Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek disriminacija temnopoltih

disriminacija temnopoltih

V novicah se vedno najde podatek o barvi žrtve, kadar pride do kakih spopadov v ZDA. Zakaj se poudarja ta podatek? Menim da s tem poudarjajo razlike. Človek je človek.
Vedno je posredi diskriminacija če belec napade črnca. Ali je diskriminacija tudi če se zgodi obratno? Se o tem nikoli ne govori?

Black lives matter. Beri, vsa življenja štejejo.
.. Razen belih…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Diskriminacija je. Moraš pa vedeti, da znajo biti zelo agresivni tudi oni sami.
Delam službeno z vsemi rasami sveta.

nova
Uredništvo priporoča

Hočeš reči da so temnopolti agresivni? Veliko se bere o nasilju in kriminalu med samimi temnopoltimi. V ZDA veljajo to za bolj nevarne soseske, tako da že bo nekaj na tem.
Mi je pa res zanimivo da se vedno na široko piše če beli ustreli temnega. S poudarkom na barvi.
Ni pa nič posebnega če temni ubije temnega ali belega. To je pač samo navaden kriminal.

Poglej si samo to, koliko je v ameriskih zaporih temnopoltih in koliko je belcev, pa ti bo v trenutku vse jasno.

ne pa vsi, jasno.
Čisto enako, kot so belci. Ne čisto vsi, jasno.
In ne, ni mi jasno, da vpijejo samo, ko nigr pade dol. Da je bil dealer, ropar, to ni več pomembno. Samo, da je nigr.
To je počasno usmerjanje v prevlado. Po možnosti je tak nigr še muzlinovič.

Je navaden kriminal, dokler belec ne ubije črnca, ker ima predsodke do njega. In policaj drugače ravna, če pride v stik z belcem ali črncem.
Vsi vsak dan ugotavljamo vrednost belcev. Za belce se pošilja helikopterje v gore, se jih rešuje s križark, o umoru enega belca je sposoben govoriti ves svet.
Medtem ko gredo množični umori črncev mimo, kot da ni nič – tudi s strani policajev. Zato BLACK LIVES MATTER, ko policaj ubije črnca. Če vam je treba narisat. Ker ta življenja zdaj niso bila pomembna. Kamere jih posnamejo ene par, koliko se jih je zgodilo, pa ni nihče snemal. In nihče se ji ubadal s tem.


Pa kolikokrat si zasledila obratno situacijo? Da se je obravnaval kriminal kot rasizem, ko je črnec ubil belca?

koliko belih farmerjev, delavcev, kmetov so v zadnjih letih pobili? Kje ste, vreščalke, zakaj ne
vpijete White Life matters?
Ker nimate pojma o tem, ker ne berete več kot Slovenskih novic.


Kolikor so jih pobili ni niti 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od števila pobitih iz strani bele nadrase, daj si poglej kakšen dokumentarec o tem kako je bilo, ko so bili belci absolutni gospodarji pa to ni tako davno in kako je sedaj, nedavno je bil na tv dokumentarec, danes so revni belci v getih v naselju barak skup sklepanih iz kartona, pločevine in plaht, brez tekoče vode, elektrike, sanitarij, društva za pomoč jim 2x tedensko dostavljajo hrano, ki se ji komaj reče hrana, veš kakšen komentar imajo te belci na dani položaj, ki ga imajo: tako in še slabše smo mi delali s črnci.
Še vedno pa so bele bogataške četrti kjer je 24/7 patruljira straža in kamor ni vstopa če nisi stanovalec te četrti, vse te bele četrti so ograjene z ograjo v kateri je elektrika, nadzorni video sistem in ponoči se strelja brez opozorila.

