Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera je na slabšem?

Katera je na slabšem?

Razmišljam.

Katera je na slabšem? Ljubica ali žena, ki o ljubici nič ne ve in ne bo zvedela?

Ljubica seveda ve za ženo, ve, da obstaja. Njen ljubimec ji sicer ne govori o njej, le toliko da mu ni več všeč, da je vse tik pred koncem (običajne floskule, ki jih stresajo moški v takih primerih).
Ljubica celo najde na socialnih omrežjih gospo ženo, ki je (nepresenetljivo) zelo lepa gospa, kateri se vidi, da skrbi zase in ji ne manjka ničesar, videt je total srečna in zelo zaljubljena v svojega moža – s katerim imata na omrežju seveda kar nekaj slik srečnega para.
Ljubica v svojega ljubimca ni zaljubljena niti malo, z njim se dobiva ravno zato, ker ve, da se vanj ne bo zaljubila zaradi videza in zaradi določenih karakteristik.

Žena. Poročena slabih deset let, organizatorka skupnega življenja, seks tudi po desetih letih vsaj 2x ali 3x na teden, včasih več, na dopustu pa sploh. Živi v prepričanju, da je njen mož samo njen in seveda jo ne moti, če mož občasno pogleda za kakšnim kratkim krilom, ker to pač vsi počnejo, ane? Mož jo ima rad, celo zelo rad, tako ji zagotavlja. Ko žena zanosi, je vesel.

Ljubici njen ljubavnik ne pove, da je žena noseča. Ljubica to dokaj šokirano ugotovi kar sama in se odloči še tisti dan prekinit “zvezo” z njim – ne zato, ker ji ne bi povedal za nosečnost, ampak zato ker se ji to zdaj ne zdi več hec.

Aja, pomemben podatek je morda še to, da ljubica od začetka ni vedela (recimo), da je on poročen.

————–

Žena za ljubico (ljubice?) nikoli ne bo zvedela, razen če ji ljubica kar sama pove. Če ji žena ne bi verjela, ima pa tudi slikovno gradivo (slike ljubice in njenega moža skupaj v njunem stanovanju).
Ljubica se za to ne odloči, ker se ji ne zdi prav. Naj bo žena srečna, kar ne veš, ne boli.

————-

No, tole ni troll tema, ampak je kar resnično. Ljubica se je na koncu odločila, da bo povedala ženi iz neznanega razloga, žena ji seveda ni verjela, ker je živela v navidezno perfektnem življenju. Ko ji ljubica pokaže slike, se ji vseh deset let sesuje na tla. Noseča. Kot, da bi jo nekdo polil z mrzlo vodo. Kot, da bi ji nekdo povedal, da je bila ves ta čas v Trumanovem showu.

———-

Ja, jaz sem žena. No, sedaj bivša žena.

Se pa vseeno sprašujem, katera bi bila od naju na slabšem? Jaz, če ne bi nikoli izvedela od dotične gospe ljubice Nataše (oprosti mi Nataša, ampak saj ne bodo vedeli, da si prav TI ta)? Ali bi bila na slabšem gospa ljubica Nataša? In zakaj točno bi bila ljubica res na slabšem?

Biti ljubica morda ni tako zelo slabo. Mogoče enkrat čez nekaj let, ko bo moj otrok (ja, moj in NE najin) odrasel, si pa omislim tudi jaz nekaj takega.

Mogoče bom takrat vedela odgovor.

In kaj je neslo ljubico, da je morala povedat?

imaš povsem napačen fokus, Nataša ni tvoje bede čisto nič kriva. Če si vzela tipa, ki je ves čas gledal za drugimi kiklami, zakaj te je potem presenetilo, ko je Nataši pod kiklo dejansko zlezel?
In zakaj taka burna reakcija? Pa otrok ni tvoje neumne izbire kurbirja za očeta nič kriv in ima pravico do očeta, pa če se ti še tako na trepalnice mečeš.
Zakaj ti je Nataša povedala, je njen problem in ne tvoj. Tukaj ti nimaš izbire.
Če nočeš ostati stara zafrustrirana babnica se spravi k sebi in malo ozavesti svoje odnose. Niso vsi moški kurbirji, ki bi se gonili ob noseči ženi, eni pa so. Poskusi naslednjič izbrati boljšega.

nova
Uredništvo priporoča

E zato se te stvari nikoli ne prepuščajo naključju… mi je pa žal za obe.

Uf, precej podobno moji zgodbi. Sem mislila, da pišeš o meni :).

