Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Robi si ti danes klical Šaleharja na radio?

Robi si ti danes klical Šaleharja na radio?

Ne morem, da ne bi mislil, da si bil ti. En je klical, verjamem, da se je predstavil, ta del sem zamudil. Govoril je o fašistih :)))

Ni bil Robi. Sem poslušala, ta ima tri otroke. Drugače obožujem Šalehar ja toda tokrat je naredil velik zdrs. Gospodu ni pustil do besede.
Razumem, da smo že vsi rahlo nervozni, toda gospod je želel pojasniti, zakaj so otroci med epidemijo zakrneli. Zato, ker jim je bilo vse popolnoma vse prepovedano. Škoda Miha.
Mi je pa zelo zelo pri srcu, da je Mihija Zinka nekaj naučila.
Tokrat Mihi dobronamerna kritika.

Slabo sem ujel, se mi je pa zdelo, v slišanem odseku, da je Šalehar kar dolgo pustil gospodu razlagati, drži, da smo vsi že napeti.

če ne bi 10x ves nervozen omenjal fašistov, bi mu šalehar pustil dokončat … je kar ok, da ga je odklopil, pa še prej ga je opozoril kaj sledi, če se ne skulira ..

sej res vsi mislimo podobno, ampak stvari se lahko pove na normalen način ..

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Ne drži
Že ko je prvič omenil fašiste ga je Mihi prekinil. Če lahko pijanci blodijo v eter, bi tudi on lahko dokončal svoj stavek. Prav ničesar mu ni pustil dokončati. Ni ga nič odklopil, prav lepo sta se poslovila.
A mi govorimo o isti osebi?
Tisti, ki ima tri otroke?

Ah, Robi gotovo ni bil. Pod kavčem mobi ne lovi dobro.

Ne drži
Že ko je prvič omenil fašiste ga je Mihi prekinil. Če lahko pijanci blodijo v eter, bi tudi on lahko dokončal svoj stavek. Prav ničesar mu ni pustil dokončati. Ni ga nič odklopil, prav lepo sta se poslovila.
A mi govorimo o isti osebi?
Tisti, ki ima tri otroke?
[/quote]
Govorimo o isti, dojemamo ne enako. Šalehar je imel iztočnico, gospod pa je govoril o vsebini, ki ni bila povsem sovpadala, čeprav je govoril smiselno.

Lahko poslušaš posnetek na Val 202 nebuloze.

Ne drži
Že ko je prvič omenil fašiste ga je Mihi prekinil. Če lahko pijanci blodijo v eter, bi tudi on lahko dokončal svoj stavek. Prav ničesar mu ni pustil dokončati. Ni ga nič odklopil, prav lepo sta se poslovila.
A mi govorimo o isti osebi?
Tisti, ki ima tri otroke?
[/quote]

okol 11te minute je … naj si vsak ustvari svoje mnenje 🙂
https://val202.rtvslo.si/2021/03/nebuloze-106/

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

?
Tudi, če nima, belo laž lahko serviraš takoj. Vseeno bi lahko bil naš ponos Robi…bojevnik antifašist.

okol 11te minute je … naj si vsak ustvari svoje mnenje 🙂
https://val202.rtvslo.si/2021/03/nebuloze-106/
[/quote]
Hvala. Moje mnenje je, da je Šalehar zelo gospodsko in tolerantno izpeljal zadevo. Miro(Robi) je vsebino tematike rahlo sfalil, ker je zaslepljen od jeze(razumem) in eden enakih monovskih veljakov, ki vsiljujejo svoje mnenje drugim v glavo, če jim to ne uspe postanejo še bolj nizkotni od oblasti. Šalehar ni bil za moje pojme nič napačen, celo opozoril ga je.

Ubogi otročki, vse prepovedano. Ubogi so ker imajo tako zakrnele starše, ki se ne znajo ukvarjati z njimi. Mi smo mestni blokovci. V isto regijo smo se zapeljali z avtom, nikoli nas nihče ni ustavil, tudi peš smo šli kdaj v bližinjo hosto in se igrali vse možno. Zemljo krast, delali smo piščali iz vej, herbarij, bunkerje, otroci so rekli, da imamo lepše dni kot na dopustu. Poleg tega sem hodila na delo. Delam v proizvodnji, sem pač neumna za pisarno. Namesto, da bi se psihirala kako hudo nam je, smo iskali lepo v tistem kar nam je na razpolago. In smo živi in uživamo. Gospodinjstva nisem zanemarila vključila sem vse tri otroke. Najmlajši 2 leti je pač samo mečkal testo. Če niste nič fleksibilni in samo tožite kako hudo je, ker otrok ne morete podturuti tretji osebi v varstvo, pa bodite nesrečni.

okol 11te minute je … naj si vsak ustvari svoje mnenje 🙂
https://val202.rtvslo.si/2021/03/nebuloze-106/
[/quote]Se strinjam.
Zato sem dala povezavo, da si vsak ustvari svoje mnenje.

Kdo bluzi o zakrnelosti otrok? Eni znate ujeti trenutek, drugi se bojijo, kako obvarovati prihodnost, ki sledi tem trenutkom. Vsi smo na istem na koncu. Škoda, ker se ne znamo skupaj spraviti in se raje kregamo, čeravno hrepenimo po istem: boljši jutri.

Saj je potem ko ga je “odrezal” povedal, da ima Miro kar prav.


Šalehar je super oseba. Ne more pa tud on ne vse po svoje. Že tako se verjetno konstantno grize v jezik. Miro je zame Robi, tudi tako razgledano govori. 🙂


Zelo lepo ste napisali😍

Ljudje božji , pa kaj norite, kakšne klatite, kakšna gibalna oviranost, moja sta drva cepila in ostala fit, enako kot že prej.

Ne drži
Že ko je prvič omenil fašiste ga je Mihi prekinil. Če lahko pijanci blodijo v eter, bi tudi on lahko dokončal svoj stavek. Prav ničesar mu ni pustil dokončati. Ni ga nič odklopil, prav lepo sta se poslovila.
A mi govorimo o isti osebi?
Tisti, ki ima tri otroke?
[/quote]

Ne bluzi…vse je povedal, smo dojeli kaj ga je razpistoljilo. In ja, ce se javis v eter na neko temo, potem se je drzi! Ne pa pol lupetat kaj vse te zuli.
Bravo Miha!

Ne bluzi…vse je povedal, smo dojeli kaj ga je razpistoljilo. In ja, ce se javis v eter na neko temo, potem se je drzi! Ne pa pol lupetat kaj vse te zuli.
Bravo Miha!
[/quote]Butara.Le kako boš ti dojela? Nimaš niti s čim. Perjad.

New Report

Close