Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam naj z Vsem tem zaslužkom od Rippla

Kam naj z Vsem tem zaslužkom od Rippla

Vložil 14 dni nazaj ko je bil Xrp vreden 0,5 Usd. Danes je vreden preko 1,7 usd.

K z v tem denarjem? Predlogi?

Kupi si sladoled za ta drobiž. Moji rippli bodo pa lepo ostali tam, kjer so.

OK, če ni ravno milijon evra profita, da si kupiš eno parcelo, kakšno host z lesom smrek ravno za izsečnjo, da bo dodaten zaslužek, pa še kakšno nepremičnino za povrh, si res kupi najljubši sladoled, pa liži z užitkom 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Vtakni si ga v rit, pojdi do prvega burek štanta in na ves glas prdni.

Ze prodajas?

Kupi si sladoled za ta drobiž. Moji rippli bodo pa lepo ostali tam, kjer so.
[/quote]

Kako visoko mislis da bo slo oz, do kdaj bos holdal?

XRP gre vsaj do svojega starega ATH. SEC pa prav lepo izgublja.

Avtor, če imaš preveč lahko nam doniraš kakšen XRP 🙂

Kako visoko mislis da bo slo oz, do kdaj bos holdal?
[/quote]

Se sploh ne ubadam s tem. Kriptovalute so zame dolgoročna naložba že od leta 2017/2018. Do 3 dolarjev je prišel že takrat. Tako da to ni še nič v primerjavi s skoki drugih coinov. Vse to mora nadoknadit. Cena je dolgo stala samo zaradi tožbe. Tako da v tej rundi najmanj do 3, kar je ATH, ki so ga druge valute že davno dosegle in presegle.

Se sploh ne ubadam s tem. Kriptovalute so zame dolgoročna naložba že od leta 2017/2018. Do 3 dolarjev je prišel že takrat. Tako da to ni še nič v primerjavi s skoki drugih coinov. Vse to mora nadoknadit. Cena je dolgo stala samo zaradi tožbe. Tako da v tej rundi najmanj do 3, kar je ATH, ki so ga druge valute že davno dosegle in presegle.
[/quote]

Kaj pa se zgodi po tej rundi?
Se cena stabilizira in gre potem v doloceno smer?


Imas kaksne sveze info glede tozbe?


Imas kaksne sveze info glede tozbe?
[/quote]

Tetragon mora Ripple plačati 3.4 m dolarjev zaradi neuspešne tožbe Tetragona, ki je osnovana na tem, da je XRP security in da jim na podlagi dotičnega pripada $$$.

https://www.coindesk.com/tetragon-sues-ripple-stock-redemption
https://twitter.com/FilanLaw/status/1381707209080512523?s=20

Počakaj notr. Xrp gre do konca leta na 10 jurjev!

Ne 10 jurjev, temveč 10 $, kar je v bistvu veliko. Če se bo napoved uresničila, pa bo pokazal samo čas.

Max XRP je za ta bull run predviden na 12$, realno pa med 5$ in 12$. Haha 10k ja itak.

No, za moje pojme so te napovedi pretirane. Ljudem se zmeraj trga. Če bi poslušali “strokovnjake”, bi moral tudi cardano že zdavnaj proti do 2 evra, litecoin do 400, ether do 10.000 … Nekoč že, ampak ne tako na hitro. Po rasti je zmeraj konsolidacija, potem pa padec, ko ljudje prodajajo zaradi drugih priložnosti. V kriptah je vse ciklično. Denar se seli, ne ostane samo v eni valuti.

V tem ciklu bo 3$ nov mejnik za XRP od koder bo štartal na nov ATH, ta bi lahko šel na 11-15$, možne so tudi kratkoročne špice nad 15$ ali celo nad 21$.

Market cap ni vplačani denar, ampak samo izračun v danem trenutku. Izraz market cap ni primerljiv z market capom, ki se ga uporablja za delnice.

Zapomni si eno stvar – Dokler bo bitcoin rastel, bo 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} rastel tudi xrp in ostali coini. Ko bo bitcoin padel za 15k svoje največje vrednosti, takrat prodaj, pa še to prej dobro premisli. Ko je bitcoin padel iz 58k ali tu nekje, na 45k, so vsi začeli vse prodajati kot nori … mesec dni za tem, pa je bitcoin na 63k. Torej, če je kdo bitcoin prodal pri 45k takrat, je zdaj verjetno malo jezen nase. Imej minimalno ceno, po kateri bi jo prodal … do takrat čakaj. Lahko pa pustiš notri za long term, za kar nekaj let, boš videl, da bo z leti prebilo trenutno ceno, če tudi bo med tem padel krepko pod dolar.

Jaz sem nekoč, 10 let nazaj, kupil skoraj 3000 bitcoinov pri takratni ceni med 2-4 dolarjev. Potem sem v istem letu in leta 2013 prodal, ker sem bil mnenja, da bo slej ko prej propadel in bom ostal brez denarja. Dobrih 100 sem jih še pustil. Okoli 30 bitcoinov sem pri takratni ceni med 3000 in 3400 prodal in z njimi kupil druge coine. Danes jih še vedno držim 52 bitcoinov. In jih ne mislim prodati. Pustil jih bom še leta notri. Če bo mi pa finančno zaškripalo, bom pa kakšno polovico enega coina prodal ali pa bom prodal druge coine, ki mi delajo take profite, da glava boli. Danes imam že skoraj vse coine pokupljene na binancah, nekatere za par 10 evrov, nekatere pa tudi za 100 ali več. Pred tednom dnevi sem gledal, kako mi slaba četrtina dela – ostali coini pa so v plusu ali pa v povprečju med 0 profita.

Kje se lahko naučim vse to?

Kaj konkretno bi se rada naučila? Bližnjic ni, gre za proces, učiš se ves čas.

Rada bi se naučila vse, od začetka, platforme, nakup, varnostni mehanizmi, kako izvesti nakup, prodajo…kje naj začnem… in hvala!

Napiši mi mail naslov in te kontaktiram.

New Report

Close