Ja, pri meni je bilo tako, da nisem vedela, da je poročen.
Aja, vmes je svoji ženi naredil otroka pa še enega in varal pred porodom, med nosečnostjo, po porodu… me je skoraj kap, ko sem to zvedela. Je pa živel na drugem koncu Slovenije, zame je bil neke vrste seksfrend. Ampak, ko sem pa ugotivla, da je varal tudi nosečo ženo.. pa da je ne samo ženo, ampak tudi dva otroka zatajil.
Pa, da je to njegova običajna praksa imeti ljubico, ga žena razkrinka, zmerja ljubico, da on nekaj časa mir, spet najde novo, spet žena ugotovi…
Ja, je pa res hec, sem jo tudi jaz našla na fb: ona vitka postavna, vedno make-up, damsko urejena. Jaz pa predebela, vedno v kavbojkah, trenirki. Nikoli tako uštimana kot ona.
Se sprašujem kakšno ljubico ima kaj zdaj. Ena pred mano je bila izjemna lepotica. Ne vem kaj ima pa sedaj. Ampak očitno ne izbira samo lepotic. Oz njegova žena je lepotica pa on izbere kako, ki je daleč od žene po lepoti.

Da bi pa jaz kdaj kaki ženi razpravljala o njem, mi pa na kraj pameti ne pride. To je njuna stvar. Očitno pa ne skriva kaj preveč, da žena odkrije ljubice.
Aja, pa njegova plača je nižja od moje , ima tam okrog jurja neto, torej ni kak bogataš.

Na slabšem je žena.ker živi v laži.ljubica točno ve pri čem je.
Pa še nekaj je kjer je žena na slabšem.zena vse dela možu ljubica se pa samo zabava.
Ja tako je žene dokler boste vse delale namesto moških bodo imeli čas in voljo za varati.

Hmmm…ok, glede na to, da trdis, da sta redno seksala, ti ej ves cas dajal obcutek, da je vse ok, potem je res logično, da nisi niti pomislila na ‘dvojno’ igro. Cutiti je kot da ti je žal, da si zvedela? Bi raje nevedela. Razumljiva je tvoja jeza in posledično le ‘tvoj’ otrok.
Sicer pa ljudi, ki so ‘sprevrženi’, ni malo. Obeh spolov. Rojenih laznivcev. Manipulatorjev. Vem, ne pomaga ..

Katera je prala usrane gate, kuhala in ga pedenala? No, tista.

Katera je na slabšem? Definitivno žena. Zakaj? Ker se ni borila. Živela je v iluziji, da je princeska, ki ji pripada vse. Izsesavala je življenje iz moža toliko časa, da si je ta poiskal pomoč. Ko je žena to izvedela, se ji je iluzija sesula. A namesto, da bi kaj storila, si je zsbila še zadnji žebelj v krsto. Odvzela si je možnost katarze, otroku možnost, da bi odraščal v zdravem odnosu. In frustracije bo prenesla na njega.odnosu na slabšem tudi on. Ker žena ni sposobna ljubiti, zgolj izsesavati življenje iz drugih. Ne more biti na boljšem, ker… ne uvidi.

Vztrajaj! .

Katera je na slabšem? Definitivno žena. Zakaj? Ker se ni borila. Živela je v iluziji, da je princeska, ki ji pripada vse. Izsesavala je življenje iz moža toliko časa, da si je ta poiskal pomoč. Ko je žena to izvedela, se ji je iluzija sesula. A namesto, da bi kaj storila, si je zsbila še zadnji žebelj v krsto. Odvzela si je možnost katarze, otroku možnost, da bi odraščal v zdravem odnosu. In frustracije bo prenesla na njega.odnosu na slabšem tudi on. Ker žena ni sposobna ljubiti, zgolj izsesavati življenje iz drugih. Ne more biti na boljšem, ker… ne uvidi.
[/quote]
😳 iskreno upam, da se malo hecaš..

Katera je na slabšem? Definitivno žena. Zakaj? Ker se ni borila. Živela je v iluziji, da je princeska, ki ji pripada vse. Izsesavala je življenje iz moža toliko časa, da si je ta poiskal pomoč. Ko je žena to izvedela, se ji je iluzija sesula. A namesto, da bi kaj storila, si je zsbila še zadnji žebelj v krsto. Odvzela si je možnost katarze, otroku možnost, da bi odraščal v zdravem odnosu. In frustracije bo prenesla na njega.odnosu na slabšem tudi on. Ker žena ni sposobna ljubiti, zgolj izsesavati življenje iz drugih. Ne more biti na boljšem, ker… ne uvidi.
[/quote]odvzela otroku možnost da bi rastel v zdravem odnosu?resno?od kdaj je varanje,laži zdrav odnos?mislim en kake imate eni…

Meni se zdi, da sta obe precej na istem. Nategnil je obe, tako in drugače.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Aja, s tem, da otroku že v štartu jemlješ očeta, se pa ne strinjam. Ne gre za pravice moža, ampak za pravice otroka.
Kaj pa mož pravi na to?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

odvzela otroku možnost da bi rastel v zdravem odnosu?resno?od kdaj je varanje,laži zdrav odnos?mislim en kake imate eni…
[/quote]

Varanje in laži, da. Ampak tiste pred skokom čez plot. Nalijmo si čistega vina: moški si privošči skok čez plot natanko takrat, ko uvidi, kaj je ob partnerici postal.