vem, da so belci pobili na desettisoče onih. In, navsezadnje, so v Ameriko navlekli na stotisoče sužnjev. Ti pa so se, tudi z malo vzpodbudo lastnikov, da dobijo še več nigrosov, razmnožili kot zajci v Avstraliji.
Povej mi pa to…po toliko osamosvojitvah izpod angleške,francoske ali kake druge nadvlade,so v afriki večinoma še taki, kot neandertalci. Kar pomnim, pa je to že ohohoho let, so razni unicefi in podobne lumparije, kao pomagale urejati in napredovati ljudem v tistem svetu. Ampak, poglej, še danes marsikje živijo v lastnem dreku, brez vode, brez kanalizacije. Enostavno zato, ker a) so neznansko leni
b) so neznansko neumni
Kakorkoli, nisem rasist, sem imela nigerskega frajerja, ampak, ta folk je drugačen. Leno, tupo, nezainteresirano za napredek.
Seveda, ne vseh 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kakih 90 pa.
In, ne ti, ne jaz, ne mi nismo krivi, če so primitivci iz preteklosti tako poslovali, da so si kupovali zamorce za zastonj delovno silo. No, mimogrede, vaši ljubljeni willkommen muzli strici pa so jih lovili po džungli in jih prodajali.
Kaj pa imamo mi danes s tem?

Te države imajo ogromno surovin. Kdo misliš, da služi z njimi? Namig: Avtohtono prebivalstvo v teh državah sigurno ne. Te države so mogoče “osamosvojene”, ampak zasužnjene v ekonomskem smislu do konca.


Pa kolikokrat si zasledila obratno situacijo? Da se je obravnaval kriminal kot rasizem, ko je črnec ubil belca?
[/quote]

Očitno ne razumeš osnovnega pojma rasizma. Rasizem se zmeraj izvaja s pozicije močnejšega do šibkejšega, ne obratno, ker se kaže v diskriminaciji. Kako bo šibkejši diskriminiral močnejšega, če nima nobene moči? Rasizem pomeni, da se ti kot pripadnik neke rase čutiš nad drugo raso. Če črnec ubije belca, ga sigurno ne zato, ker bi se čutil večvrednega, belec pa zanj vreden manj kot ščurek na cesti. Belci so imeli dolga leta črnce za biološko manjvredne, opice.

Če črnec belca ubije zaradi sovraštva, to še ni rasizem.

a ko nekoga ubiješ, nimaš in ne pokažeš nadmoči nad njim? Kaj počnejo vsi temnosivi v arestih? Večina so. Najbrž so deprimirani zaradi usode njihovih pra pra dedov :):). Pajade.
Daj,, ne piši bedarij in se odpelji v ameriko in začni krast, ropat, ubijat, lenuharit s svojimi ljubimi črnuuuuhi.

Lahko ti samo še enkrat počasi razložim kot otroku razliko, lahko ti narišem, ampak če se delaš budalo, ti pač ni pomoči.

Če ciljaš na Floyda raje poišči posnetke iz kamere policista, ki je bil zraven.
In posnetke iz sojenja tudi, saj je obdukcija pokazala, da je umrl zaradi drog in da bi tisti dan umrl tudi če bi ležal doma.
Ampak ne glede na rezultat sojenja, bojo črnci požigali mesta. Ker so njihova življenja očitno več vredna, kot od ostalih.
Kot je rekel Freeman. Rasizem se bo nehal, ko se bo nehalo govoriti o njem. Tako pa poslušaš samo jamranje črnih miljonark in miljarderk kako hudo jim je, ker so črne. E Boge revice. Država v kateri živijo jim je to omogočila, niso same.
Potem sem gledala posnetek skupine temnopoltih, ki zahtevajo, da se iz enega firtla, ki je prej bi črnski, iz selijo, ker je to “njen” dom. Kako delajo.

Zakaj se vedna na najvecji mozni zvon da specificne situacije, druge novice pa hktro zamrejo ali pa se jih gladkomalo ignorira. Zato, ker danes mediji vec niso mediji ampak propagandna trobila za upravljanje cloveskih ovc. In ker se sirom zahoda forsira kulturni marksizem, se jasno vse vrti okoli kategorij kobajagi sistematicno zatiranih in zatirancev. Ne gre vec za posameznika s taksnimi in drugacnimi lastnostmi ampak predstavnika svoje katergorije (spol/seks/seksualna orientacija). Bel heteroseksualni Lojze iz Spodnjega Pizdeca je zatiralec. Hcerka crnskega biznis mogula iz Los Angelesa, sploh ce je lezba, pa zatirana. Levakarski blejavci pac blejejo indoktrinirane neumnosti, ker se niti zavedajo ne, da ze vse zivljenje poslusajo striktno enostransko propagando. Vecini ostalih pa ni nic jasno. Manjsina nas pa pac ve koliko je ura.

New Report

Close