Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomoč pri temle šavju prosim

Pomoč pri temle šavju prosim

Da ne bo samo korona. Zdele se z babo kregava kaj bova ven zmetala. Jaz priznam da se čist nč ne zastopm kva mam okrog bajte nasajen, ampak nekaj je res bolj švoh.
Prilagam tri slike cipresnih grmov, ki so za moje pojme ven za zmetat. Če kdo slučajno ve naj mi pove, če se bo to nazaj obraslo. Na zadnji strani (torej ob hiši) je zadeva vsa suha.

[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-0/s403x403/171561263_3990054661045531_176506166811263056_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=f79d6e&_nc_ohc=Z3sdVVPs9eAAX_7t9H6&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&tp=7&oh=bc125a4e3c6b25b7aa638e2a16620719&oe=609BE463[/img]
[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-0/s403x403/171406949_201903078116293_4592472680598153912_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=f79d6e&_nc_ohc=5th8fG-G7SAAX_SINxB&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&tp=7&oh=02ae73f3c4bbf182cbff76101e79c100&oe=609A90AB[/img]
[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-0/s403x403/171600982_1149352965487187_984110062792136300_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=f79d6e&_nc_ohc=BhgAwkjqQl0AX8Me3rX&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&tp=7&oh=90811e69f7ebff18c1b9fafe5648a8c0&oe=60997F4D[/img]

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Kaj če bi vprašal za nasvet svojega lastnika za katerega si dejal, da je država? Mogoče bo one ti znalo pomagati.

Rukn to vn, nimaš kaj razmišljat.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)
nova
Uredništvo priporoča

Povabi viharnega ti bo vse zrihtal, še babo, da bo enkrat zadovoljna kot se reče, za Darwina vidiš, njemu praksa ne potegne.

Rukn to vn, nimaš kaj razmišljat.
[/quote]

no krota, pol bi te pa še za nekej ponucal hahaha. Povej mi kva je tole za enga boga. Celo zimo na -20 ima tole liste in skoz enake barve. Ko bi blo plastično. Tole je enkratna zadeva za hribovske bajte pisda. A kej veš kako se temu reče? imam na vzhodni strani posajeno, tako da se ne upre sonce nikoli. Samo zjutraj

[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-0/s403x403/173054045_833105807417273_6601422049026505714_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=f79d6e&_nc_ohc=SbtMjgRAcTEAX-H-Mu6&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&tp=7&oh=4f46b07d6ac987c54dbf20eb499fe738&oe=609C95B7[/img]

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

no krota, pol bi te pa še za nekej ponucal hahaha. Povej mi kva je tole za enga boga. Celo zimo na -20 ima tole liste in skoz enake barve. Ko bi blo plastično. Tole je enkratna zadeva za hribovske bajte pisda. A kej veš kako se temu reče? imam na vzhodni strani posajeno, tako da se ne upre sonce nikoli. Samo zjutraj

[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-0/s403x403/173054045_833105807417273_6601422049026505714_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=f79d6e&_nc_ohc=SbtMjgRAcTEAX-H-Mu6&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&tp=7&oh=4f46b07d6ac987c54dbf20eb499fe738&oe=609C95B7[/img]
[/quote]

Ti si ena krota. 😁
Ta šavje je pa božje drevce. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)



Ti si ena krota. 😁
Ta šavje je pa božje drevce. 😉
[/quote]
eeeeeee bo držalo ja. Sem pogledal slike na net. Isto je. Tut te rdeče čudne robide gor. Samo za jest pa to ni a ne?

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University



Ti si ena krota. 😁
Ta šavje je pa božje drevce. 😉
[/quote]

Ilex Axuifolium ( božje drevce) je pri nas v Sloveniji celo zakonsko zaščitena vrsta 🙂

https://sl.wikipedia.org/wiki/Navadna_bodika


Kja to vidim , si se na kmetijo priženil ali kaj ? Če nič drugega sedaj tudi najbolj nejeverni tomaži vidijo, ja to so res Tirole.
Kar se pa “šavja” tiče pa nimam predlogov.


Kja to vidim , si se na kmetijo priženil ali kaj ? Če nič drugega sedaj tudi najbolj nejeverni tomaži vidijo, ja to so res Tirole.
Kar se pa “šavja” tiče pa nimam predlogov.
[/quote]

kmetija je sosedova. njihovo poslopje se vidi ja

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

kavo bo dobu, babe pa vem da ne bo hotu vzet. Ni neumen

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Če ne misliš met “britaf” alias pokopališče, flikneš ven… Ciprese so za na britof, ne pa za na vrt…. Že njihov vonj spominja na pokopališča.


eeeeeee bo držalo ja. Sem pogledal slike na net. Isto je. Tut te rdeče čudne robide gor. Samo za jest pa to ni a ne?
[/quote]

Lahko probaš čaj skuhat, ampak ga sam popij. 😁 Da ne bi res!
Pazi, na otročaje, da ne bojo kaj v usta tlačili, ker so plodovi strupeni.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Lahko probaš čaj skuhat, ampak ga sam popij. 😁 Da ne bi res!
Pazi, na otročaje, da ne bojo kaj v usta tlačili, ker so plodovi strupeni.
[/quote]

za tole info pa velika HVALA. Sej običajno mi ne žrejo rož okol bajte, pa storžev, ampak ne veš pa nikol kva se namislijo. Zgledajo res kot ene robide ali pa šipek. Lani jih še ni pogruntal, letos mu bom pa reku ja.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

kavo bo dobu, babe pa vem da ne bo hotu vzet. Ni neumen
[/quote]

😂😂😂

kavo bo dobu, babe pa vem da ne bo hotu vzet. Ni neumen
[/quote]
JAVNO PRIZNANJE ALEŠA, DA JE NEUMEN. MED VRSTICAMI. JE PA TU. ZNOVA VERJAMEM V ČUDEŽE.

Kaj če bi vprašal za nasvet svojega lastnika za katerega si dejal, da je država? Mogoče bo one ti znalo pomagati.
[/quote]
Darwin imaš košček zadoščenja vaga javno tumi, da je vendarle neumen.mislil je pa, da bo hecno izpadlo. Ker majmun. Citiram te, ker bo ta cepec hitro v obrambo lastnega posipanja mene oklical zate. Trooool Aleš.

Težko ta naduti premetenec karkoli, samo lapa in nic drugega. Ti zame nisi deda sploh in pol ta kobilica moralizira kaksne nj bodo babe,ne znas okolice rihtat, ne znas bit clouk, vse kar obvladas je sprenevedanje, predvsem samga sebe. Golazen sramotna.

za tole info pa velika HVALA. Sej običajno mi ne žrejo rož okol bajte, pa storžev, ampak ne veš pa nikol kva se namislijo. Zgledajo res kot ene robide ali pa šipek. Lani jih še ni pogruntal, letos mu bom pa reku ja.
[/quote]

Malenkost, če te še katero šavje zanima ti kar vprašaj. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Če bi vedu da si tak reveš bi ti pa jaz eno palačinko speku. Da bi bil malo boljše volje.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

če so to ciprese. Bolj neki grmički tako je videti. Mogoče si bodo kasneje opomogli. Naši so se in so bili slabši kot vaši.

Kaj pa so po tvoje? Gautrože? Boh pomagej no… A si z lajbaha iz dvanajstega štuka nad obvoznco?

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Kaj pa, če bi navesil malo swarovski kristalčkov po teh vejicah, ne bi izgledalo kot šavje 😀

New Report

Close