Ne, ne gre za to, da bi skočil čez plot zaradi pomanjkanja seksa. To je sila malo verjetno. Skok čez plot je skorajda po pravilu namenjen temu, da si moški povrne občutek, da je živ. Gre za poživitev duha.

In glede na njeno pisanje, predvsem zaključek je evidentno, da gre za to. Ženska, ki ne poživlja ampak gasi plamen življenja v vseh okoli sebe.

Ne, ne šalim se. Čas je, da vam to nekdo pove, če vam že vaše matere niso.

Vztrajaj! .

Ne razumem, zakaj spet tekma med zenskama?
Katera je boljsa?
Katera je bolj ljubljena?
Katera je na boljsem?

Sori, stara, ampak za vso tvojo bedo je kriv tvoj dedec in ne Natasa!
Kaj se dogaja z Nataso, je njen problem, ne tvoj!
Tvoj problem je skot, katerega si porocila!
Saj ves, ce ne bi bila Natasa, bi bila pa Alenka ali Sonja ali Petra…

Nikoli, ampak prav nikoli ženska ne more dati roke v ogenj, da ji je mož zvest.
Prav tako tudi obratno.
Vse se lahko zgodi v trenutku.
Sprašuješ katera je na slabšem.
Jezna si na Natašo, toda na slabšem si ti. Ljubica bi lahko bila tiho in ti bi živela pravljično življenje.
Ne krivim ne ljubice, ne tebe da je skakal drugam, eni taki so. Izključno trpita vidva. Mož zato, ker se mu boš maščevala, s tem, da je otrok samo tvoj, kot si dejala. Ti, ker si mascevalna. Dete ni nič krivo veš.
Največ boš naredila, da boš povezala očeta in sina. Na ljubico pozabi, ni pomembna. Lahko je dna izmed mnogih.

Varanje in laži, da. Ampak tiste pred skokom čez plot. Nalijmo si čistega vina: moški si privošči skok čez plot natanko takrat, ko uvidi, kaj je ob partnerici postal.

Ne, ne gre za to, da bi skočil čez plot zaradi pomanjkanja seksa. To je sila malo verjetno. Skok čez plot je skorajda po pravilu namenjen temu, da si moški povrne občutek, da je živ. Gre za poživitev duha.

In glede na njeno pisanje, predvsem zaključek je evidentno, da gre za to. Ženska, ki ne poživlja ampak gasi plamen življenja v vseh okoli sebe.

Ne, ne šalim se. Čas je, da vam to nekdo pove, če vam že vaše matere niso.
[/quote]🤣Desi ti bom jaz nalila čistega vina.
Večino sem sama z otrokoma, ker je mož dosti odsoten, poslovno na poti po svetu.
Dobivam kar direktna povabila poročenih pras.cev za, no saj veš zakaj. Moški pač probajo in tu ni nobena znanost, kot ti izumljas, je šel z drugo, da, se počuti živ.
Ena in edina znanost je ta, da spodnje glave niste sposobni imet pod nadzorom.
Čin čin nalila sem ti čistega vina.

Verjemi, kar želiš. Po ustavi ti tega ne smem preprečevati. 😉

Vztrajaj! .

Varanje in laži, da. Ampak tiste pred skokom čez plot. Nalijmo si čistega vina: moški si privošči skok čez plot natanko takrat, ko uvidi, kaj je ob partnerici postal.

Ne, ne gre za to, da bi skočil čez plot zaradi pomanjkanja seksa. To je sila malo verjetno. Skok čez plot je skorajda po pravilu namenjen temu, da si moški povrne občutek, da je živ. Gre za poživitev duha.

In glede na njeno pisanje, predvsem zaključek je evidentno, da gre za to. Ženska, ki ne poživlja ampak gasi plamen življenja v vseh okoli sebe.

Ne, ne šalim se. Čas je, da vam to nekdo pove, če vam že vaše matere niso.
[/quote]
Za zenske imas ista merila?

