno otrokom, zgledalo je super. Ampak otrok je bil tam siten, razdražljiv, oklepal se je naju, nič mu ni bilo prav. Pa še varuško je samo to zanimalo, kdaj bomo začeli, da bo lahko začela kasirati.

Druga je živela v bloku, v četrtem nadstropju brez dvigala. Stanovanje nič posebnega, sicer “kids proof” – se pravi varovala za predale, vtičnice ipd, ampak drugače nič posebej prilagojeno za otroke. Ampak ženska je bila topla, srčna, prijazna, mirno je sprejela otroka, nič ni silila vanj. Pri njej se je takoj sprostil, zaigral, mi pa smo se v miru pogovarjali. Nikoli nama ni bilo žal, izkazala se je za odlično varuško.

Opazuj otroka.

New Report

Close