Verjemi, kar želiš. Po ustavi ti tega ne smem preprečevati. 😉
[/quote]To ni v kar jaz verjamem, to je dejstvo zakaj lazite od ženske do ženske. Morda zate boleče, ker….v tretje gre rado.Saj veš kaj a ne? Vztrajaj.

Varanje in laži, da. Ampak tiste pred skokom čez plot. Nalijmo si čistega vina: moški si privošči skok čez plot natanko takrat, ko uvidi, kaj je ob partnerici postal.

Ne, ne gre za to, da bi skočil čez plot zaradi pomanjkanja seksa. To je sila malo verjetno. Skok čez plot je skorajda po pravilu namenjen temu, da si moški povrne občutek, da je živ. Gre za poživitev duha.

In glede na njeno pisanje, predvsem zaključek je evidentno, da gre za to. Ženska, ki ne poživlja ampak gasi plamen življenja v vseh okoli sebe.

Ne, ne šalim se. Čas je, da vam to nekdo pove, če vam že vaše matere niso.
[/quote]

do tega pride če vam matere niso razložile kaj so morlane vrednoste,pravi druzinski odnosi…

Ne povsem, ampak podobno. Pri ženskah ponavadi za čustveni manjko, občutek (varnosti). Skok čez plot je pri ženskah praviloma prežet s čustvi, njena čustvena vpletenost je večja. Nisem nek strokovnjak, ampak: ženska skoči čez plot, ker misli, da ji mož namenja premalo pozornosti… torej “zaradi njega”.

Pri moških temu praviloma ni tako. Moški skoči čez plot izključno zaradi sebe, ne zaradi tega, ker bi nekaj pričakoval od ženske (partnerice). Čez plot skoči zato, da bi razplamtel plamen življenja v sebi.

Zgoraj piše: ni zagotovila, da… Res je. Zagotovila ni. Ampak… moški, v katerem ženska vedno znova razplamti plamen življenja (strast), ne bo pomislil na skok čez plot.

P.S.: Pustimo zdaj patologije ob stran. Patološki primeri seveda obstajajo, a to je marginalno.

Vztrajaj! .

Varanje in laži, da. Ampak tiste pred skokom čez plot. Nalijmo si čistega vina: moški si privošči skok čez plot natanko takrat, ko uvidi, kaj je ob partnerici postal.

Ne, ne gre za to, da bi skočil čez plot zaradi pomanjkanja seksa. To je sila malo verjetno. Skok čez plot je skorajda po pravilu namenjen temu, da si moški povrne občutek, da je živ. Gre za poživitev duha.

In glede na njeno pisanje, predvsem zaključek je evidentno, da gre za to. Ženska, ki ne poživlja ampak gasi plamen življenja v vseh okoli sebe.

Ne, ne šalim se. Čas je, da vam to nekdo pove, če vam že vaše matere niso.
[/quote]

Ne vem kaj je tebe tvoja naučila, a dvomim da bi njej upal to povedati, kar si očital “nam” na forumu. Ti iskreno povem, moškega s takšnim razmišljanjem ne bi imela niti kot člana v ekipi za pandolo, kaj šele kot življenjskega sopotnika.

Življenje ni potica, partnerstvo pa terja dosti več kot samo lizanje sladkega medu.

Nihče tukaj ni na boljšem. Na slabsem pa tudi ne razen otroka, ampak če bosta civilizirana ni potrebe po tem, da otrok odrašča brez očeta.
Varajoči imajo majhne otroke velikokrat za izgovor da bi obdrzali zakon, kaj imajo za izgovor tisti katerih otroci so odrasli.?
Enkrat prevarant, večno prevarant. Zapri za njim vrata, življenje gre naprej.

Ne povsem, ampak podobno. Pri ženskah ponavadi za čustveni manjko, občutek (varnosti). Skok čez plot je pri ženskah praviloma prežet s čustvi, njena čustvena vpletenost je večja. Nisem nek strokovnjak, ampak: ženska skoči čez plot, ker misli, da ji mož namenja premalo pozornosti… torej “zaradi njega”.

Pri moških temu praviloma ni tako. Moški skoči čez plot izključno zaradi sebe, ne zaradi tega, ker bi nekaj pričakoval od ženske (partnerice). Čez plot skoči zato, da bi razplamtel plamen življenja v sebi.

Zgoraj piše: ni zagotovila, da… Res je. Zagotovila ni. Ampak… moški, v katerem ženska vedno znova razplamti plamen življenja (strast), ne bo pomislil na skok čez plot.

P.S.: Pustimo zdaj patologije ob stran. Patološki primeri seveda obstajajo, a to je marginalno.
[/quote]pa fak no, razplamti svoj plamen z ženo.
Vse izgovore si posluzite ko dobite brco v rit.

New Report